Witam (^-^)

Konnichiha Co do studiów informatycznych (sam się kieruję na nie a raczej na polibude w Poznaniu jeśli Bóg da ;P) to trudno jest? Co do gier to faktycznie zawsze można się zgadać

Jest trudno. Co prawda łatwiej mają osoby po technikum elektrycznym, albo informatycznym (albo już młodzi programiści), ale jest w porządku. Nie wiem czy ja się utrzymam, strasznie dużo tam matematyki złożonej.

Czołem. A jak masz na imię ? :]

Mam na imię Kaja, ale preferuję Kajcia, albo Akayari.

no hej. A tego piwa to ile?

Tyle, ile będzie i było podniesione do kwadratu!

hej, życzę ci pierwszego first blood w postach :)

:) Hey :)
Kolejna dziewczyna na forum ^^ Milo xD

Jak w temacie - czołem wszystkim. Stronę i forum przeglądam od dłuższego czasu, ale dopiero od.. dokładnie wczoraj postanowiłam zarejestrować się tutaj.


Mam nadzieję, że znajdę na tym forum kilka, kilkanaście, albo (daj bóg) kilkadziesiąt osób, które z chęcią dołączą do mnie i wyruszą ze mną w wielką podróż. Oferuję między innymi napadanie na wioski, huczne biesiady, mięsiwa ile starczy (piwska także (+18)).

Może trochę o sobie (w sumie kogo to obchodzi?).
Obecnie jestem studentką informatyki, uwielbiam spędzać niezliczone godziny na graniu w różne gry (obecnie koncentruję się na mmorpg, mimo małego braku czasu). Dość kiepsko sobie radzę z programowaniem, ale sądzę, że dla chcącego nic trudnego.
Obecnie gram w ArcheAge'a, ale mam doświadczenie w SMITE'cie, Tera'rze (liczę w latach) i PWI.

A więc ponownie - hejże Wam!