Adblock

To uczucie kiedy najżwawsza kłótnia na mmorpg.org.pl jest wywołana tylko przez zablokowanie AdBlock-a, pewnie nie tylko mi to wydaje się żałosne :D

Prześledziłem cały temat i co do niektórych wpisów przydałby się popcorn :S

@Duchmmo - Pytałeś co jest z tym światem nie tak? Odpowiem Ci - wygląda on tak, a nie inaczej bo ludzie tacy jak ty w nim funkcjonują i całkiem dobrze się mają. Zamiast powiedzieć "Nie!" wolą aby wciskało się im do buzi kilogramowego klocka bo przecież to normalne, tak to już jest, sami tworzą absurdy w których żyją i co gorsza uważają, że każdy powinien być taki sam jak oni. Nie podobają Ci się reklamy? To ich nie oglądaj. Proste. Zamiast do kina pójdź do sklepu po popcorn + cole, rozsiądź się na kanapie, wykup dostęp do danego filmu i rozkoszuj się seansem bez zbędnych śmieci. Ale nie. Zamiast coś zmienić, ulepszyć czy poprawić wolisz tkwić w tej swojej magicznej wersji świata bo taka ona już jest. A ja? Ja chciałbym ją zmienić, na nie wiele mam wpływ, ale żyje tak aby mi się przede wszystkim podobało. Reklam nie chcę widzieć i w nie klikać, proponuje zamiast tego datki na portal i co? I taki .... bo nie. Chcecie pieniędzy, ale jednocześnie nie chcecie pieniędzy. Wytłumacz mi to. Absurd który sami tworzycie. Ja tu chcę być uczciwy, zapłacić za to co robicie i jednocześnie nie dostaje takiej możliwości + tytuł "chytrej baby z Radomia" bo nie chcę oglądać tego co mi się nie podoba. Brawa. To moja ostatnia wypowiedź w tym temacie. Róbcie sobie co chcecie. Może ktoś w końcu to przemyśli. Ja nadal będę używał AdBlock'a, jak pojawią się datki to coś wpłacę. Tyle. Pozdrawiam i jednocześnie przepraszam za dość ostrą krytykę, ale już tak mam ; )

...Swoją droga tak jak Ci napisałem, ja jestem za permanentnymi banami dla wszystkich, którzy korzystają z AdBloka, żeby odciążyć stronkę i sprawić, by działała sprawniej i szybciej dla normalnych użytkowników. Zablokowałbym dostęp przynajmniej tym, którzy nawołują do korzystania z AdBloka co jest w rzeczywistości działaniem wrogim i wymierzonym bezpośrednio przeciwko portalowi....

 

 

...Faktycznie nie mam większego doświadczenia przy prowadzeniu swojego portalu, ale myśląc logicznie - po co mi odwiedziny kogoś, kto zamiast pomagać, niszczy moją pracę i z niej szydzi. To nie jest trudne do zrozumienia...

hehe ok Duchu to banuj z 90% użytkowników bo aktualnie blockera używa się jako standard w przeglądarkach bo tak właściciele stron powariowali z reklamami.

kolejna sprawa ktoś tu pisał ze niby ciężko by powstał lepszy portal niż ten...nie prawda po prostu aktualnie mmorpg.org.pl jest jedynym dużym polskim portalem o mmo(sposób prowadzenia go nie aż taki zajefajny jak się generalicji pewnie wydaje przez pryzmat bycia właścicielem :P) i dlatego tutaj większość ludzi przychodzi, oczywiście nie ujmuje portalowi ale bądźmy także szczerzy charytatywnie to tych news nie piszecie

Kolejna sprawa tak jak wam ludzie tutaj pisali problem nie polega na tym że prosicie o ściąganie adbloka a bardziej o metodę tego która jest beznadziejnie chamska...jakbyście ładnie na górze strony dodali prośbę o ściągniecie to pewnie 50% osób na tym portalu by to zrobiła a że zrobiliście to tak chamsko to pewnie tylko i wyłącznie dlatego by wam dopiec ludzie włącza blockery.

AD 1.

