2Moons - Poradnik Rejestracji

[center:2f3e0cac5f]Jak zrobić konto w 2Moons[/center:2f3e0cac5f]

Jak wielu z was wie, na 2Moons nie można stworzyć konta z innego kraju niż USA. A jednak, poniżej pokaże wam jak:

[center:2f3e0cac5f]-----------------------------------------------------------------------------------------------------------[/center:2f3e0cac5f]

Spis Treści:

1. Adres Proxy

2. Jak to ustawić ?:

-Internet Explorer

-Mozilla Firefox

-Opera

3. Tworzenie Konta na 2Moons

4. Update

[center:2f3e0cac5f] Adres Proxy[/center:2f3e0cac5f]

Wchodzimy na stronę http://proxy.net.pl/proxy6.html i wybieramy sobie jeden z adresów proxy po czym klikamy sprawdź:

sprawdzha3.jpg

Jeżeli server działa pokaże nam się takie okno (Treść będzie różna zależy to od wybranego ip):

dzialatr5.jpg

[center:2f3e0cac5f] Jak to ustawić ?[/center:2f3e0cac5f]

Teraz najlepiej uruchomić Internet Explorer lub Mozille (Ją opisze niżej)

Internet Explorer

Wchodzimy kolejno:

Narzędzia--->Opcje Internetowe

noiet0.jpg

Połączenia--->Ustawienia Sieci LAN

oisi6.jpg

I Zaznaczamy Użyj serwera proxy dla sieci LAN....

usldz8.jpg

Klikamy OK--->Zastosuj i tworzymy konto 2Moons

Mozilla Firefox

Wchodzimy Narzędzia--->Opcje

firefox1.jpg

Następnie klikamy przycisk Ustawienia połączenia po tym powinniśmy ujrzeć takie okno:

Zaznaczmy Ręczna konfiguracja serwerów proxy wpisujemy ip servera proxy i zaznaczamy Użyj tego serwera proxy dla wszystkich protokołów Klikamy OK i zrobione można tworzyć Konto 2Moons.

Opera

Wchdzimy kolejno Narzędzia--->Preferencje

oprefzs0.jpg

Następnie wchdzimy w zakładkę Zaawansowane--->Z menu wybieramy Sieć--->Serwery Proxy

oprefsiecf7.jpg

Zaznaczamy po koleji HTTP, HTTPS, FTP i wpisujemy tam IP i PORT (Uwaga IP i PORT musi byćw tych trzech Linijkach inaczej nie będzie działać)

spopedl2.jpg

Zatwierdzamy i gotowe !

[center:2f3e0cac5f] Tworzenie Konta 2Moons[/center:2f3e0cac5f]

Wchodzimy na http://2moons.acclaim.com/ i klikamy:

rnco6.jpg

Wypełniamy wszystkie pola i klikamy REGISTER ME NOW

Jeżeli wszystko dobrze zrobilismy to pokazuje nam się taka strona:

ostsse7.jpg

zostaje tylko pobrać klienta ^^

[center:2f3e0cac5f] Update[/center:2f3e0cac5f]

10.05.2008

-Dodany dział Update

-Dodana konfiguracja Opery z Proxy

-Zmiany Kosmetyczne ^^

UWAGA !

Tak jak napisał poniżej Chmarus, metoda ta nie zadziała gdy komputer znajduje się w sieci NAT ! (Więc nie dręczcie mnie pytaniami typu "robie tak jak napisałeś i nie działa") Sam Testowałem ten sposob na 3 przeglądarkach i działało bez problemów...

[center:2f3e0cac5f]-----------------------------------------------------------------------------------------------------------[/center:2f3e0cac5f]

Poradnik by R3m4ke

All Raits Rezerwed ^^

Kopiowanie Materiału bez zgody autora zabronione...

