[YT] Huntterr

Witam Was!

  • Juz jakis czas prowadze kanal na youtube z duza przerwa. Obecnie staram sie o regularnosc oraz w miare swieze tytuly na moim kanale, nie zabraknie rowniez starszych gier oraz propozycji widzow.
  • Tematyka kanalu znana wszystkim jak swiat, a mianowicie gry komputerowe na PC.
  • Rozumiem , ze jest tego multum, ciezko sie przebic, ale patrzac na wiekszosc kanalow uwazam, ze to idzie w zla strone o czym mam material na swoim kanale w PLAYLISTA “pogadanka o”.
  • Tak jak wspomnialem nagrywam gry, od czasu do czasu pojawiaja sie jakies materialy przegadane. Uwazam, ze prowadze zagrajmy w sposob przyjemny do ogladania, a co najwazniejsze (wedlug mnie) w sposob realistyczny. Bez zbednego “udawania”, ze sie boje czy innych glupot majacych na celu imponowanie widzom.
  • Wole byc soba. Prowadzic kanal oraz prezentowac swoja osobe w taki sposob, w jaki mozna mnie poznac w zyciu realnym.

Link do mojego kanalu: https://www.youtube.com/c/Huntterr?sub_confirmation=1

Zapraszam na nowa serie!

Siemaneczko! Nowa seria wjechala na moj kanal! Zapraszam!

Nowa gra na moim kanale! Zapraszam!

Kolejna swietna gra!

Z racji reaktywacji studia Telltale Games nagrywam gre ich studia!

A mianowicie:

Tadam! Dlugo, dlugo nic nowego nie bylo, ale przyszla kolej na kolejne gierki!

Tego jeszcze nie bylo! Gram z ekipa! A gra rowniez nietypowa. Zaden mainstreamowy content! Zadna lubiana gra! Ale za to swietnie nadajaca sie do wspolnego grania! Chocby przy nocnych spotkaniach!
Deep Rock Galactic