A Moze tak Metin2 classic?

Witam. Kiedyś byłem zapalonym graczem Metina2 nadal jestem jego wielkim fanem chociaz od paru lat juz nie gram. Wiem jak mmorpg.org.pl jako portal i jego społeczność są negatywnie nastawieni co do tej gry chociaż według mnie to trzeba obwiniać GF a nie Metina2 ale postanowiłem opisac tu swój pomysł który może przypadnie wam do gustu.

Od paru lat kiedy skończyłem przygodę z Metinem szukam nowego tytułu który mógłby mnie wciągnąć i niestety nie mogę nic znaleźć. Pewnego pięknego dnia wpadłem na pomysł że dobrze było by wrócić do metina tyle że osoba która nie grała tam tyle lat juz nie bardzo ma czego szukać na tych starych wyniszczonych ekonomicznie serwerach na ktorych grają juz tylko i wyłącznie starzy wyjadacze i niestety moje próby powrotu zakończyły się fiaskiem. Po ponownych próbach znalezienia dla siebie nowego świata mmo pojawia się na choryzoncie wkońcu MU Legend. Chociaż czas pokaże czy warto na nie czekać a poza tym pomyślałem że genialnym pomysłem było by reaktywowanie Metina. Mianowicie mam na myśli stworzenie klasycznego serwera tak jak to mialo czas naście lat temu i wystartowanie od zera równo dla wszystkich już chociażby pod flagą GF. Tutaj pojawia się moja prośba żeby może stworzyc jakąś petycję w sprawie utworzenia takiego klasycznego serwera na zwyklej podstawce ktora dopiero z biegiem lat bedzie dostawac znow kolejne atualizacje i dzieki ktorej bedzie mozna wrocic do tego swietnego mmo. Wypowiedzcie sie co o tym myslicie i czy moze ktos bylby wstanie poprowadzic taka petycje i wziac sprawy w swoje rece. A do tego miło by bylo aby moj post trafiał do jak najszerszego grona fanów metina.

Dziekuje i pozdrawiam. :)

Jest już takie coś.. Nazywa się Metin2.SG, który jest w pełni legalnym oraz oficjalnym serwerem.

Kilka dni temu wystartował prywatny serwer classic, ale to nie to samo co klasyczny metin z 2011r. Rózni się tylko tym że nie ma tych pierdół co wprowadził Webzen po przejęciu Ymir.

Z populacją jest bardzo dobrze w godzinach szczytu gra do 8 000 graczy (Na prywatnym serwerze bez gwarancji że jutro jeszcze będzie istnieć i bez żadnych wielkich kampanii reklamowych.)

Co do petycji to 8k użytkowników online gotowych grać na takich warunkach to dostateczny powód na otwarcie takiego typu serwera przez GF.

Jest już takie coś.. Nazywa się Metin2.SG, który jest w pełni legalnym oraz oficjalnym serwerem.

To akurat wiem ale Metin2 sg to nie metin2.pl i chodzi o cos od poczatku co ruszy na nowo a nie granie na serwerze ktory ma x lat tak samo privy odpadaja. tu wlasnie chodzi o to cos co mial Metin2.pl pare lat temu.

Jak nazywa sie ten classic server ?

http://classicmt2.pl/ - priv na zasadach metka z 2011 roku.

Na SG nie warto. Podchodzilem z ekipa parenascie razy i zawsze byly problemy z serwerami. Jak nie disconecty to crashe klienta gry. Serwer fajny, ale to nie EU, a Singapur.

Odradzam granie na metin2classic!!!

Technik tego serwera rozdaje wybranym kolegom itemy.

Serwer jest typowo pay 2 win i bez wkładania w is ciężko tam się gra.

Generalnie NIE polecam.

Polecam poczekać na balmore s3.

Czy przypadkiem ClassicMT2 to nie serwer od tej całej YouTubowej PompaTeam?

A co do samego serwera to exp leci wolniej niż na globalu + wszystko jest zrobione pod IS'a bardziej niż serwer globalny.

Nie od dziś wiadomo, że osiągnięcie czegoś na globalu wiąże się z posiadaniem ogromu czasu i całkiem sporym majątkiem. Wyobraźcie sobie, że powstaje serwer, na który trzeba i tego ogromu czasu i większej ilości pieniędzy niż na globalu. Tak, piszę o tym całym nieklasycznym classicu :D

^tak, dokładnie.

Mam pytanko a jak sprawa wygląda na WOM2 ?

^Nawet fajny serwer, hard oczywiście.

Generalnie wszyscy mówią że tam gra dużo ludzi ale jak ja tam wszedłem to tak średnio było z populacją.

No tak tylko ze wy wszyscy rozmawiacie o priwach a dobrze by bylo zeby powstal nowy serwer od np GFa ktory bedzie bezstronny dla graczy i wmiare sprwiedliwy a nie jak to privy ze znajomi gma maja eq a reszta nie...

Nowy serwer od gf? Na moje to gf mogłoby upaść to wtedy by się stworzyło jakiegoś priva na wzór globala bez p2w.

Jak czytam, co wy tu *piiip* to mi się płakać chce. Mefisto razem z Mafuszem naoglądali się Sabala i łyknęli wszystko, bez wcześniejszego sprawdzenia. I co z tego, że rozdaje itemki kolegom? Aż taki ból d*py że kilka osób dostanie coś za friko? W sumie nawet nie za friko, bo bez pompateam nie byłoby tylu osób na serwerze. Nie włożyłem w niego nawet złotówki, a latam z eq lepszym niż 2/3 serwera. Wystarczy wiedzieć w jaki sposób się dorobić, a o to na tym serwerze nie trzeba się martwić. Poza tym na PL'u też był okropny p2w, a i tak masa ludzi grała i nie narzekała. Uwierzcie, że nie ciężko jest powbijać bony do zbrojek, naszyjników, albo poulepszać itemki na +9...zwoje bodzia lecą praktycznie z każdej skrzynki.

no trzeba przyznac ze sabal glupoty pier**li przy kazdym serwie prawie widzi niesprawiedliwosc i oszustwa XDD ogolnie pajac a ludzie mysla ze taki odwazny bo sie przeciwstawia innym i mowi "prawde"

Witam. Kiedyś byłem zapalonym graczem Metina2 nadal jestem jego wielkim fanem chociaz od paru lat juz nie gram. Wiem jak mmorpg.org.pl jako portal i jego społeczność są negatywnie nastawieni co do tej gry chociaż według mnie to trzeba obwiniać GF a nie Metina2 ale postanowiłem opisac tu swój pomysł który może przypadnie wam do gustu.

Od paru lat kiedy skończyłem przygodę z Metinem szukam nowego tytułu który mógłby mnie wciągnąć i niestety nie mogę nic znaleźć. Pewnego pięknego dnia wpadłem na pomysł że dobrze było by wrócić do metina tyle że osoba która nie grała tam tyle lat juz nie bardzo ma czego szukać na tych starych wyniszczonych ekonomicznie serwerach na ktorych grają juz tylko i wyłącznie starzy wyjadacze i niestety moje próby powrotu zakończyły się fiaskiem. Po ponownych próbach znalezienia dla siebie nowego świata mmo pojawia się na choryzoncie wkońcu MU Legend. Chociaż czas pokaże czy warto na nie czekać a poza tym pomyślałem że genialnym pomysłem było by reaktywowanie Metina. Mianowicie mam na myśli stworzenie klasycznego serwera tak jak to mialo czas naście lat temu i wystartowanie od zera równo dla wszystkich już chociażby pod flagą GF. Tutaj pojawia się moja prośba żeby może stworzyc jakąś petycję w sprawie utworzenia takiego klasycznego serwera na zwyklej podstawce ktora dopiero z biegiem lat bedzie dostawac znow kolejne atualizacje i dzieki ktorej bedzie mozna wrocic do tego swietnego mmo. Wypowiedzcie sie co o tym myslicie i czy moze ktos bylby wstanie poprowadzic taka petycje i wziac sprawy w swoje rece. A do tego miło by bylo aby moj post trafiał do jak najszerszego grona fanów metina.

Dziekuje i pozdrawiam. :)

WorldOfMetin3.tk to jest replika metina 2007/2008 powstal 3 dni temu ale nie gralem tam tyko wiem ze na wakacje s2 ma byc ale czy bedzie to nie wiadomo chciales starego metina? To masz ale szybko ci sie odechce jak zobaczysz jak trudno bylo wbic lvl… haha

Ja chętnie bym się rzucił na mt2 classic, ale nie na priva.