Adblock

Tak w ogóle to wyłączyłem Ad-block'a bez żadnych pretensji, włączam portal już 20ty raz i dalej nie widzę tych "oczojebnych", "dokuczliwych" i "na cały ekran" reklam, co robię nie tak? No gdzie one są?! Jezu ludzie, robicie z igły widły, problemy pierwszego świata... Wyłączcie ten syf i cieszcie się brakiem jakiejkolwiek różnicy w przeglądaniu portalu zamiast robić z siebie ofiary życia i losu.

chyba sobie żartujesz. Przecież to są buntownicy i nikt nie będzie na nich nic wymuszał :v no chyba, że komunikat byłby ładniejszy, to wtedy ewentualnie daliby się ubłagać, ale tylko wtedy

chyba sobie żartujesz. Przecież to są buntownicy i nikt nie będzie na nich nic wymuszał  no chyba, że komunikat byłby ładniejszy, to wtedy ewentualnie daliby się ubłagać, ale tylko wtedy

Za mało serduszek i 'hello kitty' albo 'my little pony' :o

chyba sobie żartujesz. Przecież to są buntownicy i nikt nie będzie na nich nic wymuszał  no chyba, że komunikat byłby ładniejszy, to wtedy ewentualnie daliby się ubłagać, ale tylko wtedy

Jesteś żałosny, serio :)

@PlainLazy

>"You ain't gonna tell me how to live my life"
>AdBlock intensifies
>Anti-AdBlock pop'up blocked
>#Rebelforlife

>Being cocky about this on forum

Dzisiejszy dzień na portalu/forum u 90% użytkowników - w pigułce.
21 (Dzień 310 xD) wizyta na portalu, wciąż brak dokuczliwych reklam... nie wiem czy dożyję końca.

klik -

Pozdrawiam, mniej hejtu, więcej zrozumienia 

Dokładnie Samuraj. Zacznij się w końcu sam do tego stosować. Gdybyś na samym początku chwilę się zastanowił i postarał zrozumieć dlaczego jest ten czerwony prostokąt i jak łatwo go usunąć, może nie odstawiłbyś tutaj tej żałosnej szopki.

Nie wiem o co sie przypierdzielacie :v

Ja tam nie używam Adblocka, bo mój internet ma większy niż limit niż 1GB miesięcznie, więc tych 10mb dziennie na reklamy zniose

Jedynie wk*rwiałą mnie reklama z waszymi filmikami z yt, ale chyba już się jej pozbyliście

Dokładnie Samuraj. Zacznij się w końcu sam do tego stosować. Gdybyś na samym początku chwilę się zastanowił i postarał zrozumieć dlaczego jest ten czerwony prostokąt i jak łatwo go usunąć, może nie odstawiłbyś tutaj tej żałosnej szopki.

O co walczysz? Myślisz, że jak na każdym kroku będziesz mnie lub moje uczynki obrażać to nabiorę do ciebie respektu? Mylisz się.

Powiem tak - z wyłączonym adblockiem, jak i z włączonym (bez dodatkowego filtra, który to już zgłosiłem do dodania do bazy AdBlocka dla tej strony) ta strona to świetny przykład, jak NIE powinno się umieszczać reklam na stronie. 


Wtf, ty żyjesz?

Polecam uBlock > prawy > zablokuj element > wybierz odpowiednie i kliknij "utwórz". Już nigdy ci nie wyskoczy ponownie.

W skrócie, tan kto wymyślił ten komunikat w takiej wersji skrewił na całej lini. Wystarczyło dać jakiś pasek na górze bądź dole strony i wszyscy mielibyśmy o 4 strony postów mniej do czytania.

Najlepsze jest to, że nikt nie robi z siebie tutaj ofiary losu. Zawsze w internecie znajdą się tacy "biali rycerze" co to staną po jednej stronie barykady i ci "czarni rycerze" co zajmą miejsce z drugiej strony. I to od tych, co mówią "wyłączcie, dajcie im zarobić, nie ma żadnych nachalnych reklam" itd. leje się najwięcej jadu i hejtu. Przeczytajcie swoje wypowiedzi 
Miałem AdBlocka włączonego i będę go miał nadal, jest to moja sprawa i tylko moja, chcecie wyłączajcie, mnie to nie boli, a tylko cieszy, że wspomagacie portal.
Pozdrawiam, mniej hejtu, więcej zrozumienia 

Jesteś żałosny, serio 

witaj po TEJ stronie barykady. W miejscu, w którym jesteś białym rycerzem, jesteś w stanie choć minimalnie docenić pracę innych oraz jesteś żałosny :v choćbym się starał, to nie mogę cię brać na poważnie

Dokładnie o to mi chodzi.
Można ładnie i kulturalnie poprosić o wyłączenie adblocka, nie inwazyjnie.
A tutaj to wręcz rozkaz.
PS. Na kwejku i paru innych stronach mam wyłączonego adblocka, to tak do wszystkich tych, którzy mówią o mnie cebula 

swoją drogą to dlaczego na kwejku zdecydowałeś się wyłączyć, skoro tam swego czasu był taki anty, że w ogóle do właściwego contentu strony się nie dało dostać bez dodatkowych wyjątków lub faktycznego wyłączenia blocka? W sensie, że w ogóle nowa strona z anty, a nie jakiś tam pop-up.

