Wielka świąteczna loteria forum MMOPLAYA!

Może nie będą jakieś wymyślne jednak napiszę co mi leży na sercu, nawet nie ze względu na nagrody. Drodzy ludzie, życzę Wam aby święta były dla Was czasem spokoju oraz odpoczynku od codziennych zmagań. Życzę Wam w życiu prywatnym jak i tym "wirtualnym" abyście odnosili sukcesy takie jakie obraliście sobie za cel. Według mnie w życiu nie powinniśmy mieć marzeń lecz cele. Teraz troszkę o życiu na portalu. Wiem, że to nie realne ale chciałbym żeby nie tylko na czas świąt ale ogólnie dajmy sobie spokój z najeżdżaniem na siebie jak i guru. Od razu pragnę zaznaczyć - nie bronię go. Pamiętajcie każdy ma swoje wady jak i zalety, każdy lubi gry, którym innym do gustu nie przepadają. Także w Nowym Roku odejdźmy od zbędnych sporów. Tego życzę wszystkim na tym portalu.

Z uszanowankiem i Wesołych Świąt ludzie.

P.S.

Nie wiem czy to przypadek lecz urodziny mam 31 grudnia. :P

Wzajemnie. :P

Mam nadzieje ze to też sie liczy jako życzenia, a jak nie to

Wszystkiego Najlepszego.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkim użytkownikom forum: mniej hejtu przede wszystkim, niskich pingów, braku lagów, masy eventów w ulubionych MMO, mniej crapów na następny rok (o ile możliwe) i wszystkiego najlepszego!

Choć Was nie znam i tak życzę wam wszystkiego co dobre i czego bardzo pragniecie, pamiętajcie że w każdym z nas jest tyle dobra ile dajemy innym więc nie bądź bucem tylko daj prezenty rodzinie i zaproś ich na sylwestra :) nich pokój będzie z wami i ze mną :)

Droga Administracjo oraz Forum !!

Duzo Szczescia , Pomyslnosci Duzo Sexu I Miłośći.

Wesołych Świat !

Wesołych świąt Bożego Narodzenia jak i Szczęśliwego Nowego Roku. No i przede wszystkim, żeby każdy znalazł swoje wymarzone mmo.

Wesołych świąt :)

Wesołych, rodzinnych świąt i wszystkiego najlepszego w nowym roku! :)

Żeby wszystko wam śmigało,
i wam nerwów nie szarpało,
żeby ludzie was widzieli,
i was wszystkich polubieli.
Niech to kochane Gram trwało ze sto lat,i by było z nami za pan Brat.


Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!!!

Wesołych świąt, dużo expa, dobrego eq, ciekawych questów i szczęśliwych chwil w gronie rodziny !

Niech w Boże Narodzenie spotka Was radości wiele, podobnie jak w Nowy Rok , co jest od nas o krok! Zdrowia, pomyślności i od ludzi życzliwości :) Życzy reaxtic :)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życze wam dobrego lootu w mmo,pożadnych i hardcorowych tytułow na nadchodzący rok.Ogólnego powodzenia w życiu,zdrowia,kasy i szczęśliwiej milości.Poza tym....z resztą co ja sie będę i tak wszyscy umrzemy,ale niech ten kawałek przykrej egzystencji na tym świecie bedzie dla was jak najlepszy.

Wesołych i pogodnych świąt.

Stołów pięknie ozdobionych jadłem suto zastawionych

prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Ci z rodziny. Żadnych sporów, żadnych kłótni i niech nikt nie będzie smutny.

Grunt, to dobre wieść pożycie, a karpiowi daruj życie.

I każdemu przyjaciela, co czasami łzę ociera.

I wszystkiego co Ci trzeba, no i może gwiazdkę z nieba. Tego wszystkiego naj, najlepszego życzy użyttkownik forum mmorpg.org.pl cihociemny.

Wesołych świąt mordeczki by kutas nie wyskoczył wam z zawleczki!

Nie będę kreatywny :-D

Wesołych Świąt

Udanego Sylwestra

Szczęśliwego Nowego Roku

Życze Wam tego, żebyście byli szczęśliwy robiąc to co kochacie. Żebyście się rozwijali w spokoju ducha, żebyście mieli możliwość wieczorem spokojnie zasnąć nie martwiąc się o poranek. Spokojnego życia i spełnienia życiowych pasji !

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkiego najlepszego.