Wielki Powrót!

Dziękuję za odpowiedź. Kombinowanie to dla mnie nie problem. Poczekam tylko na informację co do populacji serwera. ;)

Sam tego nie sprawdzę, bo mam limitowany internet i marnowanie 8 gb limitu na darmo to kiepski pomysł.

@Amrors aktualnie jest masa osób na serwerze. Niestety rzuciłem grę z powodu braku czasu żeby zagrać na nowym patchu ;/ Mogę Ci doradzić kilka rzeczy tylko napisz do mnie na pw :)

IS na ten moment nie gra wielkiej roli tak jak już zresztą pisałem. Dużego kopa w levelowaniu daje Goblin'O'Ball, w którego gra się świetnie. Co do panów na górze to nie widziałem napisanych nicków. Możecie mi pisać, że byliście w Destru,Madness, Astrall Pirates ale ja nicków za przeproszeniem z d*py nie wyciągnę :)

@up ja już nie pamiętam jaki nick miałem kilka lat temu. Gorzej - nawet E-mail z hasłem zapomniałem. A miałem na koncie niezłe runy:/

@GondoriaN dziękuję za odpowiedź. Dzisiaj sam ściągnę i przekonam się co się zmieniło. Jeżeli będę miał jakieś pytania to pomęczę Cię na pw ;)

@GondoriaN dziękuję za odpowiedź. Dzisiaj sam ściągnę i przekonam się co się zmieniło. Jeżeli będę miał jakieś pytania to pomęczę Cię na pw

na f2p online jest ale na max lvlu...8gb ?:| Przeciez Allods obecnie zajmuje napewno duzo wiecej. NIe polecam bo przestaniesz szybko grac ze wzgledu na platnosci.

Ci co mowia ze allods jest P2W nie potrafia w niego grać runki 10/10/10 10/9/9, 4 wierzchy z skorami, i tyle golda co potrzeba na otwieranie paczek podczas "eventu butikowego" i to bez wydawania kasiory. Długie lvlowanie ? niecały tydzien i ma sie cap lvl na ten moment a jak robi sie wszystkie misje plus selanie dropow to jestesmy w stanie jak dojdziemy do cap lvla kupic sobie normalnego mounta by normalnie poruszac sie po swiecie, ale co tam przecie ta gra to P2W nic nie zrobisz jezeli nie wydasz kasy bo przecie nie ma tutaj systemu zamiany gold na monetki, nie ma tutaj mozliwosci handlu i nie ma tutaj jakis 10 sposobow na to by szybko sie dorobic .... lepiej cisnac po grze mimo iz nie ma sie o niej bladego pojecia bo wbilismy 10 lvl i lvl nie wskakuje co misje wiec jest CIĘŻKO

Jeżeli chcesz grac w allodsa graj na nowym contencie jest SPORO ludzi, pvp rozkwita dzieki balansowi, i w koncu jest co robic w astralu wiec jeżeli grałeś w tą gre i ci sie podobała a tylko martwisz sie o to ze gra umiera to nie martw sie o nic sa 2 polskie SPORE gildie ale niestety biora tylko od cap lvla wiec do tego czasu bedziesz musial pomeczyc sie tylko z mentorem jakiego ci da. Gra moze nie ma tyle ludzi ile szczytowej populacji ale przychodzi z dnia na dzien ludzi wiec zle nie jest.

I takie PS dla ludzi co zastanawiaja sie czy w coś grać ale chcą napisać sobie tutaj czy wgl opłaca sie w to grać, nie pytajcie sie tutaj nikomu czy warto w coś grać bo jest tutaj tyle troli i debili że słowami nie da się tego opisać, wszyscy szufladkują tutaj gry i hejtuja bo coś im się w niej nie podobało mimo iż gra ma sporo fanów i gra ma się bardzo dobrze a tylko jego widzimisię jest na tyle ubogie że nie widzi w grze potencjału, jeżeli chcecie w coś zagrać to zagrajcie albo zapytajcie się na forum tej gry bo tutaj NIGDY nie wyjdzie wam to na dobre.

Grałem dość dawno, czy ludzik lubiący pve i nie grający zbytnio pvp da sobie rade nie porzucając gry? I czy tych osób na prawdę jest sporo?

tutaj masz sporo PvE jednak by coś osiągnąć w PvE będziesz musiał sporo farmić, PvP daje ci dodatkowa farme amalgamatu który jest potrzebny do ulepszania itemków oraz jest tez bardzo dużym boostem do zarabiania, czy to przez marki które dostaje się za PvP czy to przez sprzedanie tego amalgamatu bo jak gra się duzo i nie polega sie tylko na nim z PvP to trzeba go selnac bo sie zmarnuje, ale ogólnie tak da się grać bez PvP mimo iż tutaj nie jest on jakoś wybitnie trudny, trudniej jest ogarnac walki astralne które mogą ci sie spodobać bo tego nie spotkasz w innych grach.

