WATAHA - Archeage - poszukuje ex membersow

Stare dzieje filmik Ejnara btw :smiley: daj mi na priv jak dasz rade ich namiary pozdrawiam

wataha z nebe?

Tak

nie byłem u was ponieważ grałem po stronie kotów. Pamiętam czasy jak byliście top2/3 gildia po stronie nui. PVP o pine tree obok solzred wy +2 nuianskie gildie vs SO+Anjos Negros xD stare dobre czasy. Xavi, chrupek, hansus i jeszcze kilku ludzi z juz wtedy ex watahy spotkałem na piratach.

Fajne czasy to byly. Ze startem unchained jesli bedzie taki jak zapowiadaja mode 0 p2w troche ludzi wruci do gry .

Właśnie czekałem na ten wpis, z wielką chęcią wrócę. Oczywiście gram Templarem jak i kiedyś.

To fajnie , odezwe sie jak bedziemy wiedziec wiecej o premierze

Po obejrzeniu “poradnika” z waszego kanału Youtube - “Jak pojmać kota - poradnik” uznałem że warto by wrócić do AA z taką ekipą. Czekam na AA:Unchained xD.

Chętnie wbiję :).
Mimo, że w wataszce nie byłem to dawien dawno pogrywałem troszkę z stormhidem/iktornem/chrupkiem/szargatem/warzywem.
Stare czasy.
Chętnie dołączę do ogarnięte ekipy ^^.
Bemol#6173
Dajcie znać jak by co :slight_smile:

p2w bedzie i na tym sewie … wiec sie nie
napalajcie ;D jak jest możliwość przekazywanie poprzez trade itemów to nie wykluczymy p2w … ;D

Ale nie taki p2w :).
Nikt magicznie nie wprowadzi 70000 apexów do systemu lub nie kupi boxów by wrzucić do gry 99999 moonpointów czy innego regrade syfu.
To, że ruskie już zacierają ręce bo masę kasy zarobią na sprzedaży golda to fakt ^^.
Pewnie sam kupię golda prędzej czy później.

Jedyne czego się boję… Ale to rozmawiamy naprawdę o pojedynczych przypadkach ludzi, którzy kupią więcej niż 1 acc i będą mieć po prostu więcej labora i będą robić tzn. tunneling.

Dam znac jak co

Ludzie sie powoli znajduja . Znasz jakies szczegoly co do premiery ? Lub co bedzie zawierac season pass?

Ogarnij jakiś discord :slight_smile:
To będzie można parę spraw ustalić

Jeżeli szukasz jakiegos sensownego discorda z dobra ekipą to znajdziesz tu: discord.gg/aEzFHcs Sami doświadczeni gracze praktycznie :wink:

A nie chcielibyście dołączyć ekipą do nas? DWI z serwera Sirothe/Melisara robi reaktywacje na Unchained, kilka dni temu zaczęliśmy zbierać na nowo ekipe, tworzyć grono oficerskie, więc wszystko jest do dogadania, a miejsc mamy dużo. Jesteśmy raczej zainteresowani stroną Haranya, ale wszystko wyjdzie w praniu po meetingach. Rozkład sił jest już w sumie wstępnie znany jeśli chodzi o główne siły na serwerze, będziemy mieli m.in Codex na east i Play Faction na west, złapcie mnie na priv na discordzie to chętnie przegadam temat i podzielę się wiedzą.
Mój profil to: Fenji#7166
Nasz discord: https://discord.gg/SQrHYCD
Pozdrawiam!

Suddendeath (shout) z tej strony, co tam karuzel XD napisz do mnie na discordzie xSh0uTx#3018
Ja do teraz gram z otu botem i Merhionem, czasami gdzies tam einar albo mono sie wbije :smiley: Mam ekipe na Unchained jak by ktos jeszcze byl zainteresowany ale Angielski wymagany

1lajk

No ja angielski sprecham uno comprende tak ze ja wol. To ze luz . Troche ludzi jednak odezwalo sie wiec moze powrot do watahy , czy nie oplaca sie ? :stuck_out_tongue:
Odezwe sie na bank teraz jestem na wyjezdzie . Za miesiac wracam dopiero
W co teraz pogrywasz??

Obecny ! Jak Shouta nie przyjmiecie do gildi to wracam :smiley:

1lajk

za miesiąc może być po frytkach :slight_smile:
I jak nie będziesz miał z 50 osób to nie ma co nawet gildii zaczynać.
Wtedy lepiej jak do kogoś dołączycie :slight_smile: