A może LOTRO?

Powiem Wam niestety, że zrezygnowałem po raz trzeci. Mimo świetnej grafiki i klimatu nic oprócz eksplorowania świata mnie nie trzymało w Lotro. Może kiedyś jeszcze sięgnę po ten tytuł może jeszcze jestem nie gotowy nie wiem.

Gra sama w sobie mogłaby być ok, bo świat i fabuła wiadomo są bardzo dobrze zrobione, gdyby nie dosłownie każdy najmniejszy kontent na który albo musisz harować jak wół, albo musisz zapłacić i to wcale nie parę złotych... Sam miesięczny VIP kosztuje teraz około 55zł... Za tą kwotę, mimo że nie grałem, to wydaje mi się lepszym wyborem zakup TESO skoro przechodzi na B2P :/

Mhm, w polowie marca. To moim zdaniem rownie dobrze mozesz wspierac projekty z kickstartera - przeciez tez kiedys tam bedziesz mogl sb pograc a do tego czasu tylko kase straciles ;). Po za tym - warto popatrzec jakie to bedzie b2p. Na nic w stylu gw2 nie ma co liczyc - mniejszy hype = mniejsza populacja = mniejsze zarobki z IS. Wiec beda musieli jakos ludzi skusic wiec pewnie dadza jakies itemy nie do zdobycia inaczej i prosze bardzo dojarka kasy gotowa ;). Obym sie mylil, bo sam z checia bym odswiezyl tytul ale za duzo takich przypadkow znam by kupowac w ciemno specjalnie gre ;)

Nigdy nie kupiłem jeszcze gry w ciemno, ale miałem na myśli że jakbym miał wybierac 55zł na vipa w LoTRo czy TESO, to wydaje mi się że bardziej by się opłacało wybrać TESO jako B2P.

Btw, skoro autor tematu stwierdził że rezygnuje z gry, to proponowałbym zamknięcie tematu.

Witam

Jak wygląda sprawa z lotro tj. czy na prawdę znaleźć tam gracza to cud ? Zastanawiam się nad 3 podejściem do tej gry na pewno co mnie zachęca to jest klimat, który tam jest wspaniały - oraz uniwersum ( jestem fanem Tolkiena ) Już nawet nie będę pytał o IS. Czy jest sens grania samemu w ten tytuł? Teoretycznie zawsze wolałem grać sam, ale nie wiem jak tam wygląda sytuacja z zadaniami grupowymi ( o ile takie są ). Jeżeli chodzi o klasy postaci to czy każda klasa poradzi sobie spokojnie grając solo/ czy jakaś klasa (darmowa) wychodzi przed szereg ?