Zbieram suby na YT

siemacie ludzie
jak w tytule zbieram suby na YT
puki co robie maly projekt letsplay Metro exodus na najnizszych ustawieniach graficznych, z czasem bedzie cos lepszego
dzieki za subyLink do kanalu

WTF grasz na kalkulatorze? Chcesz suby za co? Postaraj się lol

Nie dość, że na kalkulatorze to jeszcze z angielskim dubbingiem! Kto gra w metro z angielskim dubbingiem?! Już pomijam to, że bez żadnego komentarza, bo takie też się ogląda. Faktycznie nie ma powodu do subskrybowania.

jako ze gre kupilem w niemieckim sklepie to mialem do wyboru angielski lub niemiecki dubbing, a niemieckiego ciezko sie slucha, komentarz jest ale nie nawijam jak inni przez cala rozgrywke, poza tym jak sam tytul wskazuje jest to gameplay na najnizszych detalach wiec nie spodziewaj sie ze bedzie zajebiscie realistyczna grafika

Jeśli chcesz suby to

1. Nie proś o nie
  2. Rób coś ciekawego
  3. Nawijanie daje ten kontakt z widzem, że chce cię oglądać
  4. Nie graj w stare gnioty, które ci się tną jak cholera
  5. Wybierz streaming
1lajk

xDDD

idz do szkoły dzieciaku a nie w internecie wstyd robisz sobie i rodzinie…

jak kurwa mozna napisać póki przez u? XD

Popatrz że Polska nie jest jedynym krajem na świecie, w innych krajach sprzedaje się klawiatury które po prostu nie posiadają “ó” już zwykła zmiana ustawień w Windows powoduje że PL znaki znikają i nie da się ich użyć :p.
Ale tak szkoła by mu się przydała skoro ma taki biedny zasób słów :).
Zamiast “puki co” mógł napisać na chwilę obecną.
Do szkoły a nie komputery chociaż w szkołach już nawet czasami nie używa się papieru a komputera, więc jak ma słownik i wprowadzi w niego błąd to on już zostanie na zawsze a Janusz będzie myślał że tak jest dobrze …

Gram w Metro od pierwszej części - czyli moje pierwsze zderzenie z tą grą miało miejsce w okolicach 2k11 roku, później Last Light i ostatnio Exodus. Za każdym razem grałem na angielskim dubbingu. Postacie mają wyrazisty rosyjski akcent, więc w grze wiesz kto jest kim. Z każdą nową częścią próbuję tego rosyjskiego dubbingu i zawsze kończy się tak samo, czyli 10-15 minut grania i zamiana na angielski.

Jak sobie trochę poczytasz w internecie to zdania są podzielone na ten temat, więc Ja nie wiem jak ktoś tego może nie rozumieć - tym bardziej, że większość materiałów z lets playa na yt jest w angielskim dubbingu, a nie rosyjskim :wink: