Wow classic

elo, ktoś zamierza grać w wow classic ?
sam osobiście grałem w wowa na globalu w tamtym roku, wbiłem jedną postac na 110 level tuż przed wejściem BoA więc za dużo o wowie nie wiem. Jednak zdecydowałem pograć w wersje Classic na serwerze pvp po stronie Alliance.

piszcie gdzie macie zamiar grać to może bym się ew przeniósł na hordę / inny serwer ale tylko pvp.

Najwięcej polaków idzie na serwer Shazzrah(PVP) więc tam znajdziesz najwięcej gildii PL

Shazzrah po stronie Alliance.

no ja też chyba tak zaczne ale pewny nie jestem :slight_smile: o ile da się w ogóle wbić na ten serwer bo jeszcze masa ludzi którzy nie mają subskrypcji wykupionej nie zrobiła postaci wliczając w to mnie :slight_smile: i myśle że będzie cięzko się tam wbić 1 dnia :confused:

zastanawiam się jaką klasą grać, słyszałem że hunter jest dobry ale grałem nim na globalu i trochę nudna klasa chociaż tu powinny być inne odczucia z gameplayu. Grałem też trochę rogalem ale wkurwialo mnie że on dosłownie ma energii na dwie rotacje a potem walisz konia i czekasz aż się odnowi przynajmniej na początku gry - tu też zakładam że mechaniki mogą być troche inne. Zastanawiam się nad warlockiem/człowiekiem bo on ma trait chyba że jest odporny w jakiś sposób na asasination rogue i podobno też nudny na poczatku ale w endgame błyszczy w pvp i na raidy też go biorą.

z kolei postacie takie jak warrior i paladin to nigdy, nie jara mnie ten playstyle. Jest jeszcze Mag który podobno jest całkiem spoko. Ciężko się zdecydować, chyba najlepiej będzie expić 2 postacie równolegle z naciskiem malutkim na jedną główną.

Wbić to wbijesz kiedyś na serwer ale szykuj się na ogromne kolejki na serwer
na samym stress teście byłem 11k w kolejce, na premiere to będą kolejki po minimum 20k

a wiecie dokładnie o której godzinie czasu polskiego jest start?

Robimy jakąś gildie? Wolałbym grać po stronie hordy (undead lock) xD


Zrobiłem disscorda, jest podział na klasy, kalendarz na którym później zrobię raid planner i eventy w grze, wszystkie podstawowe funkcję ogarnięte