R3m4ke kawal dobrej roboty gratuluje

Dziękuje, mam zamiar dopisac jeszcze jak ustawic proxy w Operze ^^ z czasem będę to uzupełniał ale to przyszłość ;-)

Robie tak jak napisałeś i pisze mi:for security reasons,please click the sign out button and sign in again

Należy też dodać, że metoda proxy nie zadziała w przpadku gdy dany komputer znajduje się w sieci NAT.

matezz12345, nikt ci nie każę klikać PLAY po zalogowaniu się na stronce. Ściągnij Klienta Zainstaluj, Ściągnij Pathe i Graj ^^

edit: Dopisałem jeszcze to co napisał Chmarus, żeby potem nikt się nie czepiał, że są jakieś nie dociągnięcia..

Ja bym chciał, by ktoś mi napisał na PM sprawdzony numer IP proxy(żeby mi na 100% zadziałał, pls)

Też wiele rzeczy bym chciał, a niech będzie:

Proszę:

[center:30d9c84186]

IP | PORT

208.216.119.19:3128 [/center:30d9c84186]

Dziękuję

[ Dodano: 2008-06-17, 18:00 ]

Nie wyskakuje "kod bezpieczeństwa"...(tzn nie widzę go)

Przykleiłem temat. Dlaczego tak późno? Byłem pewien, że już dawno to zrobiłem. ;-)

BLAGAM ZAŁÓŻ MI KTOŚ KONTO BO MI NIEDZIALA TO BO JA W NETI I NIEMOGE ZALOZYC WEIEC PROSZE O ZALOZENIE I NAPISANIE PSÓW NA GG 6332014

//AJA NEI MOGEP ATRZEC J AKTOS PISZE ZTAKIMI BLENDAMI!!!!!!! - Mr. Hania

NAPISANIE PSÓW

Ciężko jest napisać coś co żyje ;d Chociaż próbowałeś zrobić to co w poradniku?

BLAGAM ZAŁÓŻ MI KTOŚ KONTO BO MI NIEDZIALA TO BO JA W NETI I NIEMOGE ZALOZYC WEIEC PROSZE O ZALOZENIE I NAPISANIE PSÓW NA GG 6332014//AJA NEI MOGEP ATRZEC J AKTOS PISZE ZTAKIMI BLENDAMI!!!!!!! - Mr. Hania

Dekaron-europejski 2moons...

rejestracja otwarta ;/

//Wiesz przemcio to co niektórzy prezentują trzeba pozostawić bez komentarza... - RmK

Jeszcze 3 pytanka co do rejestracji i grania:

1. Czy w grze są duże lagi? W końcu główny serwer jest zapewne gdzieś w stanach, więc istnieje prawdopodobieństwo że lagi będą spore. Ale to tylko moje przypuszczenia, jak jest naprawdę - liczę że mi powiecie.

2. Czy proxy wystarczy ustawić raz, podczas rejestracji, czy trzeba je zmieniać zawsze przy graniu/update'cie czy kto wie jeszcze czym?

3. Czy jeśli mam już konto na Acclaim (miałem do 9Dragons) to muszę robić nowe, czy da się to jakoś "przerobić" aby zagrać w 2m?

Z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi.

1. Nie

2. Tylko Raz Przy Rejestracji

3. Trzeba Zrobić Nowe - Według Poradnika

Mam problem zaraz przy pierwszym punkcie rejestracji, czyli przy zmianie proxy. Mianowicie kiedy wchodzę na stronkę z adresami, i klikam aby dany serwer sprawdzić pokazuje mi się takie oto okienko:

pric2.jpg

Sprawdziłem już większość serwerów US i za każdym razem komunikat jest ten sam (tylko IP oczywiście inne), przez co nie wiem czy serwer właściwie działa. A szkoda mi życia, aby każdy adres sprawdzać po kolei. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc w tej sprawie to byłbym wdzięczny.

PS. próbowałem zarówno na Internet Explorer 6, jak i na Firefox 3 - za każdym razem komunikat ten sam.

Sprawdź ten: 168.215.123.44:8080 - czas 2058.59 ms - United States - A tak w ogóle to zagraj w Dekarona - to jest to samo a normalnie się zarejestrujesz ;-)

Niestety adres nie działa. Ale problem już nieaktualny. Metodą prób i błędów znalazłem działający adres i już sobie gram w najlepsze :)

A czemu się tak uparłem na 2moons skoro można grać w Dekarona? Bo Dekaron sprawia na moim kompie nie lada problemy: co chwilę DC, resetuje mi kompa, pingi rzędu 1000/2000. Nie wiem czemu tak się dzieję. Ale zresztą nieważne. 2moons działa i jestem zadowolony.