@PlainLazy Widocznie trafiłem już po tym mocnym anty, bo jak to zobaczyłem to była ładna informacja z prośbą.

czyli w gruncie rzeczy miałem rację. Między twoimi żelaznymi zasadami, a dolną granicą uczciwości stoi szablon CSS, bo w sumie gdyby komunikat byłby ładniejszy to rozważyłbyś zdjęcie blocka?

czyli w gruncie rzeczy miałem rację. Między twoimi żelaznymi zasadami, a dolną granicą uczciwości stoi szablon CSS, bo w sumie gdyby komunikat byłby ładniejszy to rozważyłbyś zdjęcie blocka? 

Otóż to, przecież pisałem, że to strasznie perfidne, nachalne.

To żart, prawda? Przecież to musi być żart, albo bait, ale chyba żart.
Ostatecznie stawiam na raka któregoś z pomysłodawców, niestety miejsce wykrycia to mózg...
A nie, spokojnie wystarczy tylko dodać do AdBlocka te czerwone pole jako reklamę i już znika xD

w takim razie mam chyba niemały problem z interpretacją pisanych w języku polskim słów, bo ostatni raz jak sprawdzałem, to tak rozmowy o zmianę w sumie słusznego, choć nachalnego komunikatu, się nie zaczynało.

Wtf, ty żyjesz?
Polecam uBlock > prawy > zablokuj element > wybierz odpowiednie i kliknij "utwórz". Już nigdy ci nie wyskoczy ponownie.

Ty też żyjesz i jakoś nikt nie robi z tego afery :v

Dokładnie Samuraj. Zacznij się w końcu sam do tego stosować. Gdybyś na samym początku chwilę się zastanowił i postarał zrozumieć dlaczego jest ten czerwony prostokąt i jak łatwo go usunąć, może nie odstawiłbyś tutaj tej żałosnej szopki.

No cóż, pisze, że nic mu nie przeszkadza ale sięgając moją pamięcią w przeszłość to jest jedną z osób, która przy takich lub podobnych tematach leci niczym dumny, polski patriota obijać mordy ekipie portalu/forum jak lewakom bo zmiany mu się nie podobają.

Jak @Kasahara napisał: Nic nie płacicie za dostęp do portalu oraz newsów jednak utrzymanie wszystkiego kosztuje także właściciel ma prawo poprosić o wyłączenie/dodanie witryny do wyjątków. Raptem parę kliknięć.

A nie walić szybko temat, że to żart lub inicjator tego ma raka mózgu bo jestem zbyt dumny z tego, że używam AdBlock'a.

A mnie zawsze denerwowały ten auto-play w reklamach. Teraz używam Opery, nawet nie muszę nic robić, bo nic się nie pokazuje.

@PlainLazy
Nie uważasz, że ta wiadomość nie jest zbyt nachalna/oczojebna/rzucająca się w oczy/perfidna/chamska?

Edita: "oczoojebna/rzucająca się w oczy" to pojechałem :D

@PlainLazy
Nie uważasz, że ta wiadomość nie jest zbyt nachalna/oczojebna/rzucająca się w oczy/perfidna/chamska?

uważam, że jest przede wszystkim brzydka, ale nic to nie zmienia, bo i tak spełnia swoją rolę - patrz: przypomnienie, że być może warto wesprzeć tą najmniejszą, wręcz tycią odrobiną wsparcia portal, na którym się codziennie przesiaduje. Jak dla mnie to mogłaby być nawet błyskającym neonem prosto z ulic las vegas, bo gdybym miał wcześniej włączonego na stronie adblocka, to wspomniany komunikat widziałbym przez dosłownie kilka sekund.

Czy ty natomiast nie uważasz, że przynajmniej kilka twoich pierwszych postów w tym temacie było perfidnych, bezczelnych i chamskich?

@PlainLazy
Przejrzałem temat od początku. Mój pierwszy post był fakt, za ostry, ale byłem nie mało zdenerwowany - przepraszam.
Za to chamstwo w sumie jako zachowanie i słowo pojawia się w momencie wejścia NorthenStar do rozmowy, która ma jakieś personalne wycieczki do mnie, bo w każdym poście mnie atakuje (nie boli mnie to, ignoruje ją, ale fakt to fakt :) ).