Aion 6.0 - 6.5

@Niyome
A nie możemy wyjść z założenia, że to tylko gra i przyjąć ja taką jaką jest? Po co sobie komplikować życie? :slight_smile:
Myśleć co by było gdyby itd. Jeżeli gramy w jakąś grę to znaczy, że któryś z elementów, bądź kilka sprawia, że dobrze się przy niej bawimy. W moim przypadku jest to PvP. To + fajni ludzie do wspólnej gry i tyle wystarczy. Jeżeli komuś nie odpowiada na rynku jest wiele innych gier. Ale wracając do tematu z tymi Patch’ami to trochę pokiełbasiłaś już tłumaczę. Kiedy w Korei wyszedł Patch 6.0 ludzie u nas zaczęli wypytywać o niego więc podali informacje, że dostali już Patch i pracują nad nim (jeszcze wtedy 6.2 nie wyszedł w kr) Kiedy 6.2 wyszedł GF postanowił od razu wprowadzić 6.2 u nas. W sumie 6.2 jest małym balansującym Patch’em po 6.0.

@Adartaer87
Doskonale o tym wiem i nie widzę tu “pokiełbasienia” z mojej strony. Jestem uświadomiona w tym dlaczego wychodzi 6.2, a nie 6.0 bo taka faktycznie informacja pojawiła się od administracji i właśnie do tego zmierzam, że nie wszystkiego możemy być pewni. Na chwilę obecną obiecują 6.2 na przełomie wrzesień/październik tak jak obiecywali 6.0 na koniec wakacji. Równie dobrze na chwilę może pojawić się informacja, że wychodzi 6.5 z końcem roku.

Reasumując - bez sensu jest nastawianie się nie wiadomo na co skoro jeszcze tak na dobrą sprawę nic nie wiemy. Jedyne co możemy to gdybać, bo tak jak na Korei na 100% nie będzie i przekonaliśmy się o tym na przestrzeni poprzednich aktualizacji.

Co do treści o przyjemności z gry i chęci do niej się nie wypowiem, bo nie widzę tu związku z tematem, jednakże oboje od dłuższego czasu prowadzimy swoje legiony, które nie pałają do siebie sympatią, ale każde z nas myślę, że może powiedzieć ile przyjemności daje gra w grupie osób, których możesz nazwać przyjaciółmi.

Offtop
@Niyome
Po co ten poważnym ton, weź już wrzuć na luz :stuck_out_tongue: ja już dawno puściłem to w niepamięć.
To Ty napisałaś to w czasie teraźniejszym :slight_smile:

@Adartaer87
Taki mam już styl bycia. To, że piszę jak to ująłeś “poważnym tonem” nie oznacza, że jest to jakieś wyniosłe. Przyzwyczaiłam się do takiego pisania, jednak dobrze o tym wiemy oboje, że ze słowami jest zupełnie odwrotnie. Nie chcę być przez zbytnie “luźne ironizowanie” źle zrozumiana jak to miało miejsce wiele razy (ludzie mają z tym problem), więc wychodzę z założenia, że jeśli chcę używać w swoich postach ironii to muszę przyjmować taki a nie inny styl pisania.

Puścić coś w niepamięć, a po prostu odpuścić to dwie różne rzeczy. To Twoja sprawa jeśli żywisz urazę, chociaż nawet nie wiem za co i co najlepsze nie chcesz tego należycie wyjaśnić tocząc gierki na LFG. To tylko świadczy o osobie, która prowokuje, a ja takich ludzi skutecznie się pozbywam, bo nie potrzebuje w legionie sztucznego tłumu i głupio mądrych znawców sytuacji :slight_smile:

@Niyome
Ja nie żywię żadnej urazy do Ciebie :slight_smile:
Kiedy ja ostatni raz “toczyłem” jakieś gierki na LFG z Tobą, to już było jakiś czas temu. Ja to zawsze postrzegałem na zasadzie “zdrowej” konkurencji. Szkoda, że odebrałaś to jako jakąś złośliwość. Co było minęło ja nie chce tego rozpamiętywać i nie zamierzam.

pocałujcie się na zgodę Panowie :wink:

@Adartaer87
A podobno mawiają, że “Kobieta zmienną jest”, a tu się okazuje zupełnie inna sytuacja. Strasznie gubisz się w swoich myślach, raz mówisz, że nie żywisz urazy (chociaż nie wiem czy to raczej ja nie powinnam), następnym razem publicznie wyśmiewasz. Zmieniasz swoje nastawienie jak skarpetki. Każdy kto wie jak to wygląda i o co chodzi to potwierdzi, ostatnia sytuacja była tego dowodem. Natomiast żeby nie wysuwać niepotrzebnie fałszywych wniosków o mojej rzekomej niechęci do porozumienia napiszę, że nie interesuje mnie powód ani cel tego co teraz robisz i zwyczajnie nie chcemy mieć z tym nic wspólnego.
Taka relacja jak do teraz nam jak najbardziej pasuje i nie zamierzamy w żaden sposób się bratać, chyba że z ludźmi naprawdę w porządku, do których nie należysz.

Nie zamierzam prowadzić więcej offtopowej dyskusji, bo w tej chwili Twoje słowa nie mają w sobie ani ziarnka prawdy i wszystko jest pisane wyłącznie pod publikę. Reasumując - jeśli zamierzasz cokolwiek wyjaśniać zapraszam na pw.

Przepraszam za Off.
Pozdrawiam.

