Adi CSC - Moja Misja

Zapraszam do obejrzenia !

Co to za gówno? Nie ma to jak nagrywać rapsy mikrofonem za 10 złoty.

*za 19 zł :)

hehe śpiewa o równości z pistolecikiem w łapce hehe co za ironia :P Patrząc na to w ten sposób to nawet tekst ma dojrzały:D

bo nie zrozumiałeś tekstu. Wsłuchaj się a zobaczysz ze tekst posiada drugie dno. :)

Z9BjFGQ.gif

bo nie zrozumiałeś tekstu. Wsłuchaj się a zobaczysz ze tekst posiada drugie dno.

Jeżeli drugim dnem nazywasz pieprzenie o czymś, co w twoim zamyśle miało być życiem - to się grubo pomyliłeś. Żal mi się robi gdy widzę takie osobniki jak ty, które na szczęscie rymują się ze szkodnikami, którymi jesteście. Brak mi słów aby określić to, jakim wielkim gównem to jest. Serio. XD Pisanie długopisem po kartce na betonie z plastikowym pistolecikiem. Odbijanie piłki od kosza na trawie.

Nie no, wstrzymam się, ale wiedz że reuploady będa się za tobą ciągnąć całe życie. XD

Wszystkiego najgorszego, weź to skasuj gangsterze.

Aż się musiałem przejść po pokoju.

bo nie zrozumiałeś tekstu. Wsłuchaj się a zobaczysz ze tekst posiada drugie dno.

ej chłopie, może być drugie a nawet trzecie, dno pozostanie dnem

Znalazłem tekst twojej innej piosenki. Odpuść sobie z rapem. WIELKIE IKS DE :

wbijam się na bit jak kurde baba na rynek
u nas tiry pękaja od zapełnionych skrzynek

pelnych od wisni i innych kurde owocow
które są pożywką dla tanich brukowców

@WTF : Wiatrak sobie stoi ja nie korzystam z Toi Toi

Ile expa i golda za tą misję ?

aha aha :D a wyświetlenia rosną XD

aha aha a wyświetlenia rosną XD

Im więcej wyświetleń, tym większy poklask we wsi, ale fajnie. XD

No człowieku, wiesz jaki już fejm mam ? :)

czekaj czekaj, był kiedyś taki jeden o ksywce kula bodajże, też miał fejm. Hmm może to on po odchudzaniu?

Niee ja jestem dopiero raczkującym raperem, ale spokojnie wybije się i wtedy wspomnę o waszej motywacji ! :D

ależ my ci pomagamy w wybijaniu, tylko raczej w wybijaniu ci z głowy wypuszczania takich ekhem ekhem arcydzieł.

Zadam ci tylko pytanko, co w tym nagraniu wymaga według ciebie największych poprawek?

nic, nagranie jest idealne. ^^

aha, ok, spoko, nara :mellow:

Albo to jest jeden z tych typów, którzy oprócz poklasków niczego innego nie przyjmują do świadomości, albo to troll.

Samanth, nie zauważyłeś w piosenkach, że twój głos jest totalnie bez emocji, niczym z Ivony?

zauważyłem i nie umiem śpiewać.

Teraz zdradzę wam ogromną tajemnice! Tak naprawdę robię to dla beki ! :)