Zwięźle i na temat - pytania i odpowiedzi

Hunter stracił w 6.0 znakomitą większość umiejętności. Teraz to taki arcane mage z czasów wotlka: 111111111211111111111112111111111111121111111111

Co do dps shadow priesta jak sie ogrania postac nie jest on zly ale oczywiscie nie mozesz dorownywac go do dps maga, huntera czy warriora ale oczywiscie nie oznacza to ze bedziesz daleko w tyle i jego prawdziwy dmg ukazuje sie na dluzszych walkach jak z bossami itp. Ja aktualnie na 100 mam wlasnie shadow priesta i moja pozycja w zblizonym gearze do innych osob na bossie w dps 1-2 trzeba powiedziec ze w nowym dodatku priest dostal lettkiego boosta w dmg.

Co do druida ogolnie jest on narazie overpower ale jest duze prawdopodobienstwo ze bedzie on mial lettki nerf by zachowac wiekszy balans w clasach.

Panofie, a na jaki realm wybrać, żeby byli gracze na low lvl mapach, ogólnie tacy początkujący ?

OK ludziska mam kolejne pytanie. Jaki jest globalny chat w wowie??

Chodzi o to, że mam wbity 23 lvl an chwilę obecną i nikt nic nie mówi na chacie /world ani /global. Jak to tutaj działa??

Bo nie ma takich czatow. To nie priv. Masz trade local

No to słabo. Na privach było fajnie że był taki chat :/

Hunter stracił w 6.0 znakomitą większość umiejętności. Teraz to taki arcane mage z czasów wotlka: 111111111211111111111112111111111111121111111111

No już bez przesady, hunter to nadal dobry DPS lecz nie taki jak na początku pand gdzie co chwile ktoś robił hunta, dostał lekkiego nerfa i kilka zmian ale pod MM nadal jest dobry a na survi jest się jak pobawić, jedynie jak dla mnie BM jest bezużyteczny a tak to jest dobrze.

Temat ogólny dotyczący rozgrywki gry w Wowa jak również pytania i odpowiedzi. Sądzę, że takiego brakuje zwłaszcza, że to subforum jest aktywne. Mam nadzieje, że weterani będą pomocni :)

To może ja zacznę od pytań :

1. Czy opcja kupienia battlechesta bez najnowszego dodatku ma sens ? Chyba nie wszyscy ludzie pouciekają na nowy kontent ?

2. Kupując battlechesta z keye.pl ( i tego rodzaju stron) aktywuję go normalnie na battlenecie czy trzeba coś wykminiać skoro to nie jest bchest zakupiony za eurosy wprost od blizzarda ?

3. Wiem, że może nie jest to najlepsze pytanie, ale jaka klasa jest dobra, jeżeli ktoś zaczyna swoją przygodę z Wowem. Grałem priestem/druidem jak na razie na starterze i bardzo sobie ich chwale mimo, że to są healerzy.