Zakup dodatków

Siemanko. Znalazłem ofertę GW2 PoF Standard Edition (https://www.cdkeys.com/guild-wars-2-path-of-fire-pc-cd-key). Mam wątpliwości co do tego, czy dostanę Heart of Thorns w pakiecie. Jak to właściwie działa?

1lajk

HoT rozdają wszystkim którzy mają PoF z obojętnie jakiego źródła i z obojętnie jakiego okresu czasu. Więc nieważne czy ten klucz jest sprzed roku, czy nówka, jak aktywujesz PoF to powinien ci się automatycznie HoT aktywować (choć teoretycznie piszą że do 24h, ale znajomemu weszło w tej samej chwili, też miał klucz z jakiejś zewnętrznej strony).

Kojarzysz Elder Scrolls Online? Wprowadzili tam po pewnym czasie edycję standardową która zawierała morrowinda. Tam była to inna edycja gry, więc jak kupiłeś grę np przy premierze to guzik dostawałeś. Tutaj ANet rozdaje po prostu HoTa, nie jest to żadna nowa edycja gry, ani nic w ten deseń. Zrobili to głównie po to by upewnić się że wszyscy gracze PoF będą mieli mechaniki z HoT’a (choćby glider), co pozwoliło im tworzyć lepsze/bardziej rozbudowane mapy

1lajk

Wielkie dzięki!