AA:U kontra FFXIV

Polaków chociaż tłumnie nie uświadczysz w tej produkcji, to jednak jest nas spora grupa. Problem jest jednak taki, że jesteśmy porozrzucani po różnych serwerach. Gdyby tak, jak w przypadku np. Aiona, czy WoWa wybrano “oficjalny” serwer dla naszych rodaków, byłoby o wiele łatwiej stworzyć więcej dużych gildii w 1 miejscu.

Tak jest piękną grą kiedy biegasz z oddaloną kamerą, bo z bliska tekstury wyglądają jakby pamiętały czasy Playstation 1 :rofl::rofl::rofl:
bCtvVlG
16GkyCh

Juz sie posmiales, to teraz, zbierz zabawki i idz dalej :slight_smile: Powód takich textur jest prosty, ale ty i tak płaczesz wszędzie i o wszystko co się da. Więc nie widze sensu tłumaczenia :slight_smile:

Ja płaczę o wszystko i wszędzie? Dobre, dawno się tak nie uśmiałem xD

Oświeć mnie jaki jest

Bo nawet starszy WoW ma lepsze tekstury.

Final 14 startowal z Crosplem na ps3 ? Prosciej ps3 ma ograniczenia co do ilosci wyswietlanych polygonow oraz pamieci graficznej. Stad taka “pixeloza”. Sam cross zostal oficjalnie zniesiony dopiero 2 lata temu.

No nie…
Data wydania

PC - 30 września 2010
PS3 - 24 sierpnia 2013

Poza tym co to za argumenty? Przecież to jest śmieszne wręcz. Jest mnóstwo tytułów na PS3.które wyglądają o niebo lepiej, zresztą nie obchodzi mnie to, gra wygląda dobrze z “daleka” i taka jest prawda z bliska oprawa po prostu wygląda brzydko.

A pixeloza została :rofl::rofl::rofl:

Hola hola, nie bądź taki do przodu. Jak już podajesz daty wydania to wspomnij, że 1.0 nie było na ps3, bo zwyczajnie nie była w stanie tego udźwignąć. Data wydania A Realm Reborn (2.0) to faktycznie 24 sierpnia 2013. Ps3 miało 256 MB RAM do dyspozycji dla FF XIV, tekstury w Realm Reborn i Heavensward na niektórych modelach są gorszej jakości.
I Twoje argumenty są dopiero śmieszne - pokazujesz parę tekstur przybliżonych na maksa i piejesz, że gra jest brzydka - za 4 godziny wracam z roboty, porobię screenshoty, zobaczymy jak jest naprawdę.

FF14 najładniejszą grą nie jest, ale paskudna też nie jest :stuck_out_tongue: To nie black desert ale też nie metin :slight_smile: