Adblock

@Hyberius

Idź trolować gdzieś indziej....

Nie wiem co sobie myślisz, ale to co napisałem to fakt.

Nie wiem co sobie myślisz, ale to co napisałem to fakt.

Widać że jesteś mało rozgarnięty. Pozwól że zacytuję tobie moją poprzednia odpowiedź do ciebie. Przeczytaj z 10 razy to może w końcu zrozumiesz.

Yup, bo twój i kilku innych Januszy komputery są wyznacznikiem tego. Ile razy widziałem jak Janusze piszą coś w stylu: "Niemożliwe, u mnie tak się nie dzieję więc powinieneś zrobić formata, bo to na pewno problem z twoim komputerem.". Widzę nadawałbyś się do helpdesku IT.
Odświeżyłem stronę 30 razy i ani razu nie pojawiła się reklama z dźwiękiem.

Specjalnie wyłączyłem adblocka i zrobiłem ten super screen aby Tobie i innym niedowiarkom pokazać, że jest reklama z głosem, nawet jak jestem zalogowany.

reklamapn_ahhqsps.png

To widać musicie mieć wyjątkowego niefarta do reklam bo mi się taka nie pojawia.

Uwaga asy. Jak się należy na programu Google AdSense (a należy się tam w 99,99% - bo mało jest alternatyw), to nie ma się wpływu na emisje reklam. Są one dostosowane pod Was (via cookie) lub po prostu lecą w systemie waterfall od największej do najniższej stawki. Emisja reklam video w tym systemie to 1-3 %... czyli raz na 30-100 wyświetleń Wam się wyświetli - WSZĘDZIE, nie tylko tu.

@Kuroambry

Ten temat zrobił się strasznym syfem, ale to co Ty robisz jest idiotyczne.

Skończ z obrażaniem ludzi i jakimiś osobistymi podjazdami do osób, których nie znasz w momencie, gdy oni nic Ci nie zrobili.

Już pomijam cytowanie samego siebie, bo to po prostu żałosne.

@Kasahara to dziwne, że na takim kwejku siedzę więcej jak tutaj, więcej stron przeglądam, a jeszcze nigdy nie miałem grającej reklamy. Natomiast tutaj druga strona po wyłączeniu adblocka..

Oynoki to musi być wina czegoś innego niż samych reklam na stronie inaczej wszyscy by mieli co jakiś czas te grającą reklamę, a ja jak i widać inni ani razu takiej nie mieliśmy.

@Kasahara to dziwne, że na takim kwejku siedzę więcej jak tutaj, więcej stron przeglądam, a jeszcze nigdy nie miałem grającej reklamy. Natomiast tutaj druga strona po wyłączeniu adblocka..

Po prostu RGN. Nawet przy 1-3 % możesz trafić dźwiękowa x10 razy pod rząd jak również jej nie widzieć nawet na 1000 odświeżeń. Na 100 % jednostki reklamowe, które oznaczone są przez niektórych jako grające to Google Adsense lub ewentualnie dostawca z waterfallem, gdzie na końcu jest AdSense gdy nie ma obłożenia. Również na 100 % nie mają wpływu na to właściciele strony; to po prostu bezduszne bezobsługowe systemy reklamowe, z którymi nie ma negocjacji. Możecie mi zaufać, sam mam portal podobnie za***any reklamami i korzystam z tych samych dostawców. To, że macie dźwiękowa raz na 100 odświeżeń nie jest wymysłem żadnego admina czy jego złą wolą, aby powkurwiać użytkowników.

@Kuroambry

Ten temat zrobił się strasznym syfem, ale to co Ty robisz jest idiotyczne.

Skończ z obrażaniem ludzi i jakimiś osobistymi podjazdami do osób, których nie znasz w momencie, gdy oni nic Ci nie zrobili.

Już pomijam cytowanie samego siebie, bo to po prostu żałosne.

Yes, Sir.

Może mi nic nie zrobili, ale nie uważasz, że jest to denerwujące jak ktoś się odzywa w temacie o którym nie ma zielonego pojęcia? Co z tego, że jemu nie wyświetlają się takie reklamy, ale trzeba napisać od razu że to wina komputera danej osoby. I co z tego, że ktoś mu o tym wcześniej napisał, ale nadal trzeba to samo pisać.