I dzięki za pomoc.

[center:2f3e0cac5f]Jak zrobić konto w 2Moons[/center:2f3e0cac5f]

Jak wielu z was wie, na 2Moons nie można stworzyć konta z innego kraju niż USA. A jednak, poniżej pokaże wam jak:

[center:2f3e0cac5f]-----------------------------------------------------------------------------------------------------------[/center:2f3e0cac5f]

Spis Treści:

1. Adres Proxy

2. Jak to ustawić ?:

-Internet Explorer

-Mozilla Firefox

-Opera

3. Tworzenie Konta na 2Moons

4. Update

[center:2f3e0cac5f] Adres Proxy[/center:2f3e0cac5f]

Wchodzimy na stronę http://proxy.net.pl/proxy6.html i wybieramy sobie jeden z adresów proxy po czym klikamy sprawdź:

sprawdzha3.jpg

Jeżeli server działa pokaże nam się takie okno (Treść będzie różna zależy to od wybranego ip):

dzialatr5.jpg

[center:2f3e0cac5f] Jak to ustawić ?[/center:2f3e0cac5f]

Teraz najlepiej uruchomić Internet Explorer lub Mozille (Ją opisze niżej)

Internet Explorer

Wchodzimy kolejno:

Narzędzia--->Opcje Internetowe

noiet0.jpg

Połączenia--->Ustawienia Sieci LAN

oisi6.jpg

I Zaznaczamy Użyj serwera proxy dla sieci LAN....

usldz8.jpg

Klikamy OK--->Zastosuj i tworzymy konto 2Moons

Mozilla Firefox

Wchodzimy Narzędzia--->Opcje

firefox1.jpg

Następnie klikamy przycisk Ustawienia połączenia po tym powinniśmy ujrzeć takie okno:

Zaznaczmy Ręczna konfiguracja serwerów proxy wpisujemy ip servera proxy i zaznaczamy Użyj tego serwera proxy dla wszystkich protokołów Klikamy OK i zrobione można tworzyć Konto 2Moons.

Opera

Wchdzimy kolejno Narzędzia--->Preferencje

oprefzs0.jpg

Następnie wchdzimy w zakładkę Zaawansowane--->Z menu wybieramy Sieć--->Serwery Proxy

oprefsiecf7.jpg

Zaznaczamy po koleji HTTP, HTTPS, FTP i wpisujemy tam IP i PORT (Uwaga IP i PORT musi byćw tych trzech Linijkach inaczej nie będzie działać)

spopedl2.jpg

Zatwierdzamy i gotowe !

[center:2f3e0cac5f] Tworzenie Konta 2Moons[/center:2f3e0cac5f]

Wchodzimy na http://2moons.acclaim.com/ i klikamy:

rnco6.jpg

Wypełniamy wszystkie pola i klikamy REGISTER ME NOW

Jeżeli wszystko dobrze zrobilismy to pokazuje nam się taka strona:

ostsse7.jpg

zostaje tylko pobrać klienta ^^

[center:2f3e0cac5f] Update[/center:2f3e0cac5f]

10.05.2008

-Dodany dział Update

-Dodana konfiguracja Opery z Proxy

-Zmiany Kosmetyczne ^^

UWAGA !

Tak jak napisał poniżej Chmarus, metoda ta nie zadziała gdy komputer znajduje się w sieci NAT ! (Więc nie dręczcie mnie pytaniami typu "robie tak jak napisałeś i nie działa") Sam Testowałem ten sposob na 3 przeglądarkach i działało bez problemów...

[center:2f3e0cac5f]-----------------------------------------------------------------------------------------------------------[/center:2f3e0cac5f]

Poradnik by R3m4ke

All Raits Rezerwed ^^

Kopiowanie Materiału bez zgody autora zabronione...