Znudzony strzelankami

Teraz w podstawce jest morrowind czyli 1 dodatek :slight_smile: mozna kupic od innych graczy przewaznie koszt dodatku to 450 tys golda , te ktore kosztuja po 1500 crownow. inne troche wiecej:)

Liczą się tylko stare mmo jak wow/ eve/ lineage reszta z reguły to krapy które zdychają wraz z opadającym hype na nie :).
Ja od siebie poleceam Eve online całkiem inne uniwersum niż to co znasz, gra nie dla casuali, ciężka i nie wybaczająca błedów z duża bazą graczy, rozwijana, z 1 serverem i walkami 24h na dobę .

Jak to jest dodatek w podstawce? Ja kupiłem ESO jeszcze przed wyjściem morrowinda i mam rozumieć, że powinienem mieć teraz do niego dostęp jak i do klasy druida tak?

  1. zaloguj się na konto ESO na ichniej stronie
  2. sprawdź w zakładce “my account” wersję gry
  3. jeśli jest “Elder Scrolls Online : Tamriel Unlimited” to masz wersję bez dodatku, jeśli “Elder Scrolls Online : Standard Edition” to masz Morrowinda
  4. o ile się orientuję dostępu do Wardena (twojego ekhm ekhm “druida”) nie masz nawet w przypadku drugiej wersji gry gdyż jest do kupienia osobno. Aczkolwiek jak wspomniałem nie jestem pewny.
  5. jeśli ci bardzo zależy na war… “druidzie” to uzbieraj golda w grze i kup go sobie za golda, polecam tutaj discorda Tamriel Crown Exchange