Zmiany w regulaminie

zmiana na plus ..pelno ludzi gra na pricach bo globalne serevry albo wymarly albo nie da sie tam grac z powodu botow//

Kolejny powód do dawania warnów według widzimisię moderatora? Nie, dzięki.
Na jakiej podstawie będziecie oceniać czy to faktycznie prowokacja czy po prostu zdanie danej osoby?

Myślę, że nie jest to trudne odróżnić troll i prowokację od "odmiennego zdania" - szczególnie, że Sildu napisał o "nagminnych" przypadkach.

Sama zmiana jak najbardziej na plus, nigdy nie widziałem sensu w zabronieniu pisania o prywatnych serwerach w przypadkach, kiedy nawet nie były rzucane linki a jedynie luźnie informacje.

Akceptuję te zmiany

Piraci niech mają chociaż tyle od życia, by sobie na forum popisać, zawsze to jakaś rekompensata za brak aktualizacji na pirackich serwerach

Im też się coś od życia należy, w końcu fora są dla wszystkich, bez podziałów kto i gdzie gra

A co powiecie na https://www.returnofreckoning.com/ serwer piracki prywatny czy oficjalny w rekach fanów którzy dostali kod źródłowy? Do jakiej kategorii go zaliczycie?

Ja bym zaproponował coś na użyszkodników którzy prowokują ludzi nagminnie, przez co wywołuje się burza z obrazami i wulgaryzmami. Chociaż by sama blokada pisania postów na 24h.

Dajcie jeszcze zakaz trollowania i pisania głupot na czatboxie i w statusach to na pewno wyjdzie to na dobre.

Rozumiem warnowanie za offtop ale regulamin był zmieniany wcześniej właśny żeby zwiększyć swobodę na forum.

To bardzo spoko. Szkoda, że tak długo na to czekaliśmy :D

Ja bym jeszcze wznowił kary za promowanie czitów, kiedyś były i zniknęły z niewyjaśnionych przyczyn.

Dajcie jeszcze zakaz trollowania i pisania głupot na czatboxie i w statusach to na pewno wyjdzie to na dobre.

Rozumiem warnowanie za offtop ale regulamin był zmieniany wcześniej właśny żeby zwiększyć swobodę na forum.

Ty jesteś pierwszy na liście do odstrzału.

Postawy, rozumiane jako prowokujące, powinny być karane, gdyż stanowią problem i niszczę dyskusję. Zachowania takie promują także nietolerancję wobec osób z poziomem intelektualnym zbliżonym do szympansiego, gdyż zachowania te obnażają ich naturę, co nie powinno być tolerowane w nowoczesnej społeczności.

Witam.

Z jednej strony oczywistym jest, że gdy tylko chcemy to znajdziemy informacje o prywatnych serwerach, ale z drugiej tak jak już wcześniej było pisane promowanie pirackich serwerów nie do końca jest fair. Czemu z taką łatwością jesteśmy w stanie machnąć ręką na prywatne serwery, a z drugiej oburzamy się jeżeli ktoś coś komuś ukradnie [samochód, biżuterię, pieniądze] przecież co do zasady zostało złamane prawo i koniec. Nie można rozróżniać tych dwóch spraw, kradzież do kradzież i koniec, tu nie ma "ale". Ot tyle chciałem napisać. Pozdrawiam

Myślę, że ,,autorowi" nie chodzi o promowanie prywatnych serwerów (przynajmniej taką mam nadzieję) tylko o stworzenie legalnego miejsca do rozmowy o nich. Nie uważam, żeby to było tabu. Jest to temat jak każdy inny. Podam przykład filmów - o nich dyskutujemy, podajemy tytuły i raczej nikogo to nie burzy, że ktoś obejrzał film w sieci a nie w kinie. Przynajmniej ja się z tym nie spotkałam. Podobnie jest z muzyką. Chyba wszyscy znamy osoby, które krócej lub dłużej bawiły się na privach. Dla mnie bardziej oburzające jest ładowanie w bola graczy przez wydawców gier. Tu się powinniśmy skonsolidować i nie płacić za early akcesy, founder packi itp. Mamy dostać gotowy produkt. To jest problem, że dajemy się wykorzystywać.

Jestem ciekawa czy osoby pałające ,, świętym oburzeniem" na prywatne serwery oglądają filmy tylko kinie (ew. kupione płyty) i słuchają muzyki z legalnych źródeł. Jestem pewna, że nie.

aeth dodaj pkt w którym pkt są przyznane na podstawie logicznej analizy i czy osoba naprawdę została obrażona czy tylko udaje by wlepić komuś pkt zamiast wysłania raportu z tekstem ze go to obraziło.

ludzie tutaj życią nie będą mieli bo pojawi się jakiś typ bez dystansu w necie i wszystko będzie go obrażało..

I pkt w ktorym dostaje się bana za wyławianie syfów z przeszłosci by osoba dostała bana

i daj limit 24h na zraportowanie złamania regulaminu a po czasie przedawnia się, dobre rozwiazanie bo nię będzie mozna zbanowac ludzi za to co zrobili kilka dni temu badz miesiąc temu.

Kiedy te zmiany wreszcie zawitają na forum?

I generalnie to proponuje wrócić do poprzedniego układu czyli podzielić np. dział dla WoWa na dwa subfora - Global i Prywatne Serwery żeby tematy ze sobą się nie mieszały - powinno to też pomóc w walce z osobami, które w niemal każdym temacie musza pisać rozprawkę jakie to granie na privach jest złe i blablabla.

Jesteśmy na etapie pisania nowego regulaminu, jednak trwająca sesja nieco nas spowalnia. Wkrótce zaproponujemy jego nową wersję, w której postaramy się zamieścić Wasze propozycje :)

Ciągle chyba nic nie ruszyło w tym kierunku coś widzę, a nowa sesja incoming xD

Witajcie, drodzy użytkownicy!

Obecnie pracujemy nad delikatnie zmienioną formą regulaminu. Staramy się, aby regulamin był mimo wszystko nieco "luźniejszy", abyście nie dostawali tak często banów czy punktów ostrzeżeń. Zanim jednak to wprowadzimy w życie, chcielibyśmy usłyszeć od Was, czy macie jakieś zarzuty wobec obecnego spisu zasad, jak np. właśnie zbyt surowa tabelka kar. A może pomysły na zupełnie nowe punkty? Chętnie się dowiemy.

Jedną z głównych zmian, którą chcielibyśmy wprowadzić, jest dopuszczenie do publicznych rozmów o prywatnych serwerach, wraz z ich linkowaniem. Uważamy, że nie ma sensu starać się zapobiec nieuniknionemu. Punkt regulaminu, zaproponowany przez nas, wyglądałby następująco:

9. Prywatne serwery:

9.1 Zezwala się na wszelakie rozmowy/publikacje na temat prywatnych serwerów w obrębie całego forum. Zabrania się jednak tworzenie nowych tematów dot. prywatnych serwerów poza działem specjalnie do tego przeznaczonym, tyczy się to również reklam.

9.2 Zezwala się na publikowanie tematów na temat prywatnych serwerów w obrębie specjalnie wyznaczonego do tego działu tj. "Prywatne Serwery" znajdujący się w sekcji "MMO Zone".

9.3 Zezwala się na reklamowanie prywatnych serwerów w obrębie specjalnie wyznaczonego do tego działu tj. "Prywatne Serwery" znajdujący się w sekcji "MMO Zone".

9.4 Administracja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody poniesione przez użytkownika. Forum(Administracja) nie weryfikuje wiarygodności prywatnych serwerów, użytkownik korzysta z nich na własną odpowiedzialność.