3.1 mln użytkowników aktywnych w każdym miesiącu

Ja też poproszę argumenty, dlaczego gw2 jest tak wyjątkow

Wg. mnie - brak świętej trójcy, lupicus, dobrze przemyślane achivy, raidy, hot, gliding, legendary crafting, wardrobe, pvp, dungeony ( jeśli robisz je solo, w party to porażka) fraktale z tym, że dopiero gdy wejdzie zapowiedziana zmiana, powyżej 50 poziomu trudności jest za długo tylko instability na 60 do 76 jest ciekawa. ls s.2 , btlc jeden z najlepszych z których korzystałem ( bns ma konkurencyjny ) rewardy za mapy, zreworkowane levelowanie. skalowanie map i broni. I wiele wiele więcej.

Poza tym ja nikogo nie chce przekonywać, po prostu jeśli Gw2 utrzyma ilość graczy to po śmierci Wowa nie będzie miał żadnej dużej konkurencji.

Nadal uważam, że Wow wygrywa z Gw2 contentem ale zdecydowanie po Wowie jest Gw2.

Lata mijaja, a spolecznosc graczy MMO wciaz taka sama, tylko by sie o wielkosc penisla klocili. Co zmieni sie w waszym zyciu zuczki, jezeli GW2 zostanie "krulem" MMO?A no gowno, wiec zamiast sie licytowac, to zajmijcie sie graniem w te wasze cudowne gry, bo kiedys na 100% servery zamkna, nawet niesmiertelnego WoW'a czeka w koncu zamkniecie, chociazby w celu zachecenia graczy do przejscia na servy WoW2.

Nope, nawet nie wiem kto to jest Tylko, że Wow został stworzony przez giganta ( już w tamtych czasach Blizzard był jednym z najlepszych producentów gier) A GW2 został stworzony przez małe studio

HAHAHAHAHAHA :D KISNE. BEKA Z TYPA.

Ja wiem, że żeby znać takie tytuły jak guild wars nightfall ty jesteś za młody ale weź ty takich głupot nie wypisuj bo się osmieszasz :D Już pomijająć fakt, że gw2 został stworzony za hajs ncsoftu.

HAHAHAHAHAHA KISNE. BEKA Z TYPA.Ja wiem, że żeby znać takie tytuły jak guild wars nightfall ty jesteś za młody ale weź ty takich głupot nie wypisuj bo się osmieszasz Już pomijająć fakt, że gw2 został stworzony za hajs ncsoftu.

Ty to jesteś ostrym tępakiem słabo Ci idzie czytanie ze zrozumieniem :) Guild Wars Nightfall to najsłabszy dodatek do Gw więc morda bo gówno wiesz. Oczywiście, że GW2 został stworzony za hajs ncsoftu ale przez małe studio, które wyszło na swoje :)

Gliding to jest wg. Cb argument ? gracze domagali się mountów a dostali pseudo latanie

tak samo to śmieszne wardrobe, to ma mnie zachęcić do pozostania dłużej przy grze ?

Moze i byc krolem, ale to swiadczy tylko o tym, ze kilka milionow ludzi ma fatalny gust. GW 2 traci sens po paru godzinach grania. Latasz po mapkach, zdobywasz doswiadczenie i nagle dopada sie ponura mysl, dzieki ktorej rozpoznajemy, czy gra jest dobra, czy nie. A rozbrzmiewa ona tak: "po co ja to wlasciwie robie". Bezcelowosc Guild Warsa 2 jest porazajaca.

Gliding to jest wg. Cb argument ? gracze domagali się mountów a dostali pseudo latanietak samo to śmieszne wardrobe, to ma mnie zachęcić do pozostania dłużej przy grze ?

I tak dla mnie to jest argument bo wraz z glidingiem dostaliśmy jedne z najciekwaszych wielopoziomowych map więc jak dla mnie można zaliczyć to na plus.

Nikt się nigdy nie domagał mountów - NIGDY

I tak dla mnie to jest argument bo wraz z glidingiem dostaliśmy jedne z najciekwaszych wielopoziomowych map więc jak dla mnie można zaliczyć to na plus. Nikt się nigdy nie domagał mountów - NIGDY

https://www.google.pl/search?q=mounts+in+gw2+suggestion&oq=mounts+in+gw2+suggestion&aqs=chrome..69i57.5967j0j4&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8#q=mounts+in+gw2+suggestion+site:forum-en.guildwars2.com

NIGDY!!!11!

