Zarabianie BnS

http://screenshot.sh/oAF9CMTW0E1WD

tutaj sie respią bossy frakcyjne zwane terrorami po zabiciu każdego dostajemy boxa (lub 2 jeżeli zadamy ostatni hit) z boxa dostajemy 1soulstona i mamy szanse na misty key (potrzebny do otwarcia skrzynki z blackwyrma) na moim serwerze windrest sa bite prawie cały czas wystarczy czytać czat frakcyjny ludzie piszą na jakim kanale next kill 

Aha czyli po prostu nie tyle gramy w inne gry co po prostu na innym serwerze :)

Na markecie Soulstone chodzą po 20-25silvera także terrory sa bite bardzo rzadko. Średnio jednego terrora się leje 5-10 min, także nawet jakbyś przez 2 godziny bił jeden za drugim zabijesz 12-24 i tyle samo soustone'ów wyciągasz (soustone u mnie 20 silvera) = od 2.5 do 5 golda w 2 godziny. Tragedii nie ma, pod warunkiem, że bijecie terrory NON STOP i żaden troll wam nie zluruje vermiliona i innych :)

Widze żę po prostu przyszedłeś się pochwalić i robić offtop bo Twoje posty zupelnie koledze nie pomogły :).

Ja zarabiam średnio 50-70 golda dziennie na crafcie z recki (Premium Tempered Refine Clay) + Moonwater Trans. Stone'y ale to żeby swobodnie móc crafcić najpierw potrzeba zebrać trochę materiałów/kasy na rozruszanie interesu.

@Topic. W zależności jaki masz poziom warto też dodać że całkiem ciekawym zarobkiem jest sprzedawanie esencji z bosów (te "kamyczki" do "kół fortuny") W zależności od dnia różne esencję się opłaca bardziej, ale zysk jest średnio 3-5 golda na godzinę (zależnie od aktualnej ceny, szybkości ubicia bossa, i sztuk esencji ile wydropisz). I na plus jest oczywiście to że masz 100% pewność że Ci się uda.
Wrzucajcie tu inne pomysły jak macie, jeżeli nie to słuchajcie się tego cebulaka który myśli że jest miszcz bo go carry'ują na terrorach @zlyduszek :)

50-70 golda? Mi wychodzi średnio może coś w granicach 20 golda. No chyba, że masz sposób jak wyfarmić 110 soulstone'ów dziennie. Polecam: http://www.bnscraftcalculator.com/

10 Trans stone'ów to 55-60 golda + buteleczki (5) 10 golda. Składniki zbieram sam + kupuje 100 soulstone'ów (100 x 25-30). To jest sam craft

Oczywiście do tego dochodzi poharanka 4-os za którą (gdy uda się wydropić gem) a średnio 1-2 na dzień się uda, dzielimy się kasą na 4 ~ 7-10 Gold w zależności od gema.

czyli ~ 65 + 10 ~ 70 gold.

Na czysto mi wychodzi 70 - cena soustoneów (dziennie uzbieram te 30 powiedzmy, więc nie kupuje 100 tylko 70.)

No to drogo masz na serwerze. Na Starfall Crater cena za jeden kamyczek spada poniżej 4 golda :P

No to drogo masz na serwerze. Na Starfall Crater cena za jeden kamyczek spada poniżej 4 golda 

Czy aby AH nie jest wspólne dla wszystkich serwerów w regionie? ;d

Też mi się wydawało, że jest. Ale ja kamyczki sprzedawałem ostatnio po 4,20 g(a cena spadła w pewnym momencie do 3,9) Oo a kolega posty wyżej sprzedaje je za 5,5-6. Chyb, że cena aż tak waha się o różnych porach i dniach.

Tak waha się jak diabli, a co do ah sam jestem ciekaw.

Z Terrorów oprócz soulstonów masz też Misty Woods key, które możesz sprzedać na AH za około 2g -2,50g, oraz paczki z gem fragmentami. Wcześniej ludzie dość długo bili jednego Terrora, ale teraz kiedy większość ma jako taki ekwipunek idzie to szybko i rzadko jakiś nieuważny gracz bossa resetuje. Polecam farmę Terrorów.

Zapomniałam dodać, że ceny wahają się w zależności od serwerów.

Cena Misty Woods key drastycznie spadła. Imo obecnie najlepszy zarobek jest na skillach z bsh4 ceny niektórych dochodzą do 200G

najlepiej zarabiac na skillach i gemach

Witam,

Jako, że capa wbiłem kilka dni temu bujam się aktualnie ze zdobywaniem kasy na upgrade sprzętu - idzie to jak krew z nosa. Macie może jakieś "tips & tricks", ewentualnie zwykłe porady dotyczące zarabiania w BnS? Na dobrą sprawę koszt ulepszenia hoongmoon weapon to około 8.5g na Cardinal Gates. :(

Dodam tylko, że wczoraj przez swoją "fajtłapowatość", kupiłem w lokalnym sklepiku u Janusza item do craftu za 5 golda - a opcji "sellback" nie ma. :10:

Czy jedynym wyjściem z sytuacji jest robienie daily i sprzedaż ewentualnych dropów na AH czy wchodzą w grę jakieś konkretniejsze instancje tudzież inne opcje farmienia?

Pozdrawiam