2D mmorpg z "trójcą" ?

Witam.
Szukam jakiegoś popularnego 2d mmorpg w którym jest podział na klasy (tank,healer,dps). Nie może to być turowa walka.
Bacznie przyglądam się Bloodstone The Ancient Curse, ale nie wygląda żeby brazole to wydali :stuck_out_tongue:

Grałem w Tibie, Albiona, Dofus , Ragnarok 1 , MapleStory ,itp. Ale szukam czegoś nowego.

Tibia

@up: Pisał, że grał w tibię.

@topic: Może nostale? Taki 2,5d, ale tak są healerzy, tanki, dpsy :P.

Ragnarok Online ^^ właśnie szukam kogoś do wspólnego grania.
https://forum.mmorpg.org.pl/t/ragnarok-online-novaro/111440

@edit
Ok teraz doczytałem, że w RO też grałeś, szkoda :stuck_out_tongue:

To w Maple Story była trójca? No popatrz… nie wiedziałem a grałem i to dość długo :stuck_out_tongue:. Fakt, czasami jakiś heal się przytrafiał ale dało radę grać i bez niego, a o braku tanka nawet nie wspomnę xD.

A co do gier to polecam dwie :

  1. dungeon fighter online - masa klas postaci, dużo dungeonów, “jumping server” (który uprzyjemnia levelowanie, jednak dalej wymaga trochę czasu by wbić max lvl), raidy, są jacyś healerzy i są postacie z shieldami. Jak dla ciebie w MS była trójca to tu tym bardziej, bo gry są dość podobne do siebie w tym aspekcie że obie polegają na mordowaniu setek mobów i bossów :slight_smile:
  2. tree of savior - znowu, masa klas postaci, duża mapa, dużo dungeonów, mega grind (300+ lvl), ciekawe skille pod względem mechanicznym jak np cofanie czasu z danego miejsca które dosłownie robi to co opis mówi, cofa wszystkie postacie, hp, cd itd do czasu sprzed 10 sekund, łącznie ze wskrzeszeniem martwych (bo przecież 10 sekund temu żyli) czy resetem lootu (bo przeciez 10 sec temu mobka nie zabiliscie) :stuck_out_tongue:. Do gry ma zawitać jakoś niedługo update który pozmienia system klas na bardziej sprzyjający nowym graczom, aczkolwiek warto zacząć grać wczesniej by wbić level i potestować klasy, jako że z wspomnianym update’m wejdzie darmowy reset klas postaci :slight_smile:

Albion online.
Masa różnych rzeczy do wyboru jeśli chodzi o klasy.
Świeta trójca jest, do tego każda rola może być grana inaczej.
Bardzo dużo grindu, pvp i pve.