I tak dla mnie to jest argument bo wraz z glidingiem dostaliśmy jedne z najciekwaszych wielopoziomowych map więc jak dla mnie można zaliczyć to na plus. Nikt się nigdy nie domagał mountów - NIGDY

Lze duren! Ja zawsze grozilem, ze jak nie dodadza mountow to odejde z gry! No i nie gram.

Moze i byc krolem, ale to swiadczy tylko o tym, ze kilka milionow ludzi ma fatalny gust. GW 2 traci sens po paru godzinach grania. Latasz po mapkach, zdobywasz doswiadczenie i nagle dopada sie ponura mysl, dzieki ktorej rozpoznajemy, czy gra jest dobra, czy nie. A rozbrzmiewa ona tak: "po co ja to wlasciwie robie". Bezcelowosc Guild Warsa 2 jest porazajaca.

Tak samo miałem w Wowie jak zaczynałem lata temu, ale jak ogarnąłem co jest do zrobienia to zostałem na te 2 lata.

Ja rozumiem, że można się ,,zgubić" w grze nie ogarnąć nowego systemu czy tego co gra ma do zaoferowania ale to oznacza tylko jedno - ignorancje, nie jest to brak contentu czy end game'u czy cokolwiek co tam z tych ciągle powtarzanych ,,hasełek" tu wkleicie.

Co do mountów - malutki promil graczy nie rozumiejący systemu gw2 i nie posiadający żadnych sensownych argumentów za dodaniem ich do gry nie jest dobrym przykładem.

Tak samo miałem w Wowie jak zaczynałem lata temu, ale jak ogarnąłem co jest do zrobienia to zostałem na te 2 lata. Ja rozumiem, że można się ,,zgubić" w grze nie ogarnąć nowego systemu czy tego co gra ma do zaoferowania ale to oznacza tylko jedno - ignorancje, nie jest to brak contentu czy end game'u czy cokolwiek co tam z tych ciągle powtarzanych ,,hasełek" tu wkleicie.

Ty w krainie slepcow bylbys jedynym slepym z wyboru. Szacun!

Nawet nie zauważyłem tej bzdury xDD

1. Od zera i przez małe studio, to tworzone było Guild Wars Prophecies. GW2 ma (miał) w większości graczy z gw1, hajs z gw1 i z ncsoft.

2. Nie ma żadnej "wyłączności". NCsoft oddał im dystrybucje gry, to tyle.

"1. brak świętej trójcy - Eee, robiłeś rajdy? Tam masz dokładnie świętą trójcę.

2. lupicus - Soloable, jak połowa dungów w grze.

3. dobrze przemyślane achivy - Bez komentarza. Achivy to albo grind, albo zergfest. 1 punkt achievementa - większość nagród za mój trud.

4. Raidy - tak, tu się zgodzę. Są ok.

5. HoT to kpina. Jeden wielki zergfest, grind i gold-sink.

6. gliding - who cares? Mogę latać po 4 mapach, na których jakoś specjalnie nie jest to wymagane. Co ta ma wspólnego z core?

7. Legendary crafting - grind + luck

8. Wardrobe - Czyli coś, co ma 99% MMO obecnie?

9. PvP - Bez komentarza

10. Dungeony - Kpina. Do tego przyznali się, że pomysł beznadziejny, dlatego go porzucili.

11. Fraktale - PORAŻKA na całej linii. Jak Pre-HoT instability były całkiem zabawne, tak teraz to po prostu kpina. Niektóre zmuszają do biegania w zerku, bo jak nie można unikać ani dostawać buffów, to po co to robić? Moby to jedne wielkie gąbki HP bez obrażeń.

12. LS i LS2 - 1 to kpina, do tego nie istnieje, więc who cares? 2 już nieco lepsze, ale tylko nieco.

13. BTLC? Black Lion Trading Company? Czyli Gem Store? No proszę Cię... Nie różni się niczym od tego w typowych grach F2P, poza tym, że można wymieniać walutę (co też nie jest niczym niespotykanym, duh)

14. rewardy za mapy - Rewardy za mapy to to samo, co w normalnym MMO nagroda za ukończenie ciągu questów dla danego regionu... Nic specjalnego ani wybitnego. Po prostu nie ma questów, a musieli to zbalansować.

15. Zreworkowane levelowanie? Nie rozumiem? Że dostajesz jakieś badziewne nagrody za wbijanie levela?

16. Skalowanie map - Ekhem, bullshit. Skalowanie dungów ok, nie mam nic przeciwko, ale skalowanie map to po prostu nic innego, jak próba wydłużenia czasowego end-game'u.

