World of Warcraft z dziewczyną - jaki serwer wybrać?


#1

Witam, powoli przymierzam się do grania w WoWa z moją drugą połówką i mamy dylemat, jaki serwer wybrać. Szukamy w miarę świeżego serwera z populacją Medium, lecz z jakąś fajną polską społecznością na danym serwerze. Gra casual 100%.

Ktoś coś?


#2

Defias Brotherhood
Stosunek ally/horda to 50/50
Po obu stronach są polskie gildie


#3

Również polecam DB :smiley: Grałem troszkę ponad 2 lata i wszystko jest tam spoczko, ceny, community, gildie, open world pvp, itp. Wszystko na miejscu :slight_smile:


#4

Ostatno gracze z DB się skarżyli na puste lokacje, więc nie polecam szczególnie dla nowych graczy. Najwięcej polskich gildii jest na Burning Legionie od hardcorowych po casualowe. Jak wam będą pisać, że atmosfera kiepska to ich olejcie bo w świecie jak i na dungeonach czy battlegroundach dobiera z całego regionu eu, więc obowiązuje wszędzie język angielski. Jedynie na trade chacie(dotyczy danego realmu) się czasami wyzywają ale nie trzeba z niego korzystać ;p
Główna wada to ceny w ah, jeśli ktoś chce zarabiać na token, ale wtedy to i tak lepiej wybrać najludniejszy realm.
Natomiast stosunek ally/horda to już w ogóle nie ma znaczenia przez cross-realm przeciwnicy mogą sobie zaprosić cały raid graczy z innych realmów i pkować przy fly masterze lub przy popularnym queście i tak zresztą najczęściej robią…
Zawsze jednak można nie włączać warmoda zrezygnować z 10% bonusów i mieć wszystko w du… ;p


#5

A coś z mniej znanych Realmów? DB i BL to raczej stare i znane serwery


#6

https://realmpop.com/eu.html
Proszę, info o każdym serwerze


#7

To z dopiskiem new players dobra ekonomia małe o ile nie bliskie zeru polskie comunity.


#8

Wybierzcie server Wildhammer po stronie Alliance i piszcie do kogoś z gildii Lej Horde w Mordę. Tam każdy kto chce pograć w dobrej atmosferze znajdzie coś dla siebie. Możecie też zobaczyć ich stronę, wystarczy wpisać lhwm Wildhammer w Google. Pozdrawiam :stuck_out_tongue_winking_eye:


#9

Ja tam polecam wam cebulandie, czyli Burning Legion.

Gildii masa, nawet casualowych i nigdy nie brakuje osób do grania.


#10

Hej.
Jeśli szukacie fajnej polskiej społeczności to z przyjemnością was zapraszam na serwer Burning Legion po stronie Alliance, wiem, że to dość stary serwer jak to określiłeś ale jestem tam w gildii, która chętnie was przyjmie i w której myślę, że będziecie się czuli dobrze :slight_smile: Bez spiny, casualowo, do przodu swoim tempem. Jakbyście byli zainteresowani wspólnym przemierzaniem świata Azeroth to zapraszam na pw :slight_smile:


#11

Zapraszam! Sporo polskie community, serwer ma stabilną ekonomię, populacja podobno high, ale trudno to zauważyć przez sharding. Kolejki na serwer tylko w przypadku gdy serwery padną :smiley:
koszulka


#13

Jak z kolejkami wieczorami na serwerach typu FULL? nie ukrywam, chcemy znaleźć fajną gildie która pokieruje dwóch nowicjuszy i zapewni miłą, casualową rozgrywkę na wyższych poziomach. Wstępnie wybór pada na Defias Brotherhood, ale Alpaki na Draenorze też kuszą :slight_smile:


#14

Argent Dawn z ręką na sercu. Jest tam taki bigos, ze kazdy znajdzie cos dla siebie.


#15

Tylko burning legion


#16

Silvermoon polecam.


#17

Jeżeli szukacie community to na pewno polecam Silvermoon albo Defias, Burning Legion też może być ale to o ile wyłączy się global chat.
Ale jeżeli liczycie że grą zarobicie na tokeny to lepiej wybrać jakiś inny
Ja gram sobie na Blackrock’u i prawdopodobnie jak każdy go polece ale tu to tylko horda