Wymienię konto w LoL`u 313 lvl 240 skinów (Sporo unikatów) // Konto battle.net (Overwatch, diablo 3, call of duty modern warfare) // Konto guild wars 2 (oba dodatki) --- Za konto black desert (Wiecej info w temacie)

Witam, tak jak w tytule, mam do wymiany konto w Lolu, 313 lvl - 240 skinów, całkiem sporo unikatów


Jeśli ktoś będzie zainteresowany oczywiście podam pełną listę skinów, tutaj zostały umieszczone najciekawsze.

Drugie konto to battle.net - 3 gry, overwatch, diablo 3 i call of duty modern warfare

No i trzecie to guild wars 2, oba dodatki… Aczkołwiek konto nie jest zbytnio rozwinięte bo gra nie bardzo mi się spodobała - idealne dla kogoś kto chce rozpocząć swoją przygodę z grą od nowa i mieć ,pełne konto z dodatkami"

No więc tak, interesuję mnie konto bdo (Black desert) dobrze rozwinięte - mam na myśli postać z dobrym ekwipunkiem, powyżej 550 GS ( 250 ap ++)

Jeśli ktoś chce pogadać na temat jakiegoś konta, więcej szczegółów, lub zaprezentować co ma na oddanie, piszcie na PW.

Dzięki!

Diablo z dodatkami?

diablo 3 reaper of souls

Bump

Guild wars 2 z unikatowymi skinami?

Jakieś są, aczkolwiek nie znam się, kupione ale mało grane, praktycznie czyste konto tyle że z dodatkami, jeden boost ma max lvl dalej do wykorzystania

Up

W sumie jakby ktoś posiadał konto w black desert z jakimś boss gearem i z około 230 ap, chciałby sprzedać lub wymienić niech da znać.

Bump

:open_mouth: zastanów się co ty robisz…

Co masz na myśli?

up

Bump bump

Konto do BDO za konto w LoLu chętnie zamienię :slight_smile:

Napisz na pw więcej szczegółów na temat konta które posiadasz w bdo

Up

Co ty w ogóle robisz? Ciągle bump i up. Napisałbyś coś bardziej produktywnego.

Produktywne bump.

Posty próbujesz nabijać? Wydaje mi się że twoja wypowiedź nie ma żadnego znaczenia tutaj i jest całkowicie bez sensu, wyrwana całkowicie z dupy. Wyraźnie jest napisane że więcej informacji na pw dla ZAINTERESOWANYCH, ty do tego grona nie należysz więc wyjdź i zamknij drzwi.

PS. Mam lekkie wątpliwości co do twojej inteligencji, więc jeszcze wyjaśnię ze bump pisze aby podbić temat wyżej po 24 godzinach braku aktywności.

Mam konto w bdo na którym zostało kupione pereł za 1200 euro. 62 archer - 232 / 234 / 282 - tet kutuum (daje + 58 bonus ap - można bić solo manshaumy i robić fajne profity). Ponad 1,1 biliona w czystej gotówce. Wizard 58 lvl life skiller - max waga, sloty - posiada strój do processingu, pływania, oba camuflaże (desert, trent). Stroje do processingu (na dwóch postaciach), waga i sloty powiększona na kilku. VP na 120 dni, Kama na 60+. Duuuuużo rzeczy w storage / materiałów. Epheria sailboat - w rezydencji x5 bookshelfes (pozwalają zdobywać wiedzę afk - za perły) i inne cuda, których nie wymieniłem. Jeśli jesteś zainteresowany daj znać.