Zasada Wpisz klucz a dostaniesz 5

Tez nie wiem o co chodzi z tymi kluczami ;p

Jak ktoś ma jeszcze jakiś kluczyk to chętnie przygarnę :P

Chetnie przyjme klucz do Curse'a :D

dam klucz na paczke kart do Hs'a za klucz do Curse Voice pw jak cos chyba ze ktos chce podarowac to tez pw :) EDIT : juz nvm

Gdyby ktoś posiadał kluczyk i chciałby patriotycznie mnie nim wesprzeć, powinszuje. ^^

https://eu.alienwarearena.com/giveaways/curse-voice-closed-beta-key-giveaway tutaj sa keye Free Łapcie :)

O co chodzi z tymi kluczami ? Do LOL'a ? Może ktoś wytłumaczyć ?

myślę, że chodzi o to, ale mogę się mylić : http://eu.alienwarearena.com/giveaways/curse-voice-closed-beta-key-giveaway

Nie wiem co to za program jednak wszyscy chcą mam i ja - to też bym prosił.

Jeżeli ktoś w drużynie oprócz Ciebie posiada Curse Voice, to będziecie mogli razem stworzyć "pokój" i rozmawiać. Taki wbudowany VOIP do LoLa. Poza tym, Curse Voice dodaje nam timery na dragona i barona (musicie widzieć kiedy umiera by timer się zresetował). Bardzo przydatne, na razie programik jest w closed becie, dlatego wszyscy żebrzą o klucze :).

Trochę kluczy ode mnie:

55eaf07c-ae5a-44a0-9ccf-0da03d2fb8d9

823f8450-4968-44ea-b628-8abcc7078eb1

19e7fa83-87c9-4314-adcd-94e39cf85ba5

f082d78a-9b6c-49f0-8787-b53e6d0e47bd

e151c791-2bea-486f-b9cd-21d44f86721d

Bądźcie chociaż na tyle uczciwi i napiszcie, jeżeli któryś weźmiecie.

Nie wiem co to za program jednak wszyscy chcą mam i ja - to też bym prosił.

Przecież kolega wyżej podał giveaway z alienware, to też po co prosisz?...

No spoko, ale już się spóźniłem a z chęcią przetestowałbym ten programik. Chociaż riot zapowiada bany :)

DeimonD, jesteś śmieszny, riot pisał na ten temat na forum, że program jest dozwolony, bo posiada jedynie timer, co działa jak stoper i jest ok. Programy które naruszają mgłę wojny, ogólnie które wpływają na rozgrywkę, są niedozwolone. Więc, za curse voica nie ma bana!! :) Tak, dla sprostowania, żeby nie siać zamętu.

@EDIT; Na forum anglojęzycznym wypowiadał się ktoś z riotu i mówił, że banów za to nie ma.

Ogólnie pisałem do supportu (kilka dni temu) i dowiedziałem się, że program, jak na te chwile, może być używany.

Możliwe, że to rozporządzenie weszło niedawno, po tym, jak dostałem odpowiedź z supportu. Nieważne, napiszę dziś drugi raz do supportu i zobaczę co odpiszą.

Swoją drogą, Riot mógłby oficjalnie postawić się za jedną z stron i obwieścić to. Z tego co wiem, wielu 'rioterów' i streamerów, jest za legalnym używaniem programu.

Wnioskując z twojej wypowiedzi, Riot chce wprowadzić coś podobnego, ale jakoś się nie kwapi, w końcu lepiej zrobić tryb gry/mapę, który usną po kilku dniach...

League of Legends nie jest nową grą i taki komunikator powinien być wbudowany wcześniej, dodatkowo, timer nie wpływa na rozgrywkę, bo działa jak stoper. Curse Voice ma być darmowy, więc nie jest programem stworzonym dla kasy, co jest kolejną rzeczą przemawiającą na korzyść ów programu. Z curse voice płyną same korzyści, a prawda jest taka, że Riot ma ból d*py, że społeczność, gracze, zrobili coś, za co Riot nie będzie miał zysku...

Nie ważne, piszę do supportu i domagam się wyjaśnień, bo jeden z nas został wprowadzony w błąd.

To masz stare informacje bo według nowych :

""Curse Voice nie jest aplikacją od Riotu, ale zewnętrznym programem, którego nie akceptujemy.

Programu nie można używać na serwerze LAN/LAS – z naszego punktu widzenia daje on nieuczciwą przewagę nad przeciwnikiem. Jeśli ktoś zostanie złapany na użyciu powyższego programu zostanie zbanowany
Nie martwcie się jednak – w przyszłości planujemy dodanie podobnych funkcjonalności do League of Legends, jeśli tylko uznamy że jest ona korzystna dla graczy."

Nie tak stare te informacje bo wczoraj program był "legalny". Widać Riot zmienia zdanie jak kobieta Q.Q

@Jeśli ktoś chce klucz niech pisze, mam 3 :)

Podeślij jeden na Pw jak możesz :]

Witam!Proszę o klucz na PW. Te 4 które dostane napiszę Tu.

Witam, prosilbym tez o klucz na pw, rozesle kilka potem tutaj na forum :)

jezeli ktos ma klucz to rowniez poprosze na pw

Dołączam się do prośby o klucz :)