CO do cytowania mojego własnego postu, zabronisz mi cytować samego siebie, aby nie pisać czegoś 2-1000x ? Co jest w tym żałosne? Zastanów się nad swoim zachowaniem i odmów 3 zdrowaśki xD.

Yes, Sir. 

Może mi nic nie zrobili, ale nie uważasz, że jest to denerwujące jak ktoś się odzywa w temacie o którym nie ma zielonego pojęcia? Co z tego, że jemu nie wyświetlają się takie reklamy, ale trzeba napisać od razu że to wina komputera danej osoby. I co z tego, że ktoś mu o tym wcześniej napisał, ale nadal trzeba to samo pisać.

 

CO do cytowania mojego własnego postu, zabronisz mi cytować samego siebie, aby nie pisać czegoś 2-1000x ? Co jest w tym żałosne? Zastanów się nad swoim zachowaniem i odmów 3 zdrowaśki xD.

Po pierwsze nigdzie nie napisałem że to wina czyjegoś komputera i to że mi i innym osobą nie pojawiają się takie reklamy znaczy że na samej stronie jako takiej takie reklamy nie są wprowadzone(musi to być jakiś zewnętrzny wpływ). Będę pisał to tak długo jak długo będą osoby mówiące że nie wyłączą adbloka póki takie reklamy będą się pojawiać.

Przecież dopiero @kasahara wyjaśnił jak działają reklamy, a Ty już startowałeś do ludzi wcześniej.

Czy ja Ci gdzieś zabroniłem cytować siebie? Napisałem, że to idiotyczne, bo zacytowałeś kolejny osobisty podjazd do kogoś.

Jeżeli uważasz, że lepiej zacytować samego siebie, niż pisać coś " 2-1000x " to tylko świadczy o tobie i twoim podejściu do tego forum.

Zresztą serio myślisz, że jesteś w stanie zrobić na kimś wrażenie lub wywyższyć się (bo chyba to próbujesz zrobić) pisząc rzeczy w stylu "idź nie trolluj" albo "zastanów się nad swoim zachowaniem"?

Ewidentnie chcesz walki internetowych anonimków, ale trochę zbłądziłeś, bo to jest forum o MMO.

Przecież dopiero @kasahara wyjaśnił jak działają reklamy, a Ty już startowałeś do ludzi wcześniej.

Czy ja Ci gdzieś zabroniłem cytować siebie? Napisałem, że to idiotyczne, bo zacytowałeś kolejny osobisty podjazd do kogoś.

Jeżeli uważasz, że lepiej zacytować samego siebie, niż pisać coś " 2-1000x " to tylko świadczy o tobie i twoim podejściu do tego forum.

Zresztą serio myślisz, że jesteś w stanie zrobić na kimś wrażenie lub wywyższyć się (bo chyba to próbujesz zrobić) pisząc rzeczy w stylu "idź nie trolluj" albo "zastanów się nad swoim zachowaniem"?

Ewidentnie chcesz walki internetowych anonimków, ale trochę zbłądziłeś, bo to jest forum o MMO.

Nie wiem co ty w ogóle insynuujesz. Nie znasz mnie, a wysnuwasz takie wnioski na podstawie kilku zdań do kogoś na tym forum. Widać że do TVN powinni ciebei przyjąć jako kolejnego wróżbitę. Chyba zbyt poważnie podchodzisz do wszystkiego i nie ma sensu o tym dyskutować. Idź ucałuj Grażynkę i spać.

Widzę że ktoś za bardzo się zaangażował. Czas zluzować porty i skończyć ten offtop.

Przepraszam za mały offtop, ale jak to wygląda z zarobkiem za te reklamy? Dostaje się kase za wyświelenie reklamy czy za kliknięcie?

Przepraszam za mały offtop, ale jak to wygląda z zarobkiem za te reklamy? Dostaje się kase za wyświelenie reklamy czy za kliknięcie?

Dostają pieniądze za każdą wyświetloną reklamę chyba, więc nikt nie musi w nic klikać.

Dostają pieniądze za każdą wyświetloną reklamę chyba, więc nikt nie musi w nic klikać.

