3 dni konta premium (prawie) za free

Ruscy świętują obecnie trzecią rocznicę swojego serwera potężnym eventem - przecena chyba wszystkich premium tanków, 5x exp, n misji do wykonania etc. - ogółem biesiada jakiej na EU nigdy nie mieliśmy :P

Ale i nam też z pańskiego stołu coś niecoś skapnęło ;) Do wtorku możemy wzbogacić się o 3 dni konta premium. Aby tego dokonać trzeba do wyznaczonego terminu (13 sierpnia, godz. 7:30) zdobyć jedno jedyne zwycięstwo, nic więcej. Konto automatycznie przechodzi w tryb premium, żal nie skorzystać ;)

Wg.mnie każdy kto gra w wot'a napewno czyta newsy - ale dobrze że to tutaj jest.Ale jednak uważam że wrzucanie każdego newsa tutaj to nie zbyt dobre rozwiązanie :)

Każdego też nie wrzucam ;) Jednak nowinki o prezentach i innych pokaźniejszych bonusach chyba zasługują na nagłośnienie. Darmowe konto premium nie zdarza się tak często (około 2 razy do roku), a nóż-widelec ktoś zerknie na forum i bach! :) Golda za pisanie postów nie dostaję, robię to tylko czysto informacyjnie, może komuś się przyda ;)

Ooo powiem wam ,że przyda się takie coś :D. 3 dni to i tak coś jest :).

Dzięki za "newsa" chętnie skorzystam.

Przypomnienie: ostateczny termin zdobycia premiowanego zwycięstwa mija jutro, więc jeżeli jeszcze jakiś czołgista tego nie uczynił to niech to zrobi szybko, na chwałę swego konta ;)

Ruscy świętują obecnie trzecią rocznicę swojego serwera potężnym eventem - przecena chyba wszystkich premium tanków, 5x exp, n misji do wykonania etc. - ogółem biesiada jakiej na EU nigdy nie mieliśmy :P

Ale i nam też z pańskiego stołu coś niecoś skapnęło ;) Do wtorku możemy wzbogacić się o 3 dni konta premium. Aby tego dokonać trzeba do wyznaczonego terminu (13 sierpnia, godz. 7:30) zdobyć jedno jedyne zwycięstwo, nic więcej. Konto automatycznie przechodzi w tryb premium, żal nie skorzystać ;)