World of Warships - blog [PL]

@Blog Pojawił się wpis z sesji Q&A a w nim lotniskowce i samoloty.

@Blog Dodano news o umiejętnościach dowódcy - artyleria i dodatkowe uzbrojenie :)

@Blog Ostatnia część sesji Q&A na temat pływających lotnisk i śmiercionośnych lotników już na blogu :)

A tymczasem zasłużona przerwa na weekend :)

@Blog Dodano news o kolejnych szczegółowych umiejętnościach dowódcy - żywotność okrętu oraz kamuflaż i wykrywanie Smile_Default.gif

@Blog Pierwsza z części Q&A na temat największych i najpotężniejszych okrętów jakimi są pancerniki- już na blogu! :)

@Blog Druga część Q&A na temat największych i najpotężniejszych okrętów jakimi są pancerniki- już na blogu! :)

@Blog Dodano ostatnich już news o szczegółowych umiejętnościach dowódcy - samoloty oraz specjalne umiejętnościSmile_Default.gif

Przebudowałem trochę strukturę bloga, teraz ważniejsze wpisy na pewno nie przepadną w czeluściach internetu.

Te z ważnych informacji, jak np wymagania sprzętowe czy system trafień będzie można znaleźć po bezpośrednich

odnośnikach, które znajdują się już w kategorii "Podstawowe informacje". Niebawem ruszy dział dotyczący historii

okrętów jakimi będziemy mieli przyjemność pływać.

@Blog W dniu dzisiejszym do użytku został oddany kanał Youtube, możliwości publikacji znacząco ogranicza na tę chwilę NDA.

@Youtube

@Blog Kolejny filmik prezentujący klasę okrętów występującą w grze - krążowniki. Już na kanale!

@Blog Kolejna przetłumaczona sesja Q&A na temat krążowników już na blogu! :)

@Blog Pojawił się wpis z filmikiem prezentującym pancerniki, enjoy :)

@Blog Pojawił się wpis o dodatkowych modyfikacjach okrętów :)

@Blog Kilka nowych wpisów, między innymi dodano czwarty film na YT - prezentacja lotniskowców :)

http://worldofwarships.eu/en/news/common/cbt-announcement/

TAK, w końcu!!! Na wersję gaijin jeszcze przyjdzie poczekać, tak więc fani walk morskich powinni się postarać, aby nie stracić szansy :D .

Weekendowcy mają automatyczny wjazd :) Teraz można będzie grac kiedy mi się podoba, a nie kiedy mi pozwalają.

Wielce oczekiwana beta została zapowiedziana na 12-tego marca Smile_Default.gif

Zapraszam w czwartek na relację z closed bety http://www.twitch.tv/cornitv

Relacja rozpocznie się około godziny 17:30 :)

jak ktoś zainteresowany to gry-onlie rozdają keye do statków.

Jeśli ma ktoś kluczyk na zbyciu to bym poprosił. :D