Zaraz dostanę pier*****:)

mam troszkę itemków dla Ciebie, napisz o której Cię można złapać w grze

Witam, podczepię się pod temat https://www.pathofexile.com/account/view-profile/jamakazu/characters to mój profil. Nie używam żadnego buildu z internetu, chce zrobić coś pod 2h fire dmg i totemy. Jakieś rady?

fire dmg i totemy to chyba Flameblast Totem, bardzo dobry build na start, bo nie trzeba dużo żeby robić niższe mapki

Był to jeden z najbardziej popularnych buildów na start Legacy

Ja generalnie polecam buildy pod hp na początek. Polecam Ci 2h cyclone duelistem. Możesz sugerować się moją postacią, którą aktualnie gram, https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Ksarou/characters (to ta na samym dole)

a sam build - https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1302337

Potem zedytuję posta i dopiszę ile mam hp/resów itp. Sam build opiera się na kradzieży życia. Mogę nawet wrzucić filmik z mapki jeśli będzie ktoś zainteresowany

mam troszkę itemków dla Ciebie, napisz o której Cię można złapać w grze

Od 19.00 przeważnie gram do 23.00

naucz się grać :) jak nie znasz gry to na początek używasz buildów z neta a nie dodajesz randomowo w drzewko

Przecież dał link do video na którym się wzoruje, więc nie daje randomowo pkt. Przeczytaj temat zanim coś napiszesz...

Dałem mu parę itemków, które pomogą z resami + 5link Belly więc dmg pewnie też ładnie zyskał, mam nadzieję że teraz da radę :)

@UP

Zyskałem i to dużo:) Drzewko raczej dobrze robię. Potrzeba dużo farmy bo słabo lepsze niz zlote na mapkach zlotych i niebieskich mi leca

ps. Zna ktoś może gildie/klan który gra na STANDARD?

Witam

Mam pytanie jeszcze.

Znacie jakiś klan co gra na Standardzie?

Pozdrawiam

Ludzie!

Mam 85 lvl, normalnie nie mogę już drugi dzień dobić 86 lvl. Bijąc moby nagle schodzi mi regularnie zycie do 0... Jakąś klątwę moby rzucają czy co?

Jak będzie ci się tak dziać to patrz na statusy. Jesteś zatruty lub krwawisz. Prawdopodobnie to krwawienie. Żeby się tego pozbyć musisz mieć flaska który ma w opisie "removes bleeding on use"

Masakra wbijanie tych poziomow... Jak uda mi sie dojsc do 50% to potem ze dwa razy padne i minus 20% i tak ciagle...

Najlepiej jeśli podasz link do swojego konta - łatwiej będzie znaleźć rozwiązanie twoich problemów.

Najlepiej jeśli podasz link do swojego konta - łatwiej będzie znaleźć rozwiązanie twoich problemów.

Nazwa konta: Creati2k8 a nazwa postaci to Enermaxx

Wpadnij do mnie na discord https://discord.gg/cZ2YPUs
Jak wejdziesz to napisz na czacie ogólnym albo na pw do Tachykir pogadamy i pomogę ci ze wszystkim co tylko będziesz potrzebował :)

Hejka.

Mam pytanie. Wspomógłby ktoś mnie jakimiś paroma chaosami?:)

Radź sobie sam. Nie dość, że dostałeś gear na start to jeszcze currency ci potrzebne?

Idź farm dried lake'a i chaos recipe jak tak bardzo Ci potrzebne. Albo rob mapy.

Nikt nie będzie tobie pomagał na zawołanie.

Jak to się mówi dasz palec a zabierze rękę ^^ osoby co nie rozumieją głównego założenia HnS (Grind, Grind Grind i jeszcze raz Grind) zawsze będą o coś prosić w takie osoby nawet nie ma co inwestować bo zawsze będzie mało.

Radź sobie sam. Nie dość, że dostałeś gear na start to jeszcze currency ci potrzebne?

Idź farm dried lake'a i chaos recipe jak tak bardzo Ci potrzebne. Albo rob mapy. 

Nikt nie będzie tobie pomagał na zawołanie. 

Tylko spytalem, sam w takim wow, diablo 3 pomagałem nowym zdobyć lvl lub itemy i nikt za mnie o tym nie decydował.

Jak to się mówi dasz palec a zabierze rękę ^^ osoby co nie rozumieją głównego założenia HnS (Grind, Grind Grind i jeszcze raz Grind) zawsze będą o coś prosić w takie osoby nawet nie ma co inwestować bo zawsze będzie mało.

Spytałem tylko a zaraz wyskakuje ktoś o rozumieniu założenia HnS. Nie chcesz nie pomagaj.

O farmieniu itemkow coś wiem przeszło 3 tysiące godzin w diablo 3. Patch of exile dopiero poznaje. Miałem już jakaś część chaosow na itemy ale zrobiłem babola i straciłem. Moja wina.

Nie było pytania, skoro zaraz taki nalot.

Pozdrawiam

@VelvetX

To " spytałem " strasznie bije po oczach, cholerka.