//Edit down:
Nie chodziło mi o to, że Twój legion nie jest w porządku, bo jest w nim parę osób godnych zaufania, ale o Ciebie, a powód jest jasny - wszystko robisz pod publikę i zgrywasz dobrą duszę gdy skończyły Ci się powody do szerzenia nienawiści, bo Ci ich nie dałam xD
Na tle tego Twoja rzekoma chęć pojednania robi się śmieszna i nikt w to nie uwierzy, bo przecież na pw niczego sobie nie wyjaśniliśmy, nie zobaczyłam żadnej wiadomości od Ciebie, niczego. Natomiast publicznie myślę, że zbyt wiele słów, które chciałabym żeby były prawdziwe, ale nie są :slight_smile:

Ale dostałem pocisk…no szkoda…jak to się mówi: “najlepszą obroną jest atak”

Na szczęście Ci którzy mnie znają od dawna mają o mnie wyrobione zdanie :slight_smile: i nic tego nie zmieni :wink:

“Publicznie wyśmiewam” ? No ok…już nie wiem czy mówisz w czasie teraźniejszym czy rozpamiętujesz…to jakaś paranoja…

Raz piszesz, że:

A za chwilę publicznie nazywasz mnie “człowiekiem który nie jest w porządku” i piszesz, że:

Rozumiem, że chodziło Ci tutaj dokładnie o mnie i “mój legion”

Mi ogólnie też pasuję taka relacja jaka teraz jest, nie mam w tym żadnych ukrytych celów, nie chciałem po prostu żeby było “gorzej” ? Bo po co? Chciałem się zachować normalnie jak przystało. Można powiedzieć, że chciałem być "tym który “pierwszy” wyciągnie rękę, puścić wszystko w nie pamięć itd. Ale widzę, że chyba jeszcze nie dojrzałaś do tego…szkoda, że łudziłem się, że może być inaczej, że można coś zmienić…

Ehh “some things will never change”

Hello, widzę kilka nieprzeczytanych postów w temacie o patchu do Aiona. Wchodzę, oczekując jakiś nowych informacji o tym, a okazuje się, że zamiast tego, czytam o jakiś “dramatach” między dwoma legionami… No już, kuzwa, pw nie macie, czy jak? Robicie z forum jakieś “Życie na gorąco”, czy inną “Chwilę dla Ciebie”?

Edytowałem pierwszy post :slight_smile:

Dzień po założeniu nowego konta, wbiciu 4 lvl dostałem na meila gp na 7 dni.

wow zanim wbijesz level na którym to wykorzystasz to przeminie xD

Wystarczy aktywować w okolicach 70lvl i zarabiać albo najpierw nazbierać gratów na sprzedaż :slight_smile: 7 dni to dużo czasu aby zarobić.

Dzisiaj dostaliśmy informacje na temat zmian w systemie “Gold Pack’ów” w 6.2 oto one:

Zmiany w Złotych Pakietach
• Gracze z aktywnymi lub zakupionymi lecz nieużytymi Złotymi Pakietami, otrzymają dodatkowe benefity wraz z premierą aktualizacji 6.0.

• Niektóre z nowych benefitów:

o +10% szansy na drop w instancjach
o 11 slotów na postacie
o Dodatkowe nagrody za Złoto Shugo (bonus za dzienne logowanie) u Shugobota
o Dodatki do nowego systemu „Platinerk AG”

Aktualny system Nagród Weterana
• Nie będzie kontynuowany w obecnej formie, lecz zastępiony nowym systemem – zwanym „Platinerk AG”.
• Obecne Elitarne Poziomy zostaną wyłączone dnia 13 września i nie będą już kontynuowane.
• Nagrody za pierwsze 80 Poziomów Weterana zostaną zresetowane przed premierą aktualizacji 6.2. Oznacza to, że będzie można przypisać je postaciom które jeszcze ich nie otrzymały.

Platinerk AG
• Platinerk AG to firma córka legendarnego Goldrinerk AG, powstała po destrukcji Reshanty. Jej celem jest wspieranie Daeva w walce o bogactwa Atrei.
• Każdy gracz otrzyma nagrody odpowiednie dla jego przedziału lewelowego wykonując dzienne zadania zlecone przez Platinerk AG.
• System ten jest punktowy i oferuje gamę wspaniałych nagród spośród wielu kategorii, które gracze będą mogli wybierać według własnego zapotrzebowania.
• Aktywacja Złotych Pakietów zapewnia dodatkowe punkty.
• Wszyscy gracze otrzymają darmowy prezent powitalny od Platinerk AG.
• Gracze z aktywnymi (przy premierze aktualizacji 6.0) Złotymi Pakietami otrzymają darmowe nagrody spośród wszystkich kategorii.
• Pozostały czas aktywnych Złotych Pakietów zostanie zrekompensowany, w zależności od jego ilości.
Więcej szczegółów już wkrótce!

mysle ze ten pocisk to raczej strzal w kolano kolezanki :sunglasses: szkoda jej ale co poradzisz :laughing: nie trac czasu na argumenty… na to lekarstwa nie ma …mi pomogles w wielku kwestiach … i to bardzo :slight_smile: tak wiec wielkie dzieki :wink:

1lajk

Najlepiej sciagnac klient z gameforge czy z ncsoft ??

GameForge jeśli nie chcesz mieć lagow i chcesz grać z Polakami

Może komuś przyda się poradnik do pierwszej instancji :slight_smile:

To Twoje? ^^

Polecam!