[WoW - Burning Legion - EU - Horde] God Boost Me

Aktualizacja: Do uzupełnienia rosteru potrzebny jest jeszcze tylko tank; preferowany item level 510-515. Pierwszy raid SoO, Flex 1 już 27 września (między 18:00-22:00). Oprócz tego zapraszamy wszystkich chętnych wspólnej zabawy! Zainteresowany? Podania można składać tutaj

Mamy już 25 poziom i zastawiamy się trochę, jak wbić 26... jeśli masz jakiś pomysł, to nie zastanawiaj się dłużej i podziel się dobrą zabawą dołączając do nas! PS. Aktualnie nadal potrzebujemy dzielnego tanka do uzupełnienia grupy 10-man na przerobienie SoO przed końcem dodatku i zaraz na premierę Warlords of Draenor.

Zapraszamy!

W dalszym ciągu potrzebujemy dzielnego tanka do uzupełnienia grupy 10-man na przerobienie SoO przed końcem dodatku i zaraz na premierę Warlords of Draenor. Już jutro, tj. 29 września planujemy pozostałe skrzydła Flex 2,3,4; spot dla tanka jest gwarantowany. Zainteresowanych wspólnym raidowaniem czy zwyczajnym questowaniem zachęcamy do złożenia podania na http://godboostme.com


Zapraszamy!

NRMycaB.png


Cały czas polerujemy nasze zbroje, ostrzymy miecze oraz nieustannie przygotowujemy się na nadchodzącą premierę dodatku Warlords of Draenor. Rozszerzenie to wprowadza mnóstwo nowości i jesteśmy przekonani, że okaże się być pozytywnym zaskoczeniem dla całej społeczności!

W związku z rozwojem gildii "God, Boost Me!" i planami na nowy dodatek cały czas poszukujemy graczy do wspólnej gry. Aktualnie najbardziej zależy nam na wszelkiej maści klasach tankujących, jednak zarówno klasy leczące jak i zadające ból też są mile widziane. Dla mniej doświadczonych graczy zawsze oferujemy wsparcie na wielu płaszczyznach rozgrywki.

Chcielibyśmy stworzyć dwie stabilne grupy raidowe 10-man na eksplorację Warlords of Draenor, które w momencie osiągnięcia odpowiedniego sprzętu będą łączyć się w jedną grupę 20-man (Mythic), aby rozwijać się jeszcze lepiej!

Zapraszamy!

Jak wspomniałem już w wiadomości wcześniej na Warlords of Draenor planujemy utworzenie dwóch grup raidowych 10-man, które w momencie osiągnięcia odpowiedniego sprzętu będą łączyć się w jedną grupę 20-man (Mythic). Jeżeli interesuje Cię wspólne raidowanie, nie boisz się wyzwań i jesteś nastawiony na dobrą zabawę, to nie zwlekaj już dłużej i prześlij do nas swoje podanie!

W dalszym ciągu poszukujemy graczy do wspólnej gry. Zainteresowany? Zapraszam na http://godboostme.com

Hop do góry :)

Cały czas szukamy ludzi na nowy dodatek. Najlepiej osoby chcące raidować grupie 20os, szczególnie szukamy Heal (paladyn) Dps (Balance, feral, destro warlock) Inne klasy również zapraszamy.

Wcześniej już pisałem ale nie miałem czasu na grę teraz mam parę dni wolnego (do środy bo lecę na urlop ) i chętnie bym trochę polevelował ale mam problemy z wybraniem klasy :/ kogo z dpsów byście polecali do solo lvlowania i potem dołączenia do waszej grupy rajdowej/pvp ? zastanawiam się nad rogue albo feral druidem ale cięzki wybór trochę.

w sumie dopiero zaczynam przygode swoja na globalu do waszych grup rajdowych daleko mi , w sumie mam pytanie co do zapotrzebowania mozna sie kierowac tym co macie na stronie czy nieaktualne ??

@ Louder94

Cześć! Skoro nie masz czasu na grę i eksporujesz świat naprawdę sporadycznie, to ciężko mi powiedzieć, czy będziemy w stanie zaproponować Tobie miejsce w grupie raidującej. Co do wyboru klasy, to zawsze wybieraj to, czym granie sprawia Ci największą przyjemność. Próbuj, eksperymentuj; wszystkie potrzebne klasy są widoczne na naszej stronie internetowej (blok po prawej).

@ Aneb

Cześć! Tak, te dane są na bieżąco aktualizowane i warto się tym sugerować.

@ Aneb

Jeżeli zechcesz możemy walnąć razem RAFa co przyśpieszy levelowanie i szybciej będziesz mógł dojść do grupy raidowej.

@ Top

Zapraszam do gildii zarąbista atmosfera, pomocni ludzie i większa frajda z grania. Składajcie podania ! :D

Zaktualizowano profil gildii na pierwszej stronie tematu. Zainteresowanych dołączeniem do nas zapraszamy do przesłania podania przez naszą stronę internetową pod adresem http://godboostme.com

God, Boost Me! to gildia skupiona na aktywnej realizacji wspólnych celów w PvE. W naszej społeczności najbardziej cenimy przyjaźń i wspólne zaangażowanie w to, co razem tworzymy. Cały czas rekrutujemy solidnych graczy zainteresowanych epickim raidowaniem zarówno bieżącego dodatku, jak i tego, co przeszło już do historii.

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeżeli...

- jesteś odpowiedzialnym graczem,
- lubisz zabawę semi-hardcore i zawsze doskonalisz swoje umiejętności,
- na myśl o wyzwaniu i sławie ogarnia Cię ekscytacja,
- grasz aktywnie i odpowiadają Ci nasze dni radiowe (patrz niżej),
- wiesz, że gildia to nie tylko dodatkowy tytuł pod nazwą postaci, ale też pewne zobowiązania


I uważasz, że ...

- Raidy to wielka przygoda, bo lubisz pokonywać wyzwania i przekraczać swoje granice, a jeszcze bardziej kochasz duży łup i chwałę, kiedy wraz z innymi ratujesz cały Azeroth,
- Eksplorowanie lochów czy tryb wyzwań to niezła frajda, bo wychodzisz z założenia, że wspólna zabawa i pokonywanie potworów w ciemnych jaskiniach, to nie tylko szansa na dodatkowe doświadczenie, ale też fantastyczna rozrywka,
- Teamspeak 3 to najlepsza okazja na wymianę zdań, bo zdarza się, że dużo rozmawiasz, i dlatego preferujesz ludzi o otwartym umyśle


Patrząc na to, co otrzymujesz, cieszysz się z tego, że masz...

- Szansę na doświadczenie tego, co World of Warcraft oferuje w pełnym potencjale,
- Grupę fantastycznych ludzi, którzy dzielą wspólne pasje,
- Łup i chwałę, dziecinko, łup i chwałę!


Spełniasz nasze wymagania i twierdzisz, że to właśnie Ciebie szukamy? Przeczytaj nasze zasady oraz prześlij aplikację przez formularz po prawej stronie na http://godboostme.com (przycisk "Apply")! Zapraszamy!

NAZWA: GOD, BOOST ME!
SERWER: BURNING LEGION, EU
STRONA KONFLIKTU: HORDA
DNI RAIDOWE: ŚRODY MIĘDZY 20-24; NIEDZIELE MIĘDZY 16-20 (możliwy jeszcze jeden dzień dodatkowo po premierze Warlords)
AKTUALNY PROGRESS: Siege of Orgrimmar 14/14 HC

Używamy Teamspeak 3

Guild Master - Arnax
PvE Officer - Todaru
PvE Officer - Meqx