22.03.2010- zmiana w dziale szukam MMO

Dokonuję niewielkiej zmiany- od teraz krótka charakterystyka poszczególnych gier będzie bardziej poukładana, stworzę też specjalny temat z odnośnikami do określonych gier.

Zmiany można zobaczyć w czasie rzeczywistym.

PS: A administrację proszę o obcięcie mi odpowiedniej ilości postów, ponieważ nazbiera się ich sporo. W chwili rozpoczęcia pracy miałem ich 562.

PPS: Dla tych, którzy nie wiedzą, po co to robię- dzięki temu, co obecnie wykonuję, wyszukiwanie i porównywanie gier będzie znacznie łatwiejsze, ale aby móc zrealizować ostatni z pomysłów każda gra musi mieć oddzielny post.

PPPS: Ins4nity, dziękuję za pomysł, teraz go rozwijam.

EDIT: Zmiany wprowadzone.

Zrób to co musisz, potem poślij PM'a, wtedy zmienię Ci liczbę postów.

Świetny pomysł i życzę powodzenia. :)

Jeśli w jakiś sposób będę mógł pomóc to pomogę.

Jeszcze raz powodzenia. ^^

A ja muszę przyznać, że to taki projekt EMO 2.0- tylko, że ten jest udany i ma się dobrze, a oryginalny projekt zginął kilkanaście miesięcy temu. Postaram się dalej go rozbudowywać, liczę także na pomoc społeczności.

Dokonuję niewielkiej zmiany- od teraz krótka charakterystyka poszczególnych gier będzie bardziej poukładana, stworzę też specjalny temat z odnośnikami do określonych gier.

Zmiany można zobaczyć w czasie rzeczywistym.

PS: A administrację proszę o obcięcie mi odpowiedniej ilości postów, ponieważ nazbiera się ich sporo. W chwili rozpoczęcia pracy miałem ich 562.

PPS: Dla tych, którzy nie wiedzą, po co to robię- dzięki temu, co obecnie wykonuję, wyszukiwanie i porównywanie gier będzie znacznie łatwiejsze, ale aby móc zrealizować ostatni z pomysłów każda gra musi mieć oddzielny post.

PPPS: Ins4nity, dziękuję za pomysł, teraz go rozwijam.

EDIT: Zmiany wprowadzone.