[7.60] DeverisOTS.pl

Witajcie moi drodzy!

Chciałbym wam przedstawić serwer DeverisOTS 7.60 - na którym nie będziesz się nudził! Wiele ciekawych questów, misji, tasków, eventów, najazdów, expowisk oraz miast! Wejdź a sam się przekonasz!

► IP: DeverisOTS.pl
► Exp rate: stage
► Klient: 7.60
► Typ: PVP
► UpTime: 24/7
► Częste aktualizacje!
image
image
image
image
image

Do zobaczenia w grze!
Utwórz konto na DeverisOTS.pl
Wejdź na naszego discorda!

Dobre pytanie ja zadam lepsze jaki sens jest granie w crapa jakim jest Tibia w końcówce 2023 roku naprawde w to grają desperaci co mają w gothicu 1 20 fps na najniższych albo ludzie 50+ bo nie wiem jak można w to grać marnując tysiące godzin co robi każdy gracz Tibii (bez urazy ale taka prawda wystarczy spojrzeć ile ludzie expa w tym crapie wbijają a to zajmuje wiele tysięcy godzin)

Widzisz to tak jak z Minecraftem niby jest to kwadratowy świat a miliony ludzi się tym zachwycają a dlaczego? A no dlatego że te gry posiadają nie tuzinkowe mechaniki te gry są przygodami możesz zwiedzać świat i nigdy nie wiadomo co cie spotka to tak w bardzo wielkim skrócie więc inny lubią bdo gw2 Metina minecrafta a inni też tibie nie rozumiem twojego bólu do tej gry sam gram w tibie pare lat i nie czuje żebym zmarnował czas ponieważ świetnie się bawię w tej grze w powyżej wymienione tytuły też grałem i jakoś nie pochłonęły mnie czegoś im brakuje czegoś w sobie nie mają ale nie obrażam ludzi że grają w te gry bo mógłbym równie Dobrze powiedzieć że gracze BDO to zgraja mango zjebow

1lajk

W sumie spłyciłem o co mi chodzi do grafiki mój błąd chodzi mi oczywiście o całokształt ale nie widziałem sensu rozpisywania się tu na 10k znaków i robienia lektury bo wyżej już jeden fanatyk Tibii mi odpowiedział a pewnie zaraz będą następni a z takimi polemika nie ma zbytnio sensu :stuck_out_tongue:

Po prostu chodzi mi o to że każdy gra w co lubi mi się tibia podoba pod względem pvp gdzie jest tu wielkie pole do popisu questy są bardzo rozbudowane jest wiele tajemnic gdzie ludzie siedzą po 10 lat żeby odkryć chociaż ułamek tekstu ale nie będę się tu produkował bo by mi nie starczyło strony na forum tibia jest owiana wieloma tajemnicami dla mnie to wszystko dodaje smaku postać się buduje latami trzeba ją wyskilowac na każdym spocie masz coś nowego musisz znać mechaniki każdego mobka i każda kratkę w tej pixelozie żeby nie zaliczyć dechy gdzie czasem trzeba się liczyć z tym że musisz srogo to odrobić jest jakieś ryzyko na każdym kroku nie tak jak w większości mmo zginiesz i kropka nic respisz się idziesz dalej po prostu lubię tą gre a w tym chyba nic złego odpisałem koledze nie dlatego że mu się ta gra nie podoba tylko ze względu że obraża społeczność tej gry bo jak wiadomo na tym portalu większość ludzi uważa że w tibie gra cała śmietanka polskiej patologii więc chce przełamać ten cień złej opini i napisać że wcale tak nie jest wiadomo jak w każdej grze zawsze się trafi jakiś ass ale społeczność tibijczykow to nie biedaki które grają bo w gothicu maja 20 fps lub 50 lat bez przesady i odrazu potraktowanie mnie z góry że odpisałem a z takimi nie warto dyskutować. Masakra. Kto co lubi :slightly_smiling_face: pozdrawiam ^^

Widać, że masz mniej niż 20 lat skoro piszesz coś takiego. Tibia miała dziesiątki super tajemnic i zagadek które zostały już odkryte i wiele pozostało jeszcze do odkrycia. Fakt, trzeba się wczuć trochę w klimat i jeśli się grało w tą grę jak była na szczycie ogrywanych tytułów, to każdy krok był czymś nowym, trzeba było bardzo uważać, by nie paść, bo spadało EQ gdzie ciężko kiedyś było o sprzęt z wyższej półki. Teraz wydasz 15zł, kupujesz 1,000,000 gp i kupujesz sobie gear na 50lvl do przodu. Ale do rzeczy. Pochwalcie się w co wy gracie, eksperci. Nie rozumiem, po chuj wpierdalać się w czyjeś życie? Gram w Tibie - Ok, super. Nie może tak być? Tylko wypisujecie pierdoły i szczacie sobie do ryjów bo ktoś gra w grę inną niż wasza. Pluję na was i wasze zdanie. Grałem w Tbie, najlepsze lata w “growym” życiu spędziłem przy tym tytule. Bawiłem się wyśmienicie i nie wbiłem nigdy więcej niż 100lvl. I co?

Norma w Polsce na YT skrytykowałem Polską pięściarke co wyzywała 4 lata freak fighty a teraz sama w nich ma walke to mnie 3 gości ciśnie od dzieciaków że mam wrócić do książek i że mamusia mi internet odłączy itp , wiem nie na temat Tibii i gier ale fakt faktem mentalność ta sama jak tego Pana DrakeanBambito :joy: