Wildstar F2P

Mylisz się. Przeczytaj dokładnie tabelkę - po lewej masz F2P po prawej masz Box Purchasers. Czyli wystarczy, że kupisz grę i nie masz już tych ograniczeń.

Subskrypcja, czy to normalna czy C.R.E.E.D'owska daje tylko boosty.

Na szczęście płaciłem i grałem xD będzie kogo w końcu pomordować jak już ktoś wspominał :D !

Te wszystkie bonusy poniżej dotyczą TYLKO AKTYWNEGO ABONAMENTU w momencie przejścia na F2P

Za kupione pudełko/klucz z grą dostajemy tylko to co w tabeli poniżej:

JgcZ37R.jpg

Mylisz się. Przeczytaj dokładnie tabelkę - po lewej masz F2P po prawej masz Box Purchasers. Czyli wystarczy, że kupisz grę i nie masz już tych ograniczeń.Subskrypcja, czy to normalna czy C.R.E.E.D'owska daje tylko boosty.

Nietety tabelka jest zle podpisana naprawili to :) Box Purchase dotyczy tylko liczby postaci na konto + ilosci skinow + ilosci slotow w banku reszta to konto "premium"

@up wildendar dodal dokladnie :)

Cebulaki i tak będą gnoić bo za FREE nie będą mogli założyć/dołączyć do gildii

warn_ico.png
Offtop
~Leman
Cebulaki i tak będą gnoić bo za FREE nie będą mogli założyć/dołączyć do gildii

No i po co ta prowokacja? Naprawdę nie masz gdzie odreagować swojego życia?

Ale my nie o tym. Ja zawsze uważałem, że dobry tytuł trzeba wspomóc. Zatem pewnie pogram miesiąc/dwa za free (już wcześniej kupiłem klucz i abonament 2 miechy) a potem jeśli mi się spodoba zacznę coś tam w IS kupować.

Jak będzie f2p to i tak nic nie zmieni XDDD ludzie rzuca się jak na bułeczki i po 2 miesiącach będzie stan taki jaki był :P

Jak tak patrzę na ograniczenia to faktycznie niewiele im pomoże, lepiej jakby B2P zrobili. Ilość graczy się zwiększy, ale kwestia ile z nich będzie płacić, a ile odpuści. Na ten moment to będzie tylko darmowa możliwość wypróbowania gry.

Jak tak patrzę na ograniczenia to faktycznie niewiele im pomoże, lepiej jakby B2P zrobili. Ilość graczy się zwiększy, ale kwestia ile z nich będzie płacić, a ile odpuści. Na ten moment to będzie tylko darmowa możliwość wypróbowania gry.

"Darmowa możliwość wypróbowania gry"- co Ci w tym przeszkadza ? przecież F2P to darmowe granie. jedynym bolesnym ograniczeniem jest brak możliwości założenia gildii, nie wiem jak jest z dołączeniem, jeśli nawet nie będzie możliwości dołączenia do gildii to masz i tak możliwość gry za FREE bez ograniczeń contentu, wbijasz na spokojnie max level, chodzisz na dungi, adventures, shipardy, veterean dungi, adv i shipardy, w miesiąc uzbierasz platyn na CREED który nie zostanie wycofany i będziecie mogli sobie kupić miesiąc, założyć gildie. Było P2P to był płacz, jest F2P gdzie masz full content i gdzie na CREED'a farmisz niecały miesiąc, też zle.

Z zasady nie lubię gier P2P, ponieważ w momencie w który przestaję płacić tracę wszystko, tutaj faktycznie jest lepiej bo nawet jak przestaniesz płacić to nadal możesz grać, tylko że w dalszym ciągu uważam, że lepiej byłoby gdyby z P2P zrobili B2P. Poza tym nie grałem, nie gram i pewnie jak przejdzie na F2P też nie będę grał bo HoT powinien już wyjść :>

właśnie się przyznali że będzie p2win sklepik z exp i loot bosstem a tu dowód radze oglądać tak 20 minuty jak gość tym mówi

https://www.youtube.com/watch?v=TvqsmkluNCo

Szybsze zdobywanie expa to raczej nie P2W, Twoja endgejmowa postać na tym nie ucierpi, zle natomiast będzie jeśli itemy, runy itd. będzie można zdobyć tylko i wyłącznie wydając realną kasę, co to za różnica czy wyexpie postac z premium w 2 tygodnie czy bez premium w miesiąc

Co do lootu, najważniejszy jest loot z dungów czy raidów gdzie go normalnie dostaniesz, reszta to bezwartościowe śmieci takie jak barwniki czy pety :P

Jak myślicie, opłaca się kupować pudełko tej gry? Z jednej strony daje mało a z drugiej dużo - więcej slotów na postacie czy w banku to na pewno bardzo przydatne rzeczy. Z drugiej jednak strony pudełka co na razie dosyć drogie - 100 - 70 zł to te bajery raczej warte nie są. Mam nadzieję, że stanieją jeszcze trochę przed wyjściem F2P.