tutaj masz sporo PvE jednak by coś osiągnąć w PvE będziesz musiał sporo farmić, PvP daje ci dodatkowa farme amalgamatu który jest potrzebny do ulepszania itemków oraz jest tez bardzo dużym boostem do zarabiania, czy to przez marki które dostaje się za PvP czy to przez sprzedanie tego amalgamatu bo jak gra się duzo i nie polega sie tylko na nim z PvP to trzeba go selnac bo sie zmarnuje, ale ogólnie tak da się grać bez PvP mimo iż tutaj nie jest on jakoś wybitnie trudny, trudniej jest ogarnac walki astralne które mogą ci sie spodobać bo tego nie spotkasz w innych grach.

Tydzien wbijania lvl capa aha ...no sory gosciu ale tydzien grajac chyba 24/7....nie wiem o czym ty piszesz gralem i wiem jak wyglada gra.

Moze napiszesz ile juz grasz w allodsa , ze masz takie runy bez wydawania kasy ? Pewnie od pcozatku gry czyli dobre kilka lat. Osoba zaczynaja teraz gre nie ma mozliwosci dogonienia obecncyh graczy. I nie mowimy to o no life tylk oo osobach graajcy h2-4h dzinnie max.

Wystarczy poczytaj forum allodsa i wszystkiego sie dowiesz...ze nowy gracz bez wydawania kasy nie am po co w ogoel zaczynac tam grac. Wymiana golda na is pointy ?? hahha ...tylko powiedz jaka jest przebitka i ile etgo golda musisz miec zeby kupic cokolwiek - rozumiem , ze jestes fanem gry ale nie pisz , ze grajac po 2-4h dzinnie dorobisz sie w pol roku run 10..zreszta w allodsie roznica 1 itemu 1 runy robi tak ogromna roznice w pvp jak bys ty mial 1 lvl a przeciwniek 65...tyle w temacie. Jezeli usuna runy i zbalansuja itemy i lvl to gra wroci na czolowe miejsca mmo.

Bez no life mode dasz radę w 2 tygodnie wbić maxa ... Run aktualnie mało dają jak ktos ma słabe eq :))

Co do nicków to - SpoconyWariat i Kurara (2 właściciel)

Mały odkop. Grałem jakieś dwa lata temu i bez hajsu szło mieć radoche z gry. Wbiłem maks lvl wtedy to był 55 z eq to pol na pol legendy/mistyki? runy 5 i na gospodarstwie szło powalczyć mimo iż byłem zwykłym szarakiem. Teraz chciałem wrócić bo myślałem że na połączonym servie bedzie ludu sporo ale szału nie ma. Trochę lepiej jak na servie Pl przed polaczeniem. Na poczatkowych mapach jak juz kogos spotykałem to reinke, w nowo trochę ludu się kręci.

Ci co mowia ze allods jest P2W nie potrafia w niego grać runki 10/10/10 10/9/9, 4 wierzchy z skorami, i tyle golda co potrzeba na otwieranie paczek podczas "eventu butikowego" i to bez wydawania kasiory.

Kiedyś było dużo łatwiej o runki, sam pamiętam, że moja postać po osiągnięciu lvl cap kilka lat temu miała 4-4-3-3-3-3. Ostatnio po wprowadzeniu tej nowej rasy postanowiłem wrócić do gry, wbiłem lvl cap i zgadnij na jakie runy mnie było stać? 3-2-2-2-2-2! Owszem dużo więcej złota leci z mobów/questów ale jest dużo trudniej o jakiś przyzwoity zestaw run, bo wzrosła cena wymiany waluty w grze oraz cena surowców! Tym bardziej, że po osiągnięciu lvl cap trzeba ulepszać ekwipunek, a tam też się traci sporo golda! Dla mnie tylko otwarcie nowego czystego servera jest w stanie uratować tą grę, za wielkie koksy powstały (11-12 runki!) . Wielkie klany jak Astral Riders rekrutują z runami 7+ co jest obecnie niewykonalne dla zwykłego gracza.

Witam. Mam nadzieję, że ta wiadomość dotrze do kilku ludzi, którzy intersowali się Allodsem. Ostatnimi czasy, po wielu próbach grania w inne mmo rpg, wróciłem do punktu wyjścia. Chciałem wrócić do gry, ale nie mam pewności czy będę miał z kim pogadać i czy ma to jakikolwiek sens, a więc do rzeczy!

Proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych, pod tematem albo na pw. Moglibyśmy zorganizować się większą grupką i być może założyć gildię. Gralibyśmy dla zabawy i od zera. Jakieś RP mile widziane. Porozsyłam tę wiadomosć po różnych forach i może znajdę kilku niedobitków. Piszcie śmiało! cheesy.gif