WoW Defias Brotherhood dużo postaci! Sprzedam

Sprzedaję konto w popularnej grze World of Warcraft. Konto posiada wykupiony dodatek Legion.

Na koncie jest 10 postaci. 9 na bardzo popularnym realmie Defias Brotherhood po stronie Przymierza oraz 1 postać na realmie Burning Legion po stronie Hordy.

Na Defias brotherhood:

110 Rogue ilvl około 900

110 Demon Hunter ilvl około 930

100 Shaman

100 Mag

100 Hunter

100 Warrior

97 Paladyn

92 Priest

86 Monk

Na Burning Legion:

100 Mag

Konto posiada bardzo ładnego i rzadkiego mounta “Ashes of Al’ar” oraz z rafa “Touring Rocket” 3300 achievment pointsów w tym trochę takich których nie będzie można zdobyć oraz EXALTED z Argussian Reach który umożliwia odblokowanie nowej rasy Void Elfa! Dużo Heirloomów do levelingu. Około 40k golda. Dużo zabawek i troszkę petów.

Idealny zakup przed nowym dodatkiem ponieważ przy takiej ilości postaci można praktycznie zacząć się bawić grając różnymi postaciami bez długiego levelingu!

Konto nigdy nie banowane, nie boostowane.

Konto pozostaje własnością Blizzard, przedmiotem aukcji jest tylko Mój czas poświęcony do osiągnięcia takiego stanu konta!

Sprzedaję ponieważ wyjeżdżam do pracy.

Cena do lekkiej negocjacji

Ciekawe konto , golda troche mało i jak sytuacja z abonamentem czy jest aktywny to na ile ?
Pozdrawiam

Golda na 99,9% jest więcej ale max 80k(po prostu nie jestem pewny a nie chce problemu robić)
Abonamentu niestety brak.

Przemyślę sprawę ciekaw jestem ceny :smiley: