Zakup Fotela

Właśnie całkowicie rozleciał mi się fotel biurowy, który służył mi od wielu wielu lat. Już wcześniej myślałem nad zmianą na coś z pod znaku „gaming” ale nie mogłem nic wybrać, teraz niestety jestem już zmuszony. Moim najważniejszym kryterium, nie licząc wygody, jest wysokość siedziska. Poprzedni był niski i miał dość duży zakres coś 35cm-do ok. 44cm (licząc wysokość razem z siedziskiem). Dzięki czemu idealnie mi się grało w ścigałki na wcześniej przygotowanym stanowisku pod kierownicę i pod ten fotel(dokupiłem sobie blokowane kółka). Klawiaturę również mam dość nisko. Sam nie jestem za wysoki mam 173cm. Ogólnie szukam fotela z niskim siedziskiem z tkniny/materiłu/siatka (na ekoskórze strasznie pocą się cztery litery). Fajnie jak by miał blokowane nachylenie oparcia by lepiej rozłożyć się do kierownicy i do pada, ale nie jest to konieczne. Fotel ma służyć tak jak poprzedni do pracy, grania na klawa-mysz, do rozłożenia się by wygodnie pograć na padzie i od czasu do czasu by pobawić się na stanowisku z kierownicą.

Przekładając fotele widzę, że wysokość siedziska jest pokazywany do a nie z siedziskiem więc prawdopodobnie siedzi się na nich wyżej.

Możecie coś polecić? Podpowiedzieć?

Jak na razie zainteresował mnie silver monkey smg-450 z tkaniny.