Mam taki trochę dylemat bo nie wiem czy WS mnie wciągnie i będę w nie grać, a nóż jednak mnie wciągnie i trochę będę żałować, że nie będę mieć tych bajerów z pudełka xD

Aczkolwiek mam złe przeczucia z tym F2P, już sam podział na free i płacących nie jest do końca uczciwy więc strach pomyśleć jak to będzie z IS. I czy wiadomo czy cena tego statusu premium będzie taka sama jak aktualny abo czy niższa?

Jak myślicie, opłaca się kupować pudełko tej gry? Z jednej strony daje mało a z drugiej dużo - więcej slotów na postacie czy w banku to na pewno bardzo przydatne rzeczy. Z drugiej jednak strony pudełka co na razie dosyć drogie - 100 - 70 zł to te bajery raczej warte nie są. Mam nadzieję, że stanieją jeszcze trochę przed wyjściem F2P.Mam taki trochę dylemat bo nie wiem czy WS mnie wciągnie i będę w nie grać, a nóż jednak mnie wciągnie i trochę będę żałować, że nie będę mieć tych bajerów z pudełka xDAczkolwiek mam złe przeczucia z tym F2P, już sam podział na free i płacących nie jest do końca uczciwy więc strach pomyśleć jak to będzie z IS. I czy wiadomo czy cena tego statusu premium będzie taka sama jak aktualny abo czy niższa?

Zagraj sobie na 10 dniowym trialu, wbij ten 20 poziom, potem zdecydujesz czy kupisz, na oficjalnej stronie WS masz grę za 15 euro czyli coś około 60 zł. Co do abonamentu to uwierz że 90 % czasu spędzisz mając konto PREMIUM, platynę na max poziomie zdobywa się łatwo więc na creeda sobie spokojnie uzbierasz, cena creeda pewnie podskoczy o kilka platyn po przejściu na F2P ale śmiało mogę stwierdzić że nawet jak nie będziesz się starał i będziesz szastał platynami to i tak co drugi miesiąc będziesz grał na konciew premium, bez żadnych ograniczeń. Dla mnie najważniejsze jest to że nie ma jakiś głupich ograniczeń co do wypadów na dungi, adventures czy shipardy a wiem że w niektórych MMO są ograniczenia np: 2 dungi na dzień, chyba Tera ma jakiś limit wypadów na dungi ale nie jestem w 100% pewien, dla mnie to chore, to jest właśnie P2W, gracz free może iść np: 2/dzień na dunga a gracz który płaci 6/dzień(to tylko taki przykład). W Wildstar nawet na free koncie możesz siedzieć na dungach 24/7 i to jest plus

Spojrz na to ze konto free nie ma jakis drastycznych ograniczen ktore utrudnia rozwoj twojej postaci . Kazdy gear raidowy jest bindowany to samo z dungeonowymi setami za monety . Nie widze nic co by moglo przeszkadzac w grze f2p :) Jedynym mankamentem moze byc solo q na dungi ale w WS to akurat samobojstwo isc na dungi z pugiem :) Takze jak dolaczysz do gildi to juz nie ma nic praktycznie co cie ogranicza . Chyba ze ktos chce zarabiac na AH no to fakt :)

Spojrz na to ze konto free nie ma jakis drastycznych ograniczen ktore utrudnia rozwoj twojej postaci . Kazdy gear raidowy jest bindowany to samo z dungeonowymi setami za monety . Nie widze nic co by moglo przeszkadzac w grze f2p Jedynym mankamentem moze byc solo q na dungi ale w WS to akurat samobojstwo isc na dungi z pugiem Takze jak dolaczysz do gildi to juz nie ma nic praktycznie co cie ogranicza . Chyba ze ktos chce zarabiac na AH no to fakt

Dokładnie, gracz free w żadnym stopniu nie będzie "gorszy" pod względem gearu od gracza który płaci. Nie wiem jak T4l4r ale ja bardzo gorąco polecam Wildstara tym bardziej że poprawili wreszcie gear z raidów no i przechodzą na F2P, dla MMOwca WS powinien być obowiązkowym tytułem do sprawdzenia, sam soundtrack wg. mnie na dobrym poziomie, również housing stoi na bardzo wysokim poziomie, można wybudować cuda

Oficjalne zostało potwierdzone ze wildstar przechodzi na f2p wiecej info https://www.facebook.com/CurseNetwork/videos/10153028924603138/

http://www.gamereactor.eu/news/318294/Carbine%27s+Wildstar+goes+F2P+this+autumn/