Wulgaryzmy w newsach

Czemu takiego newsa nie napisał?

Po co te skargi? A jak góru nie bedzie to artykuly sie same beda pisac? Przeciez 99% newsów wlasnie on pisze.

Oj tam niech robi co chce ten nasz mesjasz :P ja tu wchodze zeby pomagac innym jak maja problem lub zeby lud pomogl mnie jak mam problem i nie moge sam go rozwiazac^^ Nie ma co sie spinac:)

Oj tam niech robi co chce ten nasz mesjasz ja tu wchodze zeby pomagac innym jak maja problem lub zeby lud pomogl mnie jak mam problem i nie moge sam go rozwiazac^^ Nie ma co sie spinac:)

o to w tym chodzi, nikt się tutaj nie spina, tyko fanboje o obrońcy wszechmocnego.

Tylko mnie nie zacznij atakowac.

A czemu tobie tak zalezy na tym góru, ze piszesz skargi I kazdego kto sie z toba nie zgadza nazywasz fanbojem? Sam zglos sie na redaktora, ciekawe czy bedziesz pisal lepiej I dostarczal taka sama ilosc newsow.

Dam glowe, ze twoje zycie nie ulegnie zmianie, jezeli redaktor bedzie inny.

Czemu takiego newsa nie napisał?

Ja wiem, ze masz problem z moją osobą, ale człowieku... trochę przesadzasz.

Siostry Ci nie zgwałciłem, nie obraziłem Twojej matki, nie dałem Ci w mordę. No chyba, że jesteś fanem GW2 i nie radzisz sobie z krytyką swojej gry?

Ja wiem, ze masz problem z moją osobą, ale człowieku... trochę przesadzasz. Siostry Ci nie zgwałciłem, nie obraziłem Twojej matki, nie dałem Ci w mordę. No chyba, że jesteś fanem GW2 i nie radzisz sobie z krytyką swojej gry?

Bo jesteś taką gnidą dziennikarską która w 90% pisze bajki, kłamie lub skraca aby podkreślić coś mało znaczącego.

Fakt i SE, miejsce dla Ciebie :)

To ja juz wiecej pytan nie mam. Milego dnia "kolego".

To ja juz wiecej pytan nie mam. Milego dnia "kolego".

Również miłego dnia, oraz rzetelnych newsów w 2016 roku :)

O, to już czas na kolejny temat z narzekaniami na Guru? Ha, zawsze regularnie, kilka razy w roku trafia się taka ciekawa lektura.

*wyjmuje popcorn i siada w kąciku*

Tak BTW, news bot powinien dostać warna za temat w z wulgaryzmem

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/79647-9800-osob-zostalo-wyje-wyrzuconych-z-tibii-za-botowanie/

Mam nadzieje iż góró się nie obraziłeś za "gnidę dziennikarską" ? Tak się mówi na nierzetelnych dziennikarzy do których należysz

O, to już czas na kolejny temat z narzekaniami na Guru? Ha, zawsze regularnie, kilka razy w roku trafia się taka ciekawa lektura. *wyjmuje popcorn i siada w kąciku*

Ty Ozonek, kiedy wracasz do bycia newsmanem? Czemu ten temat jeszcze nie jest zamknięty? Jak wiadomo portalem zarządza guru i panują tam inne zasady, deal with it, albo idź sobie.

Temat zamykamy.

Tak BTW, news bot powinien dostać warna za temat w z wulgaryzmem http://mmorpg.org.pl/forum/topic/79647-9800-osob-zostalo-wyje-wyrzuconych-z-tibii-za-botowanie/Mam nadzieje iż góró się nie obraziłeś za "gnidę dziennikarską" ? Tak się mówi na nierzetelnych dziennikarzy do których należysz

Tylko dzieci się obrazają.

Ponadto przez te wszystkie lata nazywano mnie znacznie gorzej:)

Temat do zamkniecia. "Kolega" Rodzynek chcial powiedziec, co o mnie mysli, a ja przyjalem to do wiadomosci.

Ty Ozonek, kiedy wracasz do bycia newsmanem?

Zapewne nigdy. Pisanie newsów jest przyjemne, ale ich wyszukiwanie (a przynajmniej na poziomie takim, na jakim robi to Guru) jest cholernie czasochłonne. Dlatego też mogę z własnego doświadczenia się pośmiać z hejterów naszego naczelnego, bo doskonale wiem jakiego nakładu pracy wymaga to, czym on nas raczy na portalu. Na każdej innej polskiej stronie o MMORPG mamy zaledwie parę głównych newsów podebranych z anglojęzycznych portali, przetłumaczonych byle jak, napisanych bez osobowości, a machnięcie czegoś takiego to chwila moment dla byle małpy.

Za to tutaj mamy Guru, który pisze dużo, a jednocześnie przekazuje swoje, niekiedy kontrowersyjne, opinie. Czasem się z nim zgadzam, czasem nie, ale stanowczo wolę taki portal z mocniejszym słowem i pobudzający dyskusję, niż nudne, suche informacje zawarte u konkurencji.

Ja wbijam na mmorpg tylko by się pośmiać z newsów guru i komentarzy pod nimi. Jedyne merytoryczne newsy jakie czytałem są twoje Ozonek. Czekam na twój powrót to pisania.

Tylko dzieci się obrazają. Ponadto przez te wszystkie lata nazywano mnie znacznie gorzej:)Temat do zamkniecia. "Kolega" Rodzynek chcial powiedziec, co o mnie mysli, a ja przyjalem to do wiadomosci.

Polać mu, dobrze że krytyka Cie nie zraża!

Tylko popraw tą jakość T_T plx.

Wyje... wyrzuccie ten temat do kosza. Osoba guru byla walkowana wiele razy i na wszystkie juz sposoby. Nie ma sensu pisac o tym samym kolejny juz raz.

to Guru jest dziennikarzem? Myślałem zawsze, że robi tak bo chce :F

A Rodzynek to już przynajmniej 3 dniowego odpoczynku za takie pociski nie powinien dostac? Modziki? Adminki? Bo chyba jakieś podstawy kultury tu obowiązują? A nie sory, to mmorpg forum, gdzie trolle i flamerzy dostają jakieś gówniane ramki pod nickiem, zamiast banów :D

I sam teraz powinieneś warna wyrwać, bo trochę zawiało hipokryzją :v