[a] [pl] gildia fixed - [server eu-pvp shazzrah]

Polska Gildia FiXed otwiera rekrutacje do składu 40-man . Aktualnie jesteśmy największa polską gildią po stronie Alliance. Posiadamy doświadczenie zdobyte w 2004 na Vanilla. które pozwoli przeprowadzić graczy przez cały kontent Vanilli gwarantując dobra zabawę oraz atmosferę.

REKRUTUJEMY:
Aktualnie rekrutacja jest otwarta dla wszystkich klas (oczywiście jeżeli zamierzasz raidować, nie zaleca grać się meme speckami czyli: retribution paladyn, protection paladyn, balance druid

System Lootu:
System DKP z rangami oraz prio-listą. Więcej informacji na ten temat otrzymacie na PW u oficerów lub na naszym discordzie, który będzie podany poniżej.

Dni Raidowe:
Powstanie ankieta w jakie dni będziemy raidować. Wstępnie będzie to środa oraz niedziela. Prawdopodobne godziny raidowania to 19-23.

Jak się do nas Zapisać?
I. Wystarczy wejść w link Discorda --> https://discord.gg/AqAhxuB
II. Postępować według wytycznych:

Podać swoją:

  1. Rasę
  2. Klasę
  3. Specjalizację danej klasy
  4. Przewidywane profesje na maksymalnym poziomie postaci

Po zastosowaniu się do powyższych instrukcji należy oczekiwać na przyznanie dostępu do discorda. Wszystkie inne wpisy będą usuwane.
Po otrzymaniu rangi zapraszam do zapoznania się z regulaminem i zatwierdzenia go zielonym ptaszkiem . Czas oczekiwania na akceptację jest bardzo krótki, a wszelkie pytania dotyczące gildii oraz regulaminu należy kierować do oficerów lub na specjalnym kanale discorda.

Pozdrawiamy Oficerowie FiXed