2 nowe wytwory mojej wyobraźni

Hello.

Dość dawno nic nie stworzyłem, a przynajmniej nie wrzucałem ze względu na ABC (Absolutny Brak Czasu).

Praca, dom, znajomi, kapela itd.

Niemniej jednak miałem trochę luzu i ukończyłem dwa nowe utwory, którymi chciałbym się podzielić.

Jak się spodobają to liczę na lajka, kom.

Linki:

Marriage
Rozstanie

Fanpage:

Facebook

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)

stwórz mi jakoś fajną nutkę dla grupy For Honor [POLSKA] a zareklamuję ciebie na swoim FB :)

Przyznam się szczerze, jestem laikiem. Czasami odpalę 2 godziny tenmona czy innych soundtracków z To the moon... no ale to trafia w moje gusta. Po prostu epic.

Rozreklamuj się porządnie! Zasługujesz na więcej uwagi niż niszowy portal.

Świetna robota oby tak dalej :)

Dzięki wielkie za miłe opinie, będę chciał się rozreklamować, jednak muszę mieć trochę więcej pokończonych, dopracowanych i własnych utworów (nie remixów) do tego.

Z tego typu muzyką czy soundtrackami nie jest łatwo, raczej niewiele osób lubi słuchać na codzień...

Każdy portal jest do tego dobry. Nigdy nie wiadomo gdzie i komu się spodoba, a dla muzyka każdy słuchasz jest (a przynajmniej powinien być) cenny :).

Ja największy hejter na tym portalu mówię wam że to jest całkiem dobre

w jakim programie tworzysz takie cuda?

Ja największy hejter na tym portalu mówię wam że to jest całkiem dobre

w jakim programie tworzysz takie cuda?

A dziękuję bardzo :).

Tworzę w Reaperze. Dźwięki są z różnych bibliotek wtyczki Kontakt, a efekty dźwiękowe znalezione Royalty Free na necie.

Hello.

Dość dawno nic nie stworzyłem, a przynajmniej nie wrzucałem ze względu na ABC (Absolutny Brak Czasu).

Praca, dom, znajomi, kapela itd.

Niemniej jednak miałem trochę luzu i ukończyłem dwa nowe utwory, którymi chciałbym się podzielić.

Jak się spodobają to liczę na lajka, kom.

Linki:

Marriage
Rozstanie

Fanpage:

Facebook

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)