A może coś o koszykówce? ;)

Nie zgodziłbym się z Tobą, że w Polsce jest słaby poziom. Nie patrz na reprezentację, ponieważ tam grają znani zawodnicy a nie ci najlepsi. Byłem na tym meczy Polska-Belgia (eliminacje) i to co się tam działo to jakaś porażka. Rozgrywający podawał do Gortata kozłem w nogi. OoIverson ma 183cm i trzaska wsadziki, ja mam 185cm i jestem z Polski i także trzaskam, więc tutaj bym się nim tak nie zachwycał. Tutaj bardziej chodzi o kibiców niż o graczy. No i wiadomo w stanach są większe pieniądze, więc treningi też są zapewne ciekawsze i bardziej efektywne.

A gdzie masz tych super koszykarzy których nie widzę w reprezentacji? jeśli grają w dalszych ligach znaczy, że nie sa na tyle dobrzy by być w najlepszej.

Jeśli mówisz o takich utalentowanych dzieciakach z betonowych boisk to fajnie ale gra profesjonalna to wciul taktyki, wyrzeczeń. Wielu wymięka po drodze. Nie mają boiskowej inteligencji i odpadają.

W ekstraklasie czy jak sie ta 1 liga polska nazywa to liderów mamy ale z usa. Czarnuszków którzy sobie śmigają po parkiecie jak wig20. Reszta to tylko obsługiwane przez nich płotki.

Nie mamy systemu szkoleń więc czego się spodziewać. Wolimy inwestować w kopaczy nożnych, czyli sport dla debili którzy wiedzą tylko w którą strone kopać:D

Zazdroszcze ci tych wsadów. Mi się nigdy nie chciało ćwiczyć wyskoku:( Widzisz robisz wsady a w NBA cię nie widziałem:D

A gdzie masz tych super koszykarzy których nie widzę w reprezentacji? jeśli grają w dalszych ligach znaczy, że nie sa na tyle dobrzy by być w najlepszej.Jeśli mówisz o takich utalentowanych dzieciakach z betonowych boisk to fajnie ale gra profesjonalna to wciul taktyki, wyrzeczeń. Wielu wymięka po drodze. Nie mają boiskowej inteligencji i odpadają.W ekstraklasie czy jak sie ta 1 liga polska nazywa to liderów mamy ale z usa. Czarnuszków którzy sobie śmigają po parkiecie jak wig20. Reszta to tylko obsługiwane przez nich płotki.Nie mamy systemu szkoleń więc czego się spodziewać. Wolimy inwestować w kopaczy nożnych, czyli sport dla debili którzy wiedzą tylko w którą strone kopać Zazdroszcze ci tych wsadów. Mi się nigdy nie chciało ćwiczyć wyskoku:( Widzisz robisz wsady a w NBA cię nie widziałem:D

Tu też nie chodzi o systemy szkoleń a o to że w Polsce ten sport nie jest że tak powiem popularny większości ludzi przyjęło się to że no "biali nie potrafią skakać" aa koszykówka to sport dla czarnych a szczerze nie widzę różnicy pomiedzy czarnym a białym bo w sumie biały od czarnego różni się tylko kolorem skóry niczym więcej a jeśli się mylę to proszę poprawcie mnie ;d

Witam wszystkich ;) jeśli są tu tacy którzy lubią koszykówkę to zapraszam do rozmowy chciałbym porozmawiać ogólnie o koszu ;d i chciałbym usłyszeć wasze zdanie na temat tego sportu (czyli np ulubiony zawodnik, klub) Osobiście moim ulubionym zawodnikiem jest Kobe Bryant a klubem La Lakers ;)

Za wszystkie błędy ort. przepraszam ;p gdyż tworze ten temat z prostej przyczyny nudy ;P