20lvl( elite hunter) jaka profka dalej?

Witam. od niedawna gram w c9, dobilem 20 lvl i sie zastanawiam jaka profke wybrac :) rozmyslam nad Ranger a Shadow ? moglibscie mi te postacie opisac w sposob +/- a takze kogo byscie mi wy radzili wybrac na tym 20 lvl :) pozdrawiam i dziekuje :)

Zależy od tego czy wolisz grać pve czy pvp.

Wybierajac shadowa możesz sobie odpuścić pve oczywiście pzoa expieniem, chociaż na max lvlu z książkami i set eff dałby rade coś zrobić.

Ranger za to jest dobry zarówno pod pve jak i pvp ale za to jest głównie dystansowy

Jesli jestes poczatkujacym graczem to bardziej bym polecil shadowa.

Duzy dps, ciekawe ataki single i aoe, swietna postac do gry solo.

lucznik jest za trudny do ogarniecia dla poczatkujacego choc ogar tej postaci sprawia ze gra robi sie super przyjemna.

no to juz nie wiem,, shadow do pve czy pvp ? ranger bardziej pve czy pvp ? :P ktorym bede mogl sobie normalnie przechodzil dunki i expal i bedzie tez dobry na pvp ? :)

Bierz rangera, lub gunslingera, ale ciężko na początku go ogarnąć. Shadowa nie polecam, chyba, że poświęcisz mnóstwo czasu na doszlifowanie infinity combo, co nie jest łatwe z lagami jakie są na arenach.

Rangerem spokojnie zrobisz większość dungów, na pvp też się przyjemnie gra, jedynie trzeba mieć trochę skilla w celowaniu.

noo teraz wszystko fajnie :) dziekuje za odpowiedz :)

A ja zapytam nie robiąc tematu nowego :)

Czy w gre można bez lipy grać za free? Mam na myśli IS.

ja tam nie patrze na IS :) i sporo ludzi gra normalnie :) narazie nie ma zadnych trudnosci a fajne rozgrywki :) ale jak kazdy wie, w kazdej grze jezeli zainwestujesz real kase to po 1 szybciej sie wybijesz a po drugiej bedziesz zawsze lepszy od tych co nie wydali, norma :)

Aktualnie jestem w zwartej top3 wardenów serwera w pvp i top2 pve i nie wydałem ani złotówki, więc można grać totlanie za darmo ;)

Zapraszam do gildii Outbreak. Największa polska gildia z obleganym TS3. Jak będziesz chetny to napisz tutaj swój nick i Cię dodam

Miłej gry ;)

Głównie rzeczy kosmetyczne, jakieś skrzyneczki itd. Ogólnie nie wpływa to na rozgrywkę.

ja jestem chetny moj nick: Elajh

EXP:Assasin

PVP:Shadow Scout

To i to : Gunslinger

Witam. od niedawna gram w c9, dobilem 20 lvl i sie zastanawiam jaka profke wybrac :) rozmyslam nad Ranger a Shadow ? moglibscie mi te postacie opisac w sposob +/- a takze kogo byscie mi wy radzili wybrac na tym 20 lvl :) pozdrawiam i dziekuje :)