Poza tym: Z 5 milionów sprzedanych egzemplarzy grało, uwaga, 1,5miliona. Przez ostatni miesiąc, czyli od wejścia na F2P pojawiło się 3miliony graczy. Nic dziwnego - niektórzy po prostu zalogowali się do gry raz. Chcę zobaczyć powtórzony wynik za listopad-grudzień." - post napisany przez użytkownika Might Tay.

Osobiście uważam, że kondycję danego MMO określa się poprzez %-ową ilość wzrostu/spadku ilości użytkowników w danym okresie czasu.

Mniejsza o to.

Ktoś mi wyjaśni cel tej dyskusji?

Widzę, że tu jest walka Xar vs All.

Wiem po co Xar pisze co jakiś czas jakieś posty o GW2 - lubi tą grę i robi jej jakąś promocję. Czy mi się to podoba czy nie, to inna sprawa.

Ale ten wasz cały spam próbując udowodnić mu, że GW2 nie jest jednak taką fajną grą i jest "głupi" poświęcając jej czas.

Serio ludzie.

Ogarnijcie pośladki.

Czym wy się w życiu zajmujecie, że wieczorami siedzicie na jakimś forum i usilnie próbujecie przekonać kogoś, że gra w którą gra, jest niefajna.

Swoją drogą połowa postów powinna polecieć jako off-top.

Ja powiem tak, GuildWars 1 to było najlepsze mmo w jakie grałem(i w które grałem najdłużej), ale gw 2 mimo iż jest dobre to daleko mu do gw 1.

Oczywiście to tylko moje zdanie.

Nawet nie zauważyłem tej bzdury xDD1. Od zera i przez małe studio, to tworzone było Guild Wars Prophecies. GW2 ma (miał) w większości graczy z gw1, hajs z gw1 i z ncsoft.2. Nie ma żadnej "wyłączności". NCsoft oddał im dystrybucje gry, to tyle....1. brak świętej trójcy - Eee, robiłeś rajdy? Tam masz dokładnie świętą trójcę.2. lupicus - Soloable, jak połowa dungów w grze.3. dobrze przemyślane achivy - Bez komentarza. Achivy to albo grind, albo zergfest. 1 punkt achievementa - większość nagród za trud.4. Raidy - tak, tu się zgodzę. Są ok.5. HoT to kpina. Jeden wielki zergfest, grind i gold-sink.6. gliding - who cares? Mogę latać po 4 mapach, na których jakoś specjalnie nie jest to wymagane. Co ta ma wspólnego z core?7. Legendary crafting - grind + luck8. Wardrobe - Czyli coś, co ma 99% MMO obecnie?9. PvP - Bez komentarza10. Dungeony - Kpina. Do tego przyznali się, że pomysł beznadziejny, dlatego go porzucili.11. Fraktale - PORAŻKA na całej linii. Jak Pre-HoT instability były całkiem zabawne, tak teraz to po prostu kpina. Niektóre zmuszają do biegania w zerku, bo jak nie można unikać ani dostawać buffów, to po co to robić? Moby to jedne wielkie gąbki HP bez obrażeń. Gra kara mnie za prawidłowe granie.12. LS i LS2 - 1 to kpina, do tego nie istnieje, więc who cares? 2 już nieco lepsze, ale tylko nieco.13. BTLC? Black Lion Trading Company? Czyli Gem Store? No proszę Cię... Nie różni się niczym od tego w typowych grach F2P, poza tym, że można wymieniać walutę (co też nie jest niczym niespotykanym, duh)14. rewardy za mapy - Rewardy za mapy to to samo, co w normalnym MMO nagroda za ukończenie ciągu questów dla danego regionu... Nic specjalnego ani wybitnego. Po prostu nie ma questów, a musieli to zbalansować.15. Zreworkowane levelowanie? Nie rozumiem? Że dostajesz jakieś badziewne nagrody za wbijanie levela?16. Skalowanie map - Ekhem, bullshit. Skalowanie dungów ok, nie mam nic przeciwko, ale skalowanie map to po prostu nic innego, jak próba wydłużenia czasowego end-game'u.Poza tym: Z 5 milionów sprzedanych egzemplarzy grało, uwaga, 1,5miliona. Przez ostatni miesiąc, czyli od wejścia na F2P pojawiło się 3miliony graczy. Nic dziwnego - niektórzy po prostu zalogowali się do gry raz. Chcę zobaczyć powtórzony wynik za listopad-grudzień.

