Zapraszam do polskiej Gildii w Lost Ark

do startu 3 sezonu juz tylko 20 dni mamy coraz wiecej ludzi zapraszam :3

2 tygodnie start nowego sezonu!

jeśli interesuje cie start new world i szukasz ludzi do grania to zapraszam!
dodatkowo szykujemy sie do startu sezonu w diablo wbijaj !

Halo jutro start nowego sezonu zapraszam :3

jeej nowy sezon startuje juz dzisiaj o 19 !

Jeśli członkiem waszej społeczności jest frajer Adartaer to podziękuję

CzłowiekMMO to drugie konto frajera adaptera

kogo ? xD

dzień bez spamu, dniem straconym;)

cos w tym jest :smiley:

down, nie możecie zablokować możliwość pisania pod własnymi postami żeby się to spamowanie skończyło :slight_smile: ?

Dokładnie. To podpada idealnie pod paragraf spamowania

ale strasznie was to musi bolec i przeszkadzać
a zastanów sie chwile, nie przyszło wam do głowy ja wiem to mega dziwne, ale zignorować ?
jak ja nie lubię discopolo to nie chodzę i nie każe ludzia przestać tego słuchać tylko ignoruje mi sie lepiej żyje i im : D
kiedyś dorośniesz i zrozumiesz trzymaj sie

uwielbiam ludzi którzy odzywają sie na tematy na które nie maja pojęcia
ja np. przeczytałem regulamin i uwaga
3.7. Użytkownik może odświeżyć temat (napisać post pod innym swoim postem) nie częściej niż raz na 24 godziny.

wiec tak jak wyżej naucz sie ignorować rzeczy które ciebie nie dotyczą miłego dnia :smiley:

image
2 podbicia jednego dnia. Czyli łamiesz punkt regulaminu, który sam zacytowałeś.

dla mnie to zwykły spam i robienie śmietnika na forum nic nie wnoszą

ty łamiesz cały czas regulamin, ale co z tego xd

3.4. Wszystkie wypowiedzi wewnątrz wątków powinny być możliwie jak najbardziej zbliżone do ich tematów.

zobacz jaki ty jesteś smutny prześledziłeś 72 posty tylko po to żeby sie przyczepić ; p
daj sobie spokój bo to nie ma nic na celu, a tylko niepotrzebnie tracisz czas i sie denerwujesz : D chodz do nas zagramy razem i bedzie spoko

dla ciebie nic nie wnoszą, a dla mnie wiele
i kto jesteś teraz ważniejszy? : D tak jak wyżej napisałem przestań tracić czas na jakieś zbędne czepianie sie bo i tak nic to nie zmieni, a tylko łapiesz nerwa
chodź pogramy w jakieś gierki i będzie miło, trzymaj sie

Nie zgodzę się, że nic nie wnoszą :slight_smile: Akurat ten spam świadczy o tym, że społeczność żyje i jest aktywna. Dzięki temu prawdopodobnie dopóki spam trwa, dopóty będą nowi ludzie się pojawiali w społeczności.

Btw. żeby nie było, że sam spamuje x) Ostatnie posty o grach, w które gracie, pochodzą chyba z czerwca. Jest jakiś updejcik co obecnie ogrywacie?
Czy przygotowania trwają tylko pod New World, czy pod Lost Ark także się szykuje jakaś grupa?
Czy grane jest tylko w MMO, czy jakieś blockbustery typu Liga, StaCraft 2 w między czasie też wpadają na warsztat? :wink:

teraz mamy totalny zjazd ;c skaczemy z gierki na gierkie bo czekamy na new world ;c
ciężko mi powiedzieć w co na ten moment gramy, ale tego co widzę męczą final fantasy, humankind, path of exile czy phasmophobia ;p
ale tak naprawdę co fajnego dasz to zagramy byle przetrwać do new world: D
w lola to chyba większość z nas gra, ale starcraft wątpię sam juz przez kilka lat nie mam na dysku ;c