@Duchu tak jak pisałeś nie masz jeszcze dużo doświadczenia z portalami ogólnie jakby patrzeć na to przez pryzmat twój to ogólnie portal przestałby już dawno istnieć bo ok 70% oglądalności tego portalu generują hejty i taka jest prawda po pytaj guru on ci to wytłumaczy bo wystarczy spojrzeć jak on pisze news a jak ty...ty bardzo rzetelnie i ładnie...guru dodaje bezpotrzebny hejt który generuje wojne w komentarzach a za razem oglądalność ^^

Skoro tak ci się nie podoba to po co w ogóle tam wchodzisz?

Zgaduje że czytanie ze zrozumieniem jest ci obce. Pozwól że ci pomogę. " Przychodzę na portal tylko popatrzeć na raka toczącego ten portal."

Ja przechodze na wersje mobilna tam widac tylko 1 malutka reklame ze stacjonarki juz nie wchodze

a na pc widac tylko 5 reklam, 2 po bokach, 2 pod newsem i jedna nad newsem

Portal musi zarabiać chociaż na koszty własnego utrzymania ale drodzy Panowie z administracji tak to się robi:

Bez tytułu111.png

I tam chętnie klikam przynajmniej raz dziennie bo nic mnie to nie kosztuje.

Portal musi zarabiać chociaż na koszty własnego utrzymania ale drodzy Panowie z administracji tak to się robi:


 

I tam chętnie klikam przynajmniej raz dziennie bo nic mnie to nie kosztuje.

Za czerwony kwadrat, jest wyzywanie od komunistów i wojna na całe forum, strach pomyśleć, co by było gdyby administracja zaczęła prosić o klikanie w reklamy. Poza tym na przykładzie youtuberów, widać że takie coś nie działa, większość ludzi zacznie mieszać portal z błotem, a ci którzy będą klikać, po kilku dniach się znudzą.

Za czerwony kwadrat, jest wyzywanie od komunistów i wojna na całe forum, strach pomyśleć, co by było gdyby administracja zaczęła prosić o klikanie w reklamy. Poza tym na przykładzie youtuberów, widać że takie coś nie działa, większość ludzi zacznie mieszać portal z błotem, a ci którzy będą klikać, po kilku dniach się znudzą.

Ty chyba nawet nie wiesz o czym od początku była ta rozmowa. Widać że bystre dzieciaki siedzą na tym portalu. Później duszek narzeka na poziom komentarzy jak oni wiedzą swoje i tak czy siak komentują nawet jak nie wiedzą na jaki temat. Pozdro.

Prosze o wskazowki osob odpowiedzialnych za wyskakujaca informacje z prosba o wylaczenie wtyczki ad-block o informacje w jaki sposob moge calkowicie "zlikwidowac" nowo generowane adresy tego powiadomienia bez potrzeby rejestracji/logowania... Rozwazylem wasza prosbe i nadal mam zamiar korzystac z wtyczki dla wlasnych celow oraz nie zamierzam za kazdym razem uzywac funkcji zaloguj... i gratuluje za spostrzegawczosc (" Jeżeli czytasz ten komunikat to oznacza, że wykryliśmy u Ciebie AdBlocka. ")

@Tibuel

Wskazówki są 1-2 strony wstecz dla adblocka jak i Ublocka

Ty chyba nawet nie wiesz o czym od początku była ta rozmowa. Widać że bystre dzieciaki siedzą na tym portalu. Później duszek narzeka na poziom komentarzy jak oni wiedzą swoje i tak czy siak komentują nawet jak nie wiedzą na jaki temat. Pozdro.

Z Ciebie taki bystrzak, że nie zauważyłeś, że pierwsza część mojego komentarza to ironia?

A ja tam uBlocka na tej stronie wyłączyłem ponad rok temu.

Z portalu korzystam od 2008 roku (z tego co pamiętam, były to wakacje i szukałem informacji na temat gry Rohan Online). Guru odwala kawał dobrej roboty, codziennie mamy po +10 newsów i nie ważne czy jest, to poniedziałek czy Boże Narodzenie, więc nawet jak coś mi wyskoczy, to mi jakoś, to nie przeszkadza.

Obecnie nic za darmo nie dostaniemy, wszystko kosztuje, więc jeśli dzięki reklamom będzie stać ich na rozwój portalu, lepszy silnik etc, to jestem na tak.

Huhuhu, tak jak nie miałem adblocka na tej stronie, to jak zobaczyłem na forum, że jebnęli ten czerwony prostokąt, to od razu włączyłem adblocka i zablokowałem go w pizdu. Z czystej przekory, bo nie lubię, jak mi ktoś rozkazuje.

