Zarabianie przez internet w wieku 14 lat

Cześć. Mam do was takie pytanie : czy można jakoś zarobić przez internet mając 14 lat ? Jeśli tak to jak ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

Można zarobić ,ale sprawdzałem wiele takich opcji. To jest nie opłacalne i najlepiej to roznoś ulotki ,albo popracuj w sadzie :) Masz wakacje to coś się zawsze znajdzie,

W sadzie to trzeba chyba byc po studiach prawniczych.

A wracając do teamtu to raczej ciężko bo nawet jakbyś coś znalazł to zapewne wypłata przelewem(no raczej nie pocztą) poza tym nie wiem jaką pracę w necie może dostać 14latek

@UP haha nie w sądzie tylko w sadzie = jabłka itd ...

@TOPIC Możesz zarabiać grając w gry i sprzedawając konta lub golda np w Cabalu a jako prace jeżeli mieszkasz na wsi zawsze coś znajdziesz

W sadzie to trzeba chyba byc po studiach prawniczych.

Dafuq ? : O

Żeby pracować w sadzie trzeba mieć studia prawnicze ? ; o

Myślałem żeby pracować w sądzie trzeba być po studiach -.-

wnukson, prawnik pracujący w "sadzie".

By zarabiać przez internet musisz poświęcić wiele czasu, mieć szczęście i czasem coś zainwestować. Wiele osób się w to bawi toteż szanse są nikłe. Jest wiele form tego typu zarobku. Jakieś klikanie w linki, oglądanie filmików, granie w śmieszne gierki. Stron jest multum, i nie ma sensu wymieniać.

Gdybyś miał 18 lat mógłbyś zarobić w pokerze lub ruletce.

Idzie w internecie, ale straaasznie mało, coś około 0.5 euro dziennie.

To więcej zarobisz szukając na ulicy drobniaków...

@UP wiem, tyle że na 5-10 minut roboty to wcale dużo nie ma :D.Ale i tak lepiej tak jak napisałeś iść na ulice szukać drobniaków :P.

sprzątaczka pewno i tak niema studiów prawniczych.A co do twematu kilka opcji nasubeło mi sie ale uznalem to za zart w stylu:"Gratulujemy jestes naszym 10000000000000000000000 klientem. "i coś tam o wysyłaniu po odbiór ale pewno i tak musialbym cos kupicnp.czajnik za 250zł a potem gowno dostane^^.Podobno najlepszy to tylko przez sprzedaż avatarów ale niechce Metina i Tibii^^.

Prawda jest taka, że nawet 14 latek w internecie może zarobić tyle, żeby wystarczyło na te 3-4 paczki czipsów. Wystarczy zacząć bawić się w upload/remote upload. Inwestujesz 30zł(?) na miesiąc konto premium na hostingach. Potem bierzesz się za remote i rozsyłanie linków. Ja kiedyś poświęcając dziennie 4 godziny potrafiłem wyciągnąć 20-30$. Wychodzi całkiem niezła dniówka siedząc na d*pie i rozsyłając linki po warezach.

Prawda jest taka, że nawet 14 latek w internecie może zarobić tyle, żeby wystarczyło na te 3-4 paczki czipsĂłw. Wystarczy zacząć bawić się w upload/remote upload. Inwestujesz 30zł(?) na miesiąc konto premium na hostingach. Potem bierzesz się za remote i rozsyłanie linkĂłw. Ja kiedyś poświęcając dziennie 4 godziny potrafiłem wyciągnąć 20-30$. Wychodzi całkiem niezła dniĂłwka siedząc na d*pie i rozsyłając linki po warezach.

Tylko weź pod uwagę że ta metoda jest już bardzo ograniczona ze względu na małą liczbę hostingów, spójrz na warezy. Darmowy user nie będzie pobierał z ruskiego szajsu z transferem 20kb/s albo polskich 100 kb/s ... torrenty wracają do łask.

Weźcie jeszcze pod uwagę rachunek za prąd. Fakt, 14 latek nie płaci ,ale obciąża rodziców :)

Cześć. Mam do was takie pytanie : czy można jakoś zarobić przez internet mając 14 lat ? Jeśli tak to jak ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
Sprzedaj konto w tibi
Cześć. Mam do was takie pytanie : czy można jakoś zarobić przez internet mając 14 lat ? Jeśli tak to jak ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
Konto w Tibi może być warte nawet 2000zł.
Idzie w internecie, ale straaasznie mało, coś około 0.5 euro dziennie.

Rok temu siedziałem na pewnym forum i poznałem paru ziomków, którzy zarabiali w internecie. Jeden zaczynał od uploadu plików - wrzucasz plik, a ktoś musi wypełnić ankietę, aby go pobrać - ankiety zazwyczaj kierowane do hamburgerów. Za jedną ankietę zyskujesz od 0,10$ do nawet 5$. Teraz zarabia ze średnią 30-40$ dziennie, co daje mu w skali miesięcznej około 1200$ - w przeliczeniu na polskie jakieś 4 tysiące złotych. Mówię to w pełni poważnie, widziałem statystyki jego kont na stronach głównych w top 10, top 100, więc wiem o czym mówię. W ciągu dnia zajmuje mu taka zabawa do godziny, czasem w ogóle nic nie robi, ponieważ kasa mu sama przylatuje z poleconych. Próbowałem też coś zarabiać w internecie, jednak w trochę inny sposób - łącznie zarobiłem około 60 dolarów.

Mam do was takie pytanie : czy można jakoś zarobić przez internet mając 14 lat ? Jeśli tak to jak ?

Wiek raczej bez znaczenia, ponieważ wypłaty zlecasz na konto Paypal. Później z paypala możesz przelać kasę na swoje konto bankowe, które można zrobić w niektórych bankach po skończeniu bodajże 12 czy 13 lat.

Cześć. Mam do was takie pytanie : czy można jakoś zarobić przez internet mając 14 lat ? Jeśli tak to jak ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

takich ludzi powinno sie namierzać i zamykąc, dziekuje,dobranoc,nie pozdrawiam :slight_smile:

14 lat przez internet? Graj w gry i sprzedawaj itemy/konta do nich. Jak będziesz miał 16 to będziesz miał więcej możliwośći. Większość legitnych prac wykonywanych zdalnie wymaga od Ciebie chociażby bycia pełnoletnim, ale znając życie trafisz na oszustwo jakieś gdzie Cię będą wrabiać że wszystko jest git, ale że potrzebują teraz od Ciebie np 50zl z góry bo muszą Ci wysłać materiały czy inny syf, a momencie jak robisz przelew kontakt się urywa. Nie daj się w chua zrobić.

Polecam strone. Szybki i łatwy zarobek
https://zzymoney.xyz/3010906348578/