Zamknięcie portalu

Tutaj prezentuje się piękna zasada: "Cokolwiek trafi do internetu, już w nim zostanie na amen". Więc niech sobie nie myśli, że jego fotki już nie ujrzą światła dziennego.

btw.

*"Witam serdecznie dokumentacja na temat twojej wypowiedzi została wysłana do mojej pani mecenas. Proszę spodziewać się pisma od adwokata przedprocesowego. Jeśli chcesz polubownie załatwić musisz publicznie przeprosić na łamach portalu. Pozdrawiam

VampirLord"

*"Spokojnie daje ci 7dni na sprostowanie oraz przeprosiny jeśli chcesz polubownie. Inaczej szykuj kasę na rozprawę.

Wypowiedz została udokumentowana oraz dane teleinformatyczne zostały zweryfikowane przez specjalistę z dziedziny danych komputerowych który potwierdził autentyczność danych."

*"Dziękuję za kolejne dowody przeciwko tobie dane zostają przesłane emailem do mojej mecenas za inwigilacje za chwilę dzwonie na policje pozdrawiam :)"

*"Pozdrawiam jutro zanoszę papiery na policje oraz o obrazę że mam się leczyć zapisuje i wysyłam. pozdrawiam"

Na poprawienie humoru trochę wiadomości od niego xD

Spokojnie, jego pani Mecenas od lutego próbuje wysłać całej ekipie wyżej od użytkowników czytaj przyjaciele, stali bywalcy, administracja, moderacja pozwy sądowe i jakoś nikt się jeszcze nie doczekał. Jego wypowiedzi są jak profil FB Bonusa BGC, taki livestream z postępującej choroby psychicznej.

Ja też chce pozew od twojej Pani "Mecenas" jak już tak rozdaje je na lewo i prawo to poproszę ;)

Akcja jak w telenoweli brazylijskiej :P a ja myślałem że to tylko forum o grach :)

Beka z VampirLorda jak na pogrzebie :I

Jeszcze niedługo ja dostanę sprawę za to,że słabo grał ze mną w Warframe

Najpierw sadistic.pl jest ingwilowany teraz mmorpg.org.pl ma być zamykane :D Jak tak dalej pójdzie to nie będę miał po co korzystać z internetu ;)

No nic pozostaje mieć nadzieję że ruscy przyjdą szybciej od pozwów Vampira B)

Taka fajna akcja, że aż pokusiłem się o przeczytanie wszystkiego. Nawet się uśmiechnąłem.

Panie i (nie)Panie. Czym Wy się przejmujecie? Zamknąć temat, jakieś AJPI bany czy inny syf na niego i po sprawie bo to robi się dziecinada. Jeszcze z 10 tematów otwórzmy i najlepiej w każdym doczepmy się czegoś, kogoś bo jakiś średnio inteligentny typ zaczyna szerzyć problemy mentalno-społeczne.

Fakt faktem. Gość robi niepotrzebne zamieszanie. Niech podobne rzeczy napisze jeszcze na wp, onecie, youtubie, google+, stronach dla dorosłych. Boże, zignorować szczyla (żeby on chleba nie żarł) i po sprawie.

Ja jestem za zamknięciem tematu. To tak od siebie w ramach telenoweli.

Buziaki :)

J.

Szybki edit!

Ta Pani mecenas to mężatka czy młoda Panna? Jeśli to drugie to dasz numer polubownie czy muszę Cię trochę zgnoić by do mnie zadzwoniła? :D

A ile to ma lat, że nadal takie głupie ?

mniej więcej tak to widze

Jakie zdjęcia?

Oświeci mnie ktoś ???

Wgl zachowanie dziecka bo źle się zachował i dostał bana haha no nie

Jakie zdjęcia?Oświeci mnie ktoś ???Wgl zachowanie dziecka bo źle się zachował i dostał bana haha no nie

Chyba chodzi o te zdjęcia przerobione przez użytkowników forum ze strony EwaPyta na VampirLorda.

Jak się dobrze postaracie to znajdziecie foty na forum :), sam nie rozumiem o co tyle zachodu... kiedy już uda mi się zapomnieć o tym człowieku, to on sam o sobie przypomina, jak by mu było przykro, że nikt z nim nie gada :> ma 40cm w bicu, więc uwaga

http://forum.cdaction.pl/index.php?showuser=972576

kto to w ogóle za nołnejm :(

nie sondze

Napisałeś specjalnie z błędem ? Mam nadzieje że nie, bo takie coś to już przesada/

warn_ico.png
OT ~ NS

Jak zobaczę, to uwierzę. :)

LOL nie znam i nie kojaze typa ale jak juz na profilu napisał ile ma w bicku i numer buta to odrazu mógł napisać jeszcze:

1.Co jada na śniadanie,obiad, kolacje?

2.w jakim kolorze ma łazienke?

3.Czy posiada nowy zestaw klocków lego?

Nie no żarty,żartami ale ten człowiek sieje zamęt i wprowadza nie potrzebną dyskusje i paranoje. Straszy wszystkich sądami,zapewne bezpodstawnie.

Więc mam dla niego komunikat: 26lat... dorosły chłop a zachowuje się jak dziecko z gimnazjum któremu odebrano cukierka....

Jeszcze się zdziwicie jak za obrazę dostaniecie sprawę w sądzie...

Jak się dobrze postaracie to znajdziecie foty na forum , sam nie rozumiem o co tyle zachodu... kiedy już uda mi się zapomnieć o tym człowieku, to on sam o sobie przypomina, jak by mu było przykro, że nikt z nim nie gada :> ma 40cm w bicu, więc uwaga http://forum.cdaction.pl/index.php?showuser=972576

Na cholerę ktoś podaje w profilu, informacje nt. stanu cywilnego, grupy krwi czy numer buta? Niby rocznik 87, a takie głupoty wypisuje i to w dodatku profilu na stronie CDA. Najśmieszniejsze jest na samym dole. Jakiś obrazek z anime dla chłopaków i dla dziewczyn.

Takich ludzi to w psychiatryku ze świecą szukać.

Cóż może jak Pan Vampir to wypełniał liczył że znajdzie jakąś kobietę ^^ Szkoda mi typa 1987 rocznik a mój brat rocznik 2001 ma więcej oleju w głowie no ale teraz jest taka moda Bonus BGC Kobra Tiger" Później się dzieją dziwne akcje w internetach :)