Guru i jego newsy są jedynym powodem, dla którego portal tak dobrze prosperuje. Hejt kręci popularność, tak samo jak farmazony o celebrytach na pudelkach, tutaj jest tak samo bo rzeczy wulgarne sprzedają się. Mogę się założyć, że gdydy Guru odszedł, to portal w przeciągu roku nie generowałby nawet 10% wejść niż za czasów Guru. Ogółem jest tak, że jak chce rzetelnych informacji, to mam swoje popularne strony zagraniczne w zakładkach , obok mmorpg. Gdy chce sobie poczytać coś zabawnego , to wchodzę tutaj i chciałbym powiedzieć, że wielu z nas zawdzęcza temu portalowi jakieś darmowe gry, z giveawayów, ja chociażby dlatego na adblocku mam mmorpg na liście wyjątków i zawsze moge sobie obejrzeć reklamy, ale to też w sumie, bo często wchodze w reklamy g2a aby pooglądać przeceny. Tak polowałem na przeceny legionu i mam 50 zł taniej niż u Blizza, dlatego w jakimś stopniu poprzez ściągnięcie adblocka staram się dać coś od siebie. BTW parabola nastrojów jest osiągnięta, teraz zastanawiam się czy do 15 strony dobijemy jakiś konsensus aby zakończyć ową burzę "umysłuf".

Jak można w ten sposób traktować swojego czytelnika. Wystosowaliście prośbę o wyłączenie programów ukrywających reklamy bo nie zarabiacie jeśli się one nie wyświetlają. Jak najbardziej słusznie jak najbardziej w porządku... Gdyby nie fakt że zwykłe reklamy wam nie starczą musicie wrzucać wszędzie te grające gówno. Jakim pazernym na kasę człowiekiem trzeba być żeby w ten sposób traktować ludzi którzy czytają wasze teksty (pomińmy tu ich poziom bo sił już na to nie mam). Mówicie że portal jest darmowy mógłby być abonament.... litości. Kto by za to zapłacił? Wy nas macie za idiotów czy jak?

Zachęcam wszystkich użytkowników do uruchomienia adblocka dopóki grające reklamy nie znikną ze strony mmorpg.org.pl

Połączyłem te dwa tematy, ponieważ dotyczą dokładnie tej samej sprawy. ~PL

Jak można w ten sposób traktować swojego czytelnika. Wystosowaliście prośbę o wyłączenie programów ukrywających reklamy bo nie zarabiacie jeśli się one nie wyświetlają. Jak najbardziej słusznie jak najbardziej w porządku... Gdyby nie fakt że zwykłe reklamy wam nie starczą musicie wrzucać wszędzie te grające gówno. Jakim pazernym na kasę człowiekiem trzeba być żeby w ten sposób traktować ludzi którzy czytają wasze teksty (pomińmy tu ich poziom bo sił już na to nie mam).  Mówicie że portal jest darmowy mógłby być abonament.... litości. Kto by za to zapłacił? Wy nas macie za idiotów czy jak?
Zachęcam wszystkich użytkowników do uruchomienia adblocka dopóki grające reklamy nie znikną ze strony mmorpg.org.pl 
 

Połączyłem te dwa tematy, ponieważ dotyczą dokładnie tej samej sprawy. ~PL

Na bieżąco będę aktualizował filtr dla tej strony dopóki sprawa nie zostanie rozwiązana, już wysłałem kolejny request. Nie mam nic przeciwko małemu komunikatowi nie próbującego zasłaniać treści, ale takiemu czemuś mówię stanowcze nie.

Wybaczcie, chciałem dobrze, ale jak dzisiaj wyskoczyła mi jakaś reklama z dźwiękiem(nie znalazłem jej, do razu wyłączyłem zakładkę) to nie wytrzymałem. Adblock wraca na tą stronę. Zastanówcie się jakie reklamy wrzucacie.

A jak coś to dwa rozszerzenia które automatycznie wyłączają informacje.

 

Chrome:

http://www13.zippyshare.com/v/dPxR4Hdl/file.html

 

Firefox:

http://www69.zippyshare.com/v/8w5eKiBS/file.html

 

Wystarczy przeciągnąc plik do przeglądarki i zainstalować 

o dziekuje pomoglo mi jeszcze raz dziekuje:) dam ci piwko ^^