Wybór klasy pod PVP i AoE

Witam. Gram aktualnie Warrioriem. Troche mnie w nim aktualnie denerwuje dość kiepski stały dps AoE. Burst jest całkiem spoko, ale to wciąż nie to. Demon Hunter to samo, z tym, ze do tego ma bardzo prostą wręcz nudną rotacje. Co więcej, grając Fury/Arms w PvP też jest tak sobie (ale tutaj nalezy wziac pod uwage, że nie jestem dobry w PvP) chociażby przez słaby self heal.
W związku z powyższym, mam do was pytanie:

  1. Który spec w wowie oferuje największe możliwości jeśli chodzi o AoE? Po prostu lubie dużo dużych cyferek na ekranie ;d
  2. Który spec w wowie WEDŁUG WAS jest dobry do orania w PvP (random bg / 3v3)?

Zarówno do orania jak i AoE z melee polecam Frost no i mimo, że Tobie nie podchodzi to Fury jest mocny w PvP.
Najmocniejszym AoE dpsem w grze aktualnie jest chyba Affli warlock do tego ma kosmiczny self heal. Balance Druid też zawsze jest mocny i do pvp przynosi dużo ciekawych opcji związanych ze zmianą form w walce.

Ja gram zawsze Fury Warriorem i na battlegroundach potrafie wbić się w grupke 3 graczy i wszystkich pozabijać, fury ma mocnego bursta, jak jeszcze ci się trafi jakiś heal który będzie cię leczył to pozamiatasz wszystkich
Frost tak jak Bies napisał jest dobry ale papierowy, ja moim fury warriorem na burscie w 4 sekundy go składam(mówię tu o battlegroundach)

A i jeszcze jedno, zaden spec nie jest dobry do orania PVP, dobry spec to taki którego zaczniesz dobrze ogarniać