Wilkolaki? AAAUUUUUuuuu

po drugie byłem na stronie 10 minut zanim napisałeś tego posta.

Nie moj problem. Komentuje to, co widze, a wygladalo to tak, jakbys nie czytal wszystkich postow.

Ja pamiętam jak w sezonie wydałem wilka, a potem się głupio spaliłem. Fakt pora na zemstę ?

Ja jak zawsze na tak! Mam jedynie nadzieję że ludzie się nie wysypią tak jak kiedyś gdy graliśmy w jakąś tam wariacje wilkołaków.

Bedem grau w gre

Też bym się skusił, choć nigdy nie grałem.

Tutaj, żeby spamu nie robić w rekrutacji "5. Po śmierci gracza MG zawsze podaje prawdziwą nację i klasę postaci (wyjątek: zmiennokształtny Mistrz)." - brak zmiennokształtnych mistrzów neguje jakiekolwiek wyjątki.

I ważniejsza sprawa - wprowadźmy zasadę, że jak zostanie równa ilość ludzi i wilków to wilki wygrywają. Głównie po to, żeby nie było czegoś takiego jak ostatnio, że remis - jak fabularnie wytłumaczyć remis ? Paladyn może jest i silny, ale solo 1v1 z wilkiem nie wygra (który już nie musi kryć się z tym, że jest wilkiem).

Akurat fabularnie to można wytłumaczyć wszystko. :] Wilki wycofały się z wioski - bo coś tam... np. święta pieczęć na pośladku Dzz'yka ich przepędziła, albo wilki zostały wezwane przez matkę watahy albo cokolwiek.

Ja osobiście bym optował za tym, żeby zostawić tę zasadę - balans pomiędzy frakcjami wypracowywaliśmy przez ładnych kilka sezonów i moim zdaniem jesteśmy blisko doskonałej równowagi. Jeżeli minimalnie buffować jakąś frakcję to chyba raczej wsioków.

Kiedy start bo weekendzik mam wolny, ale może będę wgrywać win 10.

Ja jestem chętny pomimo tego, że na portalu jestem od niedawna, może być fajnie. Tylko teraz pytanie, w jakim poście zobaczyć najnowsze zasady?

W tym temacie masz zasady jak również tutaj napisz post w celu zapisania się http://mmorpg.org.pl/forum/topic/77238-wilkolaki-sezon-11-rekrutacja/?hl=wilko%B3aki Radzę się pospieszyć bo zostało ostatnie wolne miejsce :>

No mili państwo, śmiało rekrutować się! :D

Ja osobiście bym optował za tym, żeby zostawić tę zasadę - balans pomiędzy frakcjami wypracowywaliśmy przez ładnych kilka sezonów i moim zdaniem jesteśmy blisko doskonałej równowagi. Jeżeli minimalnie buffować jakąś frakcję to chyba raczej wsioków.

Co jak co, ale to nie wpływa nijak na rozgrywkę, tylko na ostateczny wynik :). Nie da się równowagi osiągnąć, bo ludzie zawsze będą afkować oraz często pomijać istotne wypowiedzi innych osób. Natomiast jak już ktoś coś ogarnia to ginie szybko :)

Co powiecie, aby wystartowac z nowymi wilkolakami? Raz na jakis czas powinnismy zapolowac na kudlaczy, bo sie paletaja w naszej spolecznosci i panosza, jakby wszystkie rozumy swiata pozjadaly. Nie jest to temat do rekrutacji, tylko taki orientacyjny, abym wiedzial, czy jest sens zabierac sie za kolejny sezon.