Wieeelka prośba ;)

posło i ide odkurzać ;)

dziękuje! :) Odpocznij, dzisiaj niedziela hehe ;)

Zrobione, jbc. jestem chętny do wywiadu, haha :D

Proszę bardzo :)

1136301.jpg

Oooo:) To całkiem fajnie, odezwę się do Ciebie po świętach jak już ogarnę ankietę i wykminie pytania do wywiadu :) Z chęcią z Tobą pogadam - rzecz jasna wywiad też jest anonimowy, w pracy podaje tylko imię (które nie musi być prawdziwe i wiek) :)

Nie ma problemu, w takim razie czekam :D

Zrobione, proszę bardzo.

Zrobione. Ogólnie ciekawa ankieta tylko pytanie ''Co sądzisz o grach MMO'' troche źle sprecyzowane bo można tam wpisać coś typu ''są fajne'' a to chyba Ci za wiele nie pomoże w pisaniu pracy :)

Myślę, że ankieta jest sprecyzowana, wystarczy użyć trochę głowy. W pierwszym poście zaznaczone jest, że badanie potrzebne do pracy magisterskiej, więc wiadomo, że wypadałoby się rozpisać.

Ankieta zamknięta :) Dziękuję Wam bardzo! :) Teraz chwile wolnego i muszę się wziąć za analizę :)

Na forum zostaje, bo przyjęliście mnie ciepło, nie to co na innym forum na którym usłyszałam, że mam wracać do garów jeśli nie pokaże cycków ;) Napisze prace i będę szukać nowego MMORPG dla siebie hehe ;)

Buuu spóźniłem się... no nic.

Powodzenia w analizie.

Spokojnych Świąt ! :)

Spokojnych Świąt !

?

Witam Was bardzo serdecznie :) Na imię mam Klaudyna. Grałam już w wiele różnych MMORPG począwszy od Tibi, przez WoWa, LastChaos itd. a obecnie skończywszy na Neverwinter (wciągaaaa). Jestem na ostatnim roku studiów i piszę pracę magisterską o grach MMORPG :) Niesamowicie fascynuje mnie temat całej społeczności gier online. Stąd moja prośba do Was: jakbyście mieli troszkę czasu i chęci na wypełnienie mi ankiety potrzebnej do pracy byłabym wdzięczna :) Ankieta jest kompletnie anonimowa więc prosiłabym o szczere odpowiedzi :) Jakby ktoś chciał ją również jakoś skomentować to podaje swojego maila kontaktowego: ona_1982@o2.pl

A oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/177881/spolecznosc-graczy-mmorpg-a-edukacja-spoleczna.html

Z góry napraaaaawde dziękuję! :)