Nie. Program AdSense i niemalże każda reklama banerowa jest liczona za kliknięcie CPC. Model CPM dawno odszedł w niepamięć. Jedyna reklama, ktora jest tu CPM to w prawym górnym rogu (video), reszta jest CPC/CPA/CPL

Chciałem tylko napisać że "właściciele" mmorpg.org.pl są za bardzo zachłanni na Hajs z reklam więc wywalili strasznie nieporęczne gówno na środku ekranu dla uzytkowników adblocka (hipokryci).

Są ludzie tacy jak ja którzy są leniwi i którzy nie chcą cały czas dodawać nowych stron do wyjątków AdBlock z innych komputerów żeby uniknąć blokowania reklam.

To posunięcie było jedno z pierwszych gwoździ do trumny mmorpg.org.pl. Miłego dnia. Zmieniam portal.

Ktoś wie może jak na uBlock zablokować na stałe to gówniane czerwone okienko?

Portal/forum MMORPG.ORG to nie spółka charytatywna, ktoś za utrzymanie tej strony płaci/-ł z własnej kieszeni by jeden onion z drugim mogli spędzać na niej czas bez żadnych kosztów

Wielkie oburzenie bo reklamy są na stronie ale do opłacania portalu z własnej kieszeni to chętnych brak, płać jeden z drugim adminowi za serwery to reklam nie będzie, proste jak 2 + 2

Wejdziecie w dorosłość to zrozumiecie że nikt nic za darmo nie dostaje.

Potraficie tylko narzekać a docenił by jeden z drugim to że przez tyle lat Admin płacił z własnej kieszeni by wszystko było zapłacone w terminie

Mi tam te reklamy nie przeszkadzają, poza tym zamierzam korzystać regularnie z nowej, płatnej opcji i problem mam z głowy

Portal/forum MMORPG.ORG to nie spółka charytatywna, ktoś za utrzymanie tej strony płaci/-ł z własnej kieszeni by jeden onion z drugim mogli spędzać na niej czas bez żadnych kosztów

Po pierwsze, jeżeli robisz coś na czym chcesz zarabiać (jakiś biznes) i nie masz z tego kasy to znaczy, że robisz to źle albo się do tego nie nadajesz. Nie jest też prawdą, że taki onion (jak byłeś mnie łaskaw nazwać) tylko bierze, dzięki takim ONIONOM portal ma statystyki i dostaje na przykład zlecenia na artykuły sponsorowane (btw. bardzo słabe artykuły moim zdaniem). Mi nie chodzi o to, że nie chce dać komuś zarobić, po prostu przyzwyczaiłem się do adblocka i nikt nie ZMUSI mnie do porzucenia go takimi słabymi zagrywkami.

Wielkie oburzenie bo reklamy są na stronie ale do opłacania portalu z własnej kieszeni to chętnych brak, płać jeden z drugim adminowi za serwery to reklam nie będzie, proste jak 2 + 2

Wejdziecie w dorosłość to zrozumiecie że nikt nic za darmo nie dostaje.

Nie mam zamiaru dopłacać komuś z własnej kieszeni, tak jak już mówiłem, jeżeli nie masz z czegoś zysków, a tylko to się dla ciebie liczy porzuć to. Generuje ruch na portalu, a chyba to jest dla reklamodawców najważniejsze, więc nie wydaje mi się, że dostaje coś zupełnie za darmo.

Potraficie tylko narzekać a docenił by jeden z drugim to że przez tyle lat Admin płacił z własnej kieszeni by wszystko było zapłacone w terminie

Mi tam te reklamy nie przeszkadzają, poza tym zamierzam korzystać regularnie z nowej, płatnej opcji i problem mam z głowy

Płacił bo chciał, nikt go do tego nie zmuszał, widocznie albo sprawiało mu radość prowadzenie tego portalu, albo miał z tego zysk. Mi rówież podoba się ta nowa forma opłaty, ale oczywiście skąpy administrator musiał dodać coś od siebie i siłą zmusić użytkowników adblocka to jego wyłączenia i to mi się nie podoba. Jeżeli ktoś chce wpłacić coś na ten portal jego własna sprawa, ale nikt nie będzie mi ograniczał możliwości używania legalnych wtyczek do przeglądarki...

Takie jest moje zdanie i czekam na hejt, że CEBULA itp.