1. Robiłem, zerker reaper jako tank nadal jest dpsem wiec nie widzę tutaj świętej trójcy

2. Dlatego uważam go za coś fajnego, powinno być więcej takich bossów.

3. Mało tego grindu patrząc na to, że musisz to rozłożyć na miesiące/lata ani na tygodnie jak większość teraz oczekuje.

5. Hot jest bardzo fajny masteries są bardzo dobre i przemyślane na wielomiesięczne granie, to ,że masz mentalność która mówi ,, chce od razu dostać wszystko" to tylko twój problem.

6. Po co siedzieć w core jak wyszedł dodatek ? Nie kapuje legendary crafting i wszystkie traki wymagają dodatku i tamtych map. Jakoś nie przypominam sobie, żeby w GW ludzie siedzieli w miastach Prophecies wszystko przeniosło się do miast Nightfalla tak jak w każdej grze po dodatku stare lokacje pustoszeją, nie ma gry, która nie cierpi na to.

7. Legendary crafting jak wiesz co robisz to bardzo fajna sprawa poza tym prekursory możesz teraz mieć z tracka więc 0 lucka, dodatkowo jak jeszcze raz zaznacze legendarna broń oznacza, że masz ją zrobić po paru miesiącach gry a nie tygodniach. Ja do tej pory zrobiłem 2 Eternity, stać mnie na co najmniej 6 legendarek, bez trudu tym bardziej, że mam tylko 9k achiva.

8. Ale takiej ilości strojów i kombinacji ma bardzo mało mmorpg, jedyny problem to clipping.

9. :D

10. Kto jak woli, Ja lubię je robić solo, dużo czasu nie zajmują, a zawsze to ciekawe wyzwanie. ( Bo są proste, trudniejszy content - fraktale robię w party :) Tak samo jak Tequatla Wurma eventy z HOTa )

11. Dlatego niedługo otrzymają małego reworka, Anet posłuchało od razu więc w czym rzecz ?

12. 1 była słaba lore wise ale nagrody były bardzo ciekawe :) 2. Bardzo dobra mało jest gier, które za darmo wprowadzało tak dużo nowego contentu.

13. W sensie Trading Post ArenaNet stworzyło jeden z najlepszych systemów ekonomicznych .

14. Ale w końcu zostało to zrobione a nagrody są bardzo fajne, bo teraz noobki za 30 minut roboty mogą dostać nagrody o wartości kilkudziesięciu golda, a to już daje świetny start.

15. To, że nowy gracz nie jest zagubiony i ma nadany cel, dla veteranów to nic ciekawego.

16. Skalowanie map rzadko gdziekolwiek występuje, poza tym i tak jesteśmy skalowani do najwyższego poziomu na mapie więc wszystko i tak się topi przez co nie przedłuża rozgrywki.

1.5 miliona użytkowników i tak sprawia, że Gw 2 jest na drugim miejscu wśród liczących się mmorpg.

I powtarzam nie jestem Xarem :)

WoWa już chyba nic nie pobije pod liczbą abonentów , jak te gry startowały to mmorpg królowało , jak ultimy , tibie , wowy , metiny - teraz dużo gier sandboxu fps jak h1z1 i moba - do tego h&s wszyscy są porozrzucani więc prędzej gw2 padnie niż wow utrzymując swoich użytkowników , bo ma stabilna platforme i dużo swoich popularnych gier.

10. Kto jak woli, Ja lubię je robić solo, dużo czasu nie zajmują, a zawsze to ciekawe wyzwanie.

To po co grasz w MMO jak lubisz robić rzeczy solo? MMO powinno zachęcać graczy do grania razem, a nie solować 90% contentu.

1. ... co to ma do trójcy? xd Chyba nie zrozumiałeś.

3. Ale to wciąż grind. To, czy osiągnę to jutro albo za rok nic nie zmienia.

5. Masteries w większości to strata czasu. Większość jest tylko dla spowolnienia postępu. Jest wielka różnica między poświęceniem czasu, a jego stratą. Masteries, to strata czasu, a rajdy, to poświęcenie czasu.

6. 4 mapy bez huba, w dodatku już mi się znudziły.

Spamadan był legendą i wszystko było blisko. To dlatego ludzie w gw2 siedzą w LA a nie np. w DR. Poza tym, to byłe startowe miasto.

7. Nowy crafting mógł być szansą na wprowadzenie lore, ale skończyło się na wpisywaniu ptaszków. W dodatku tworzenie Nevermore wymaga zfailowania 2 eventów, żeby pojawił się 3.

8. I to, że te stroje są takie same. Jak nie kiecki, to płaszcze. Nic ciekawego. Mam nadzieję, że wyglądem legendary mnie zaskoczą.

