[Wildstar - Hazak (PvP) - Exiles] Raiders of Apocalypse

Chciałbym zgłosić moją nieobecność do następnej niedzieli (31.06). Jestem na urlopie w polsce.

spoko. jeszcze nie czyscimy.

Gildia zyje i ma sie dobrze. zapraszamy.

Rekrutacja wciaz otwarta. Przydal by sie architekt do warplota.

Rekrutacja wciaz otwarta. Mamy ponad 60 memberow grajacych zaròwno PvE jak i PvP.

Powiedzcie mi jak tam z kolejkami do veteran dungow po sotrnie exilow? Bo chce sie przeniesc na Hazaka z Zhura . Po stronie Dom czekalem po 8+ min

Powiedzcie mi jak tam z kolejkami do veteran dungow po sotrnie exilow? Bo chce sie przeniesc na Hazaka z Zhura . Po stronie Dom czekalem po 8+ min
Podobno takie same czasy. Ale osobiscie niewiem bo gram tankiem wiec mam instant. A zazwyczaj chodzimy gildiowo w miare mozliwosci, tankow nam niebrak. Dungow z randomami jeszcze nierobilem.

A mowilem Heavenom i Royalom zeby nie uciekali z hazaka, teraz wszyscy wracaja.

Cierpliwych zycie wynagrodzi.

Przecież jest cross realm, wiec czasy takie same muza być. Jak szukasz gildii po stronie dominion to napisz pm, a dla RoA pozdrowienia i do zobaczenia na BG etc ;)

Mamy ponad 60 aktywnych memberòw z czego polowa progresuje attuement a droga polowa ubija dominion na bg. zapraszamy wszystkich z padajacych serveròw =j

Rekrutacja wciaz otwarta. Ludzi przybywa ze wszad. nupki sie wykruszaja.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na TS roa.net-speak.pl:6320 - pass: reksio

lub eventualnie o wypelnienie formularzu rekrutacyjnego:

http://www.dober.superhost.pl/roa/forum/viewforum.php?f=40

Spotkałem reksia na daily, zabił mnie od tej pory bijemy się zawsze jak się widzimy <3 powodzenia w rekrutacji!

Mówicie o rajdowaniu, a ile osób u Was w klanie ma możliwość w ogóle wejścia na rajd :P ??

Spotkałem reksia na daily, zabił mnie od tej pory bijemy się zawsze jak się widzimy powodzenia w rekrutacji!
reksio? toc to healer. wez sie ogarnij! xD

Mówicie o rajdowaniu, a ile osób u Was w klanie ma możliwość w ogóle wejścia na rajd ??
0. robimy dungi. tylko ze jakos glupio wychodzi ze ludzie wbijaja 50 i mysla ze skonczyli gre i znikaja.

Na szczescie wlasnie konczy wbijac i sie ubierac fala ludzi co pouciekala z zhura, ravenousa i eko.

Jesli oni tez niewypala to za nimi jest kolejna.

Zmiana squadu oficeròw: Empi, Haribel, Robkoo

Nowe Wymagania.

Do sociala przygarniamy wszystkich chcacych grac w polskim gronie lecz do pelnego czlonkostwa (Rangi Raider [PvE] lub Reaper [PvP]) wymagamy 50 level, Attunement na poziomie 5/13 (dungeony) dla Raiderow oraz obecnosc na TS podczas gry wszystkich Raiderow oraz Reaperow.

Mamy wystarczajaco Warkow DPS, Stalkeròw oras SS.

przydalo by sie wiecej medikow, esperòw oraz engineeròw do zbalansowania rostera.

Rekrutacja otwarta. zapraszamy na TS.

roa.net-speak.pl:6320 - pass: reksio

10-08-2014 - UWAGA! Gildia sie łączy z Royal Legion.

http://wildstar.guildex.org/view-guild/6708

kopia z https://forums.wildstar-online.com/forums/index.php?/topic/50288-polish-pve-exile-raiders-of-apocalypse/

Nazwa Gildii: Raiders of Apocalypse

Forum Gildii: http://www.roawow.glt.pl (rejestracja opcjonalna. wszystko dzieje sie na TS.)

Server / Frakcja: Hazak (PvP) / Exiles

Typ Gry: PvE (+PvP), semi-hardcore, w wyscigu progresowym nie gramy na sprint tylko na maraton. Pchamy do przodu i jak najdalej. W dni nierajdowe gramy PvP z chetnymi.

Godziny Rajdòw: GMT +1 (polska). 20:00 - 23:00, Wto, Czw, Niedz.

Kontakt: PM tu lub na forum oficjalnym lub w grze z oficerami (Empi, Haribel, Robkoo).

TeamSpeak: roa.net-speak.pl:6320 - pass: reksio (Server prywatny, 75 slotòw).

Raiders of Apocalypse to jedna z najstarszych aktywnych gildii. Stworzona zostala 27 maja 2006 roku w World of Warcraft na serverze Chromaggus. Przez ten okres większość członków gildii zdążyła się poznać nawet poza światem WoWa poprzez coroczne zjazdy. Przez gildie przewinelo się już bardzo wielu polskich graczy, mniej lub bardziej obeznanych w grze. Jedni znajdują tu dobre miejsce do nauki gry, inni cisną z wielkim oddaniem w stronę nowych wyzwań, a wszystkich łaczy chęc czerpania przyjemnosci ze wspólnych osiągnięć i idea wspólnoty.

20 Maja 2013 - gildia przeniosła sie na Burning Legion w poszukiwaniu zieleńszych pól.

1 Czerwiec 2014 - przerwa od WoW. Poskaczemy sobie w Wildstarra.

Aby miec szansę na wstąpienie do RoA, musisz spełnić następujące warunki:

- Znajomość języka polskiego w mowie i pismie.

- Możnosc raidowania przynajmniej 3 do 4 razy w tygodniu w godzinach 20-24 czasu serwerowego.

- Musisz mieć co najmniej 18 lat i wykazac sie dojrzaloscia.

- Dobry mikrofon i TS. (server prywatny, 75 slotow).

Do sociala przygarniamy wszystkich chcacych grac w polskim gronie lecz do pelnego czlonkostwa (Rangi Raider [PvE] lub Reaper [PvP]) wymagamy 50 level, Attunement na poziomie 5/13 (dungeony) dla Raiderow oraz obecnosc na TS podczas gry wszystkich Raiderow oraz Reaperow.

Zapraszamy w nasze szeregi - jeśli okażesz się tym którego szukamy zagościsz u nas na stałe.

Pozdrawiamy,

Oficerka RoA.

WSHolomark_234x320_Glow.png