4story vs RoM

Która gra lepsza ?

Widzę kolejny twój temat. Na tej samej zasadzie. Stary? Jak chcesz porównywać dwie gry gdy nie dajesz płaszczyzny porównania?

obie od gamegówna ale jeśli chodzi o grę to moim zdaniem RoM (świetna gra gdyby nie P2W)

A 4Story moim zdaniem kiedys było świetne a teraz czyli od patcha w którym wprowadzili obszar startowy neutralny jest do d*py

Ja też nie wiem jaką grę wybrać mało już jest dobrych.

Skoro już powstał temat to zadam pytanie. Jak wypada z ludnością w danych grach?

Teraz? Słabo, kiedyś... to było coś

4 story świeci pustkami (prócz starych wyjadaczy). ROM'a kuleje strasznie, zostali tylko ludzie którzy wpakowali sporo kasy i kilku nowych

Żadnej z powyższych bym nie zaczynał grać a to czemu bo gry upadają zacznij w Poe ;p

Kurde PoE nie moge bo mi sie karta przegrzewa i mi sie komp wyłancza :(

Jak ci Poe nie chodzi to Rom tym bardziej, nie chodzi o grafikę tylko o optymalizacje która w romie ssie. U mnie na 660 gtx na instach 12 osobowych, albo na wojnach oblężniczych fps spadał do 5. Niektóre skille bossów tak zżerały fps, że masakra. Nie będę już mówił o skillu strażnika który powodował crasha gry ;) (OP Skill na wojnach, wpadało się w grupe 20 osobową, waliło skill i każdy dostawał crasha :)

Która gra lepsza ?