9. Odsyłam do gw1. Copy paste i byłby sukces.

10. Jak już mają je gdzieś, to powinni przerobić je na fraktale.

11. ANet mogła najpierw spytać, a później wsadzić to do gry. Teraz naprawi to, co zepsuła i będzie, że słucha graczy.

13. Trading post? Ładuje się jak internet explorer.

1. ... co to ma do trójcy? xd Chyba nie zrozumiałeś.3. Ale to wciąż grind. To, czy osiągnę to jutro albo za rok nic nie zmienia.5. Masteries w większości to strata czasu. Większość jest tylko dla spowolnienia postępu. Jest wielka różnica między poświęceniem czasu, a jego stratą. Masteries, to strata czasu, a rajdy, to poświęcenie czasu.6. 4 mapy bez huba, w dodatku już mi się znudziły.Spamadan był legendą i wszystko było blisko. To dlatego ludzie w gw2 siedzą w LA a nie np. w DR. Poza tym, to byłe startowe miasto.7. Nowy crafting mógł być szansą na wprowadzenie lore, ale skończyło się na wpisywaniu ptaszków. W dodatku tworzenie Nevermore wymaga zfailowania 2 eventów, żeby pojawił się 3.8. I to, że te stroje są takie same. Jak nie kiecki, to płaszcze. Nic ciekawego.9. Odsyłam do gw1. Copy paste i byłby sukces.10. Jak już mają je gdzieś, to powinni przerobić je na fraktale.11. ANet mogła najpierw spytać, a później wsadzić to do gry. Teraz naprawi to, co zepsuła i będzie, że słucha graczy.13. Trading post? Ładuje się jak internet explorer.

1. Widać Ty nie rozumiesz co to jest trójca :D Jakoś sobie nie wyobrażam tankującego Rogala w Wowie :)

3. Nie istnieje mmorpg bez takiego ,,grindu" poza tym narzekanie na grind to bełkot casuali, którzy nieznają gier pokroju RO, TOS , Ultima, czy chociażby Wow xD

5. Jak dla kogo, akurat na masteries ludzie narzekają tylko przez ilość expa i nerfowanie expowisk. ( Jak już mamy się czepiać to nietrafiony jest skryba i raczej tylko to )

6. ... Który pewnie dostaniemy wraz z początkiem LS. 3, który się zacznie w momencie gdy gracze go będą potrzebować i gdy skończą większą część historii/podstawowych achivów z HOTA.

7. Crafting i lore ? Wtf... Legendarki nie są dla wszystkich, teraz ciężko zfailować ale nikt nie prosi Ciebie abyś zrobił legendarkę miesiąc po premierze. Chcesz Ją bardzo mieć to na pewno sobie poradzisz tak jak co najmniej kilkaset osób.

8. Tylko cloth ma taki problem, ale widać twój wardrobe jest stosunkowo pusty skoro masz z tym problem.

9. Nie wiem w jaki sposób potrafisz porównać całkiem różne systemy walki ale ok...

10. Nie mówię, że nie ale uważam, że skoro na razie nic nie robią to i tak można z tego zrobić wyzwanie. Ogólnie jedyną ich bolączką jest stackowanie więc wystarczyłoby usunąć ten aspekt ( np dodanie instability)

11. Tak mogła, serwery testowe powinny być dostępne dla osób, które zakupiły dodatek. Z tym, że musisz zwrócić uwagę, że zareagowali szybko co jest zmianą na +

13. Trading post wcale się tak nie ładuje, masz problemy z plikami tymczasowymi, polecałbym wysprzątanie pc. Poza tym dla mnie to jedna z najciekawszych rzeczy jakie stworzyło anet, bardziej dla osób, które lubią EVE Online itp.

7. Craft prec polega na lataniu po całej Tyrii, a także gadaniu. Można to było rozwinąć np. o dodatkowe dialogi z NPC-ami. W końcu to RPG-ie.

1. Tank, healer, DPS? Tank też zadaje obrażenia...

9. Co ma system walki do zawartości PvP? PvP w gw1 miażdży te w gw2 pod każdym względem.

8. Heavy - kiecki, medium - płaszcz, light - szaty. Wow taka różnorodność. Mój wardrobe nie ma nic do tego, bo mam podgląd w banku. Light ma właśnie najlepiej, bo ma wiele spodni i części, które nie wychodzą za biodra. Medium ma tylko jedną klatę, która nie jest płaszczem - ten z pvp reward tracka.