Wspólne granie w Twin Saga

W skrocie Tobie sie nie podoba nie znaczy ze innym nie musi.. Wiec pisanie ze pvp slabe jest wiesz ... Tu chodzi o sam fakt ze przynajesz ze taki gosc z is bedzie op w sotsunku do reszty ... dobra end bo ciagle to samo powtarzane.... jak piszesz mi zeby robic 1000 altow na scrole , gosc z wyamxowanym gearem "bedzie robil pve z toba szybciej " ne bedzie gral pvp bo przeciez "slabe" ale pod tten game mode robil ten set.... dzieki mi starczy ....

Do tego " Pvp w tej grze jest słabe, więc jeśli ktoś wyda xxxx dolarów na swoją postać to tylko prościej się będzie z nim robiło dungi " sam w tym momencie potwierdzasz  ze placacy bedzie bogiem na arenie i f2p gracz nie ma co wchodzic

gdzie tu niby kurna cos takiego napisałem ? ;o napisałem, że pvp jest słabe koniec kropka a ty sobie dopisałes jakieś bajki o byciu bogiem wtf

to własnie Twój komentarz ma sie nijak do mojej wypowiedzi.

nie ładuj w moje usta jakiś swoich płaczliwych przemyśleń.

W skrocie Tobie sie nie podoba nie znaczy ze innym nie musi.. Wiec pisanie ze pvp slabe jest wiesz ... Tu chodzi o sam fakt ze przynajesz ze taki gosc z is bedzie op w sotsunku do reszty ... dobra end bo ciagle to samo powtarzane....  jak piszesz mi zeby robic 1000 altow na scrole , gosc z wyamxowanym gearem "bedzie robil pve z toba szybciej " ne bedzie gral pvp bo przeciez "slabe" ale pod tten game mode robil ten set.... dzieki mi starczy .... 

Nic takiego nie przyznałem, nie wiem skąd Ty coś takiego wnioskujesz.

Słowem nie napisałem o robieniu "1000"altów" kolejny jakiś Twój wymysl.

W ogóle zacznij pisać za mnie i sobie odpowiadać bo dobrze Ci to idzie.

Nie spodobała Ci się gra to nie graj ale nie mędrkuj tutaj jak pograłeś 20 minut. Bo nie masz absolutnie żadnego pojęcia jak cokolwiek z item shopu wpływa na rozgrywkę.

Czesć chętnię bym z kimś pogral:D

Niestety nie moge dolaczyc do Discorda poniewaz link nie dziala lub wygasł,bylbym wdzieczny gdyby ktos mnie dodal:D

Nick w grze:Swordu

Discord: Swordu#3758

Czy ktoś z tego tematu gra jeszcze w tą gre?

bo bym zagrał ale jak nikt nie gra albo zamierza grac tylko pare dni to nie widze celu w tym bym grał bo marnował bym czas.

Ja zacząłem grę przed wczoraj, aktualnie mam 39 lvl postaci, 27 lvl swordmana, ok. 25 lvl paladyna i ok 35 lvl huntera, jak coś to pisz, nick: Tazzoo, ale grać będę dopiero w sobote, albo dopier w srode xD

Gildia prężnie się rozwija, jeżeli ktos dalej jest chętny - wystarczy napisać na pw do mnie ( nick w grze "Fennek" ) - lub po prostu wysłać prosbę do gildii "GROM"

Hej, właśnie sciągnełem grę miałem grać w Tere ale jak się okazuje moje zintegrowana grafika nie wyrabia :D

Jaki max lvl ? Jak są gildie jakieś PL ?

Aktualnie lvl cap to 65, w czym jest masa grindu (49-55 oraz 58-65). Obecnie znajdziesz na pewno jakąs. Jeżeli chcesz możesz też dołączyć do naszej, której nazwa jest podana w wiadomosci wyżej

A w jakich godzinach jesteś na grze to dołącze ?

Jako i w czwartek startuje open beta, to postanowiłem zebrać małą grupkę ludzi ( Albo i dużą, co za różnica ) Kogo szukam ? Zapraszam dosłownie wszystkich, czy masz 5 lat, czy 60. Czy Twoje obrazy to dzieła sztuki, czy prosty rysunek magikarpia - Znajdziesz u nas swoje miejsce dzięki discordowi, gdzie nawet jak nie masz możliwosci komunikacji głosowej, możesz po prostu pisać :)

Polecam sobie sciągnąć klienta :)

Link do pobrania gry:

Spoiler
<div class="ipsSpoiler_contents">
	<p>
		<a href="http://download.aeriagames.com/files/games/us/twinsaga/csd/twinsaga_us_downloader.exe" rel="external nofollow" style="margin:0px;padding:0px;border:0px;font-weight:normal;font-style:normal;font-family:Whitney, 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, 'Lucida Grande', sans-serif;font-size:15px;vertical-align:baseline;text-decoration:none;color:rgb(0,150,207);letter-spacing:normal;line-height:16.5px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:pre-wrap;word-spacing:0px;background-color:rgb(54,57,62);">http://download.aeriagames.com/files/games/us/twinsaga/csd/twinsaga_us_downloader.exe</a>
	</p>
</div>

Co do stworzenia gildii, jeszcze nic nie jest ustalone - więc zapraszam do obgadania sytuacji.

Gracze "solowi" również są u nas mile widziani, zawsze jednak trzeba organizować drużyny do dungeonów.

Tak więc, chętnych zapraszam tutaj, lub na discorda ( By nie zasmiecać forum )

Stress test zaczynał się o 3 rano ich czasu, więc open bety możemy się spodziewać około 12 u nas.