Wildstar - Pelikany

No witam, własnie zaczynam grać w ws i spadliście mi z nieba, szukałem jakiejś Polskiej gildii co pomoże na starcie osobie która uwielbia healerów, ale wie jak trudno się nimi gra solo ;) Kiedy mogę Was złapać?

Możesz złapać nawet teraz! :D Szukaj nicków które wypisałem w poście głównym. Dzisiaj mamy drobne problemy z TS, więc wyjątkowo musisz łapać jedynie w grze. Jeśli nie masz czasu dzisiaj, odezwij się na PW. Postaram się zgarnąć Cię jutro :P

@edit: Dobry healer zawsze w cenie! :D Pomagamy i wspieramy ;)

Zgłaszam się na ochotnika. Oczywiście, o ile jestem tego godzien :>

Czy macie jakieś potrzeby jeżeli chodzi o dane klasy ? Jak na razie bawię się jako Medic i jest świetnie. Myślę jeszcze popróbować innych klas. Zastanawiam się kogo najbardziej brakuje, kogo jest najmniej w grze itd.

Nie moge się skontaktować z nikim wyżej wymienionym. Mój nick w grze Lemon Fanta . Server Jabbit to teraz Entity?

Jabbit to Jabbit, Entity to serwer NA

pelu%C5%9B.jpg

Cześć! Szukasz gildii, w której zarówno stary weteran znajdzie swoje miejsce, jak i świeżutkie Jajko dostanie szansę, aby się wykluć i rozwinąć szkrzydła?

Jeśli tak, zapraszamy Cię do gildii

PELIKANY!

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim grupą zgranych ludzi, którzy cenią sobie dobrą atmosferę, współpracę i wzajemną pomoc, a także jedyną silnie aktywną polską gildią, w której znajdą miejsce zarówno gracze casualowi, jak i hardcore'owcy!

Co oferujemy?

- Wsparcie podczas pierwszych kroków w grze. Oficerowie klasowi zawsze służą radą odnośnie buildu, gearu, czy stylu rozgrywki.

- Niezbędne przeszkolenie przed raidami, dungeonami i innym contentem, czy to PvE, czy PvP (W tym zdobycie kluczyka potrzebnego do raidowania). Z nami nauczysz się tego w mgnieniu oka ;)

- Postać którą stworzyłeś, jest "któraś z kolei"? Chcesz szybko dołączyć do grona raidujących? W miarę możliwości boostujemy nowych i pomagamy w sprawnym wbiciu lvl capa!

- Wspólny serwer TS3, który w godzinach wieczornych tętni życiem. Gwarantujemy szybką integrację i miło spędzony czas! :)

- Raidy: Genetic Archives 6/6, Datascape 4/9 (służymy pomocną ręką w boostach i jedzeniu przed raidem)

3x w tygodniu raid progressowy, 1 raz w tygodniu GA dla nowych graczy i próbujących zrobić imbuement. Sobotnie gildyjne PvP.

- Zawsze znajdziesz kogoś, do contractów, dungeonów, questów czy sieczki na PvP

Czego od Ciebie oczekujemy?

- Wiek: 17+

- Chęci do ciągłego poznawania gry, rozwijania swojej postaci i zaangażowania. (Oczywiście w granicach rozsądku. Każdy ma swoje życie i doskonale to rozumiemy :))

- TS3, słuchawek i mikrofonu. (Obecność na TS z wyjątkiem raidów nie jest obowiązkowa, jednak mile widziana - sprawdź a nie pożałujesz! ;))

- Przygotowania do raidu: Jeśli zapisujesz się na raid, upewnij się, że w tym czasie w miarę możliwości nic nie będzie Ci przeszkadzać, zapoznaj się z taktykami i przygotuj boosty i jedzonko.

Gramy po stronie Dominion, na serwerze Jabbit PvE (A z resztą... Innego nie ma XD)

Jesteś zainteresowany? Napisz! Nie wymagamy podań, historyjek z Twojego życia i procesów rekrutacyjnych, niczym z największych korporacji na świecie! Dużo szybciej poznamy się na TS3! :)

Oficerowie:

Moonfighter Pelikan / Muunfajer Pelikan

Myczek Pelikan / Plomyczek Pelikan

Revael Jenkins

Red Flames

Pielex Pelikan